Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ya bide hep milletle karşılaştırıyorlar ona uyuz oluyorum şu sezeryan olmuş ilk gün şuraya koşmuş buraya koşmuş yemeğini kendi yapmış bilmem ne ya herkesin bünyesi Farklı yani bir değil ki. Ayrıca benim bu sene içinde ikinci ameliyatım bu arka arkaya benim dikişlerim daha iyileşmeden bi daha ameliyat oldum nasıl hemen ayağa kalkabilirim ki ben bayılmıyorum bu duruma yatmaya iyi olsam zaten her gün evladımı görmeye giderim ama iyi olmadığım için çocuğumu görmeye bile gidemiyorum eşim gidiyor sadece
Boş ver anlamazlar ama sen de tepkini göster bunlar saygıdan susuyoruz diye her şeyi söyleyebileceklerini zannediyorlar. Herkes bir olmak zorunda değil. Sen de iyi olacaksın inşallah 🙏🏻

Evde kaç oda var ya kavimler göçü gibi geliyorlar bırak onlar sana hizmet etsin bari sen kimseye hizmet etme
K. B köy evı burası bıraz dagınık şuan karnım göbek izzamda kaynana ınmıs dıyıp duruyor hareketı desen sırtf kasık bolgemde ama bazen oturuyor hıssedıyorum nasıl anlıyorsun dıyıceksın yumruk gıbı göğsünün altına gelıyorsa anlakı oturuyor

Eklentiler

• 1000013790.jpg
    1000013790.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 112
Üç çoçuk kaynana kayın peder yarın görümcem gelıyor aılesıyle dıer gorumcemın de çocukları gelıcek 13 kısı olucaz evde nasıl yapıcam bilmiyorum
Allah sabır versin 1 gece kaldılar da artık aglicak duruma geldim sadece oturmaktan hemde

Kızlar galiba suyum geliyor 5 buçukta ıslaklık ile uyandım şuan hala sızıntı şeklinde geliyor hastaneye gidiyorum hakkınızı helal edin 🎀

Kızlar gece 3 te suyum geldi.acil geldik hastaneye nst bağladılar ciğer geliştirici iğne yaptılar doktoru bekliyoruz.34.hafta ama bebek 32 ile uyumlu geridengeliyordu hep daha 2kg bile değil çok korkuyorum sezaryenden o da ayrı

yim güzel dilekleriniz için teşekkür ederim kızlar bugün doğuracak mışım. Hafif sancılarım var iyi ki gelmişim suyum baya azalmış muayene esnasında kalan su da geldi eğer sancılar düzenli gelmez ise yani şiddetlenmez ise suni sancı vereceklermiş . Hayırlısı olsun inşallah dua edin . Diğer doğum için bekleyen arkadaşım inşallah sende sağlık sı
Ay kızlar beni çok heyecanlandırdınız haber verin bize sağlıkla gelsin grubumuzun minikleri :KK200:
gAmin kuzum amiiiiin 🥰🥰🥰 bizim de son kontrollerde çocuğun kafası 1.5 2 hafta önde gidiyor, şimdi 35 teyim yarın ölçümde kafa muhtemelen 37 falan çıkacak tahminimce, her ne kadar kilosu az çıksa da kafası maşallah oğluşumun. Bi de diyabetim var ya o yüzden ekstra ödüm kopuyor kafa boyutundan, su miktarından falan. 🫤 Yarın soracağım o zaman mecbur 🫤 Bu arada dua edin inşallah iyidir ve kilo almıştır oğlum 🥹
Yarın bizim de kontrolümüz var inşallah ikimiz için de güzel olur her şey :KK200:

K. B köy evı burası bıraz dagınık şuan karnım göbek izzamda kaynana ınmıs dıyıp duruyor hareketı desen sırtf kasık bolgemde ama bazen oturuyor hıssedıyorum nasıl anlıyorsun dıyıceksın yumruk gıbı göğsünün altına gelıyorsa anlakı oturuyor
Kız gerçekten düşmüş gibi duruyor ama
Ben bunu ay sonuna kadar cekıcem adam bebegın valızını bıle buraya getırdı ne olur ne olmaz dıe
Eşim hayatta durmaz o kadar kalabalıkta dedik ya gittiler arkalarından çok şükür dedi 😂😂

bana bakmayan çocuğuma da bakmasın yani gereği yok güzel bi ağlama draması ile çocuk eve gelince gelmelerinin önünü kestirmeye bak kocan ağızlarının payını versin 😡
Öyle olacak kuzum zaten hele bi çocuğum gelsin eve ben bi iyileşeyim o zaman diyeceklerimi biliyorum ama şuan mecburen susuyorum ama elbet iyi olacağım

Kız gerçekten düşmüş gibi duruyor ama

Eşim hayatta durmaz o kadar kalabalıkta dedik ya gittiler arkalarından çok şükür dedi 😂😂
Aynen duştu cnm bakalım ne zamana köyde doguracam resmen hastane bır saat uzaklıkta arabayla ambulans gelırde götürür de ol e eşegım ölme

Bu göbek düşme olayı herkeste olmak zorunda mı acaba? Mesela hepimizin göbek şekilleri farklı benim ki tam göğsümün altından yusyuvarlak bir şekilde 🧐

Aha bir bebe daha geliyor gibi duruyor artık her gecenin sabahında grubu doğuran var mı diye açacağız 🥲

Bu göbek düşme olayı herkeste olmak zorunda mı acaba? Mesela hepimizin göbek şekilleri farklı benim ki tam göğsümün altından yusyuvarlak bir şekilde 🧐
Herkeste olmuyor ya ben de çok beklemiştim düştü düşecek diye lönk diye suyum geldi. Bi bu göbek düşmesi bir de nişan gelmesi olayı herkeste olmuyor yani 😬

Canım bence de normal ben her gun 7 8 kere yaşıyorum onu 1 aydır. Benim 1 aydir doğurmuş olmam gerekirdi o zaman. Toplandıktan bikac dk sonra düzeliyor oyle kalmiyor yani belki bu ayırt edici olabilir
Bizim toplanma sayıları 7-8 den fazladır yavrum ya o yüzden endişelenmeye başladım zaten. Bundan 2 hafta kadar önce saydığımda zaten günlük 10 a yakın kez oluyordu. Şimdi neredeyse 7-8 bilemedin 10 sefer normal duruyor veya uyuyor sakinleşiyor diyebilirim 🫤

Yok kız ne dağınıklığı sende ben hiç anlamıyorum düşüp düşmediğini sadece haraketi hep üstte hiç aşağılarda bişey yok bide sürekli bacak bacak üstüne atıyorum aşağıda olsa atamazdım diye düşünüyorum. Ama göğsümün altına yumruk gibi toplanıyor arada sırada

Eklentiler

• IMG_20240812_134817.jpg
    IMG_20240812_134817.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 109
Diğer kızlardan haber gelmedi doğumları başladı mi acaba ne yaptılar merak ettim iyice ikisi de aynı gün farkında mısınız eylüle kadar bu gidişle kimse kalmayacak gruptan doğurmayan 🥹

Kuzum bizim seninle SAT tarihimiz aynı. Karşılaştır istersen diye benim göbeği de atıyorum

Eklentiler

• 1000042193.jpg
    1000042193.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 105
X