Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Valla sizler bunu söyleyince ben çok rahatlıyorum ağrılar arttıkça panik oluyor insan bide normalde Ekim olucak doğum Eylül 10 15 arası olucak benim baya erkene geldik heyecan yapıyorum

Sanırım doğru diyorsun bunları görünce biraz daha iyi hissediyorum bende

Valla sizler bunu söyleyince ben çok rahatlıyorum ağrılar arttıkça panik oluyor insan bide normalde Ekim olucak doğum Eylül 10 15 arası olucak benim baya erkene geldik heyecan yapıyorum
Çok haklısın ilk kez yaşayınca insan her şeyi düşünüyor haliyle. Ama ben bu süreçleri çok sakin atlattım kendime hayret ediyorum hatta doktorum da öyle diyor her türlü ağrıyı normal karşıladım bugüne kadar hiç doktora yazmadım aramadım gidince sordum hep tek kriterim takip ettim dinlenince geçiyor mu uzanınca daha hafifliyor mu diye baktım çok şükür sona yaklaştık öyle böyle

Doğru diyorsun canım sakin kalmak lazım dediğin gibi bende denicem mümkün olduğunca

Ayy hamileliğimin en başından beri en ne büyük zorluğum reflü oldu. Kaç defa midemdekiler uykumda boğazıma kaçtı da öksürükle uyandım bilmiyorum gülerek anlatsam da gerçekten korkunç bişey 10-15 dk öksürüp kendime gelmeye çalışıyorum bi yandan kusmamaya çalışıyorum çünkü zaten hali hazırda boğazıma kaçmış sıvı var, ıyy çok kötü çok Allah korusun hepimizi

Sinirden ağlıycam resmen koca kişisini de yazdım deftere doğum sonrası 41. Gün görüşeceğiz. Doğurmam lazım artık sana ihtiyacım var diyorum doğurmazsan sezeryan yaparlar diyor ya demek öyle sezeryandan korkan ben inadımdan gidip sezeryan istemezsem doktordan görür hepsi bakalım 40 gün boyunca iyileşsem bile kalkıyor muyum yataktan hepsinin ağzına mıçmanın zamanı geldi Perşembe günü kontrol var beni hemen sezeryana al diycem doktora aşırı sinirleniyorum artık anlayış anlayış da bir yere kadar geri kafalı angut herif zibilyon tame video izlettim doktorla konuşturdum hala aynı angut hala aynı

Özür dilerim ama güldüm. ulen dogum başladığında bile açılma artsın die ilişki öneriyo doktorlar hastanede yapan var bence gece en savunmasız halinde yakala.

Bu çocik kaburgamı ittirdikçe bende onu aşağıya itiyorum elimle ama bi şey olmuyodur dimi ya çok canımı yakıyo
Bizde öyleyiz canım itilmiş ve kakılmış gibi bir ilişkimiz var o beni ben onu ittirip duruyoruz cuma günü muayenem var bu çocuğun tuhaf hareketlerini sorucam bakalım

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuşum o 24 gün nasıl geçicek bakalım

Ben de sindiremediğimi hissediyorum aralar. Sanki yediklerim ögütülmüyor gibi midemde

Kızlar galiba suyum geliyor 5 buçukta ıslaklık ile uyandım şuan hala sızıntı şeklinde geliyor hastaneye gidiyorum hakkınızı helal edin
Allah yardımcın canım olsun bir avazda gelsin bebeğin inşallah, varsa hakkımız helal olsun tabii
Kızlar gece 3 te suyum geldi.acil geldik hastaneye nst bağladılar ciğer geliştirici iğne yaptılar doktoru bekliyoruz.34.hafta sma bebek 32 ile uyumlu getiden5geliyorfu hep daha 2kg bile değilok korkuyorum sezaryenden o da ayrj
Kuzum Allah yardımcın olsun, korkma suyun geldiyse enfeksiyon kaparsınız, kiloyu dışarıda alır hemencecik inşallah, iyi haberlerini bekleyeceğiz. Suyun çok mu geldi

Çok geldi canım.hiçbirvbelirti de yoktu

Sağlıcakla bi doğsun da kilosunu da tamamlar hemen dışarıda. Sancın vs başladı mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…