Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar galiba suyum geliyor 5 buçukta ıslaklık ile uyandım şuan hala sızıntı şeklinde geliyor hastaneye gidiyorum hakkınızı helal edin 🎀
Helal olsun bitanem ♥️ inşallah hastaneden evladınızla sağlıcakla çıkın, şimdiden gözün aydın olsun 🥹 müthiş heyecanlandım senin için 🤗
Yalnız keşke dün doğursaydın, bebenle doğum günümüz aynı olurdu 😂😂
Şaka bir yana bizi haberdar et, güzel haberlerini bekliyoruz ♥️♥️♥️

Kızlar gece 3 te suyum geldi.acil geldik hastaneye nst bağladılar ciğer geliştirici iğne yaptılar doktoru bekliyoruz.34.hafta ama bebek 32 ile uyumlu geridengeliyordu hep daha 2kg bile değil çok korkuyorum sezaryenden o da ayrı
Kuzum durumun nedir bi gelişme var mı

Kızlar galiba suyum geliyor 5 buçukta ıslaklık ile uyandım şuan hala sızıntı şeklinde geliyor hastaneye gidiyorum hakkınızı helal edin 🎀
Helal olsun canım sağlıklı güzel haberlerini bekliyoruz 🥰
Kızlar gece 3 te suyum geldi.acil geldik hastaneye nst bağladılar ciğer geliştirici iğne yaptılar doktoru bekliyoruz.34.hafta ama bebek 32 ile uyumlu geridengeliyordu hep daha 2kg bile değil çok korkuyorum sezaryenden o da ayrı
Korkma canım her şey yolunda ilerler inşallah 🙏🏻 haberdar et bizi de dualarımız sizlerle 🥹

varsa helal olsun tabii ki canım, kolaylıkla, sağlıkla geçsin doğumun ☺️
canımm korkunu çok iyi anlıyorum. bizim bebişlerimiz de öyle erken geldi biliyorsun. ama hiç korkma, bunların hepsi yarına belki de geçmiş olacak. bebişini göreceksin öyle düşün 🥰 eğer küçükse haftasını tamamlamasını bekliceksin sadece biraz. dualarımız sizinle ❤️

Deldi kaburgamı deldi 😀 kıyamıyodum ama ittiriyorum artık ne yapayım😅
Bende öyleyim aşkım ya çok şükür bebeğim sağlıklı ağrım acım yok ama bu hareketler ne gece 3 te zorla uyudum sabah tekmesiyle uyandım 😳 hani bu bebeler anne karnında son ay 20-22 saat uyuyordu

Eklentiler

• Screenshot_20240812_080151.jpg
    Screenshot_20240812_080151.jpg
    85,2 KB · Görüntüleme: 25
Dur kız senden beklemiyordum heyecanlandırdın bizi bak 🥰 hiç bişey olmayacak biliyorsun 27 haftalık bebeler doğduda büyüyor hepimiz dua ediyoruz sana sağlıklı haberlerini bekliyoruz 🥰

Bende öyleyim aşkım ya çok şükür bebeğim sağlıklı ağrım acım yok ama bu hareketler ne gece 3 te zorla uyudum sabah tekmesiyle uyandım 😳 hani bu bebeler anne karnında son ay 20-22 saat uyuyordu
Gece 2-3 gibiydi sanırım daha uyuyamamıştım, baktım bebeğimde hareket yok korktum biraz bayağı bi karnımı dürttüm, salladım, oturdum, kalktım yürüdüm. Sağıma, soluma ve sırt üstü yattım epey bi cevap vermedi. Benimki de tam tersi uykucu galiba. Sonra öyle uyandı ki "Sen misin beni uyandıran " dedi resmen aşağılara aşağılara öyle bi baskı uyguladı ki 🤦‍♀️ Mesanemi falan bayağı sızlattı. En son kalçamın altına yastığı koydum da azalttım baskıyı 😅 Valla her türlü zorluyorlar sağlıkla gelesiceler 😃

Haftasına göre organları gelişmiş bile olabilir. Zaten tüm önlemleri de almışlar. Hiç korkma hem bebeğine hem sana iyi bakacaklar. Güzel haberlerini bekliyoruz.

Canım Allah kolaylık versin. Güzel haberlerini bekliyoruz 😊😊
Allah'ım kolaylık versin en güzel şekilde doğsun miniğimiz

Gece 2-3 gibiydi sanırım daha uyuyamamıştım, baktım bebeğimde hareket yok korktum biraz bayağı bi karnımı dürttüm, salladım, oturdum, kalktım yürüdüm. Sağıma, soluma ve sırt üstü yattım epey bi cevap vermedi. Benimki de tam tersi uykucu galiba. Sonra öyle uyandı ki "Sen misin beni uyandıran " dedi resmen aşağılara aşağılara öyle bi baskı uyguladı ki 🤦‍♀️ Mesanemi falan bayağı sızlattı. En son kalçamın altına yastığı koydum da azalttım baskıyı 😅 Valla her türlü zorluyorlar sağlıkla gelesiceler 😃
Eşşek sıpaları ya dün ne yaşadığımı bende bilmiyorum gece 4 tü hala dönüyordum. Korkma kuşum uyuyor aslında ama biz minnoş minnoş bizi dürtsünler istiyoruz onlar artık büyüdüğü için bize kafa göz dalıyor 😂

Şuan ne durumdasınız canım doğum başladı mı alacak mı doktor ? Merak etme sende bebek de iyi olacaksınız zor haftalar riskli haftalar geçti gönlünü ferah tut 🌸

X