Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Saçmalama kendini asla suçlama içinden bi insan çıktı senin ve 7 kat dokunun kesildiği tek ameliyatmış sezaryen. Canım sen annesin elinden geleni yapıyosundur ama strese girme etkiler sütünü. Bol bol sıvı tüket mümkün oldukça uyu çoğalacak sütün❤
Sıvı tüketmeye çalışıyorum ama böyle tuvalete gitmesi de çok sıkıntı ya ıkınamadığım için afedersin işerken çok zor oluyor 🥲 ne içsem çiş olarak geri dönüyor 15 dk içinde

Kızlar mide yanmasından ölcem şurup içtim işe yaramadı ilk defa. Bi kaç şey önermiştiniz burda ama hiç hatırlamıyorum :KK43:

İnşallah ya şimdi bebeğimi görmeye gittim tekerlekli sandalyeyle zor da olsa hemşireler yardım ettiler üstümü giydirdiler ellerimi felan yıkadılar ya bebeğim gözüme o kadar ufak geldi ki ağlıcaktım öyle görünce ya o kadar minik ki 2 kilo olmasına rağmen yüzü gözü hiç belirgin değil kimseye benzemiyor şuan ne bana ne babasına bir an önce toparlansın yavrum onu öyle ufacık görünce içim cız etti çok fena ya 😢 rabbim ona uzun ömürler versin bir an önce büyüsün
oyy annesinin kuzusuu 🥹❤️ bizim de öyleydi ama ilk doğduğu gün böyle biraz buruş buruş oluyorlar yarın öbür gün çok daha iyi gelecek sana. 2 kilo da hiç kötü bir kilo değil eminim birkaç güne yüzü daha belirgin olur. inşallah o kadar güzel büyürler ki bu günlerini hatırlayıp gülümseriz 🥹

Ay bende çok heyecanlıyım 22sinde çatı muayenem var bakalım ne diyecek doktor
Valla benimde cuma günü randevum var bilmiyorum çatı muayenesi yapar mı nstde sancıda çıkmıyor 37 38 de çatı kontrolü yaparız doğum olmazsa demişti doktorumuz korkuyorumda acır mı diye

Ay kızlar kaç gündür forum okuyorum sırf kaynana muhabbeti. Benimde ilk doğumda olmustu böyle arayıp sormamıstı bile kontrol diye gidip acil doğuma alınınca ananlara haber verme doğurmam yoksa diye hastaneyi inletmiştm 😂😂 demekki genelde herkesin kaynanası böyle sorunlu, içim rahatladı biraz ne yalan söyliyim. Biz aynı mahalledeyiz ben gurbet geliniyim, ilk çocuğumda alerjik birde, vücudunun heryeri egzama yara bere ben bunalımdayım o yüzden. Bide üstüne kaynana falan arayıp sormayınca iyice bileniyorum depresyona baglıyorum. Off derdim cok valla çocuklarım sağlıklı olsunda kaynana falan umrumda değil artık ne hali varsa görsün

Aynıyız yavrum biz haftalar geçiyor hiçbir fark yok toplanıyor hareket ediyor ayaktayken yada çok yediğimde karnım sertleşiyor yatınca geçiyor 👶🏻 40. Haftaya kadar bekleyecek miyiz acaba diye düşünmeye başladım ben 🥰
Ay bilmiyorum ki canım 40tan önce gelirse de bi anda gelecekmiş gibi hissediyorum inşallah çok yormaz bizi bıdıklar🙏🏻 zaten yüz felcidir tırnak batmasıdır odur budur derken mahvoldum çok zorlu manevi bi süreçten geçtim şu son 3 ayımda bari bebişim vakitlice hayırlısıyla gelsin

Ohh iyi demişsin. Benim doktor da geçen kaynanamı bozdu içimin yağları eridi. Mecburen sezaryen olacağım yarım anne olacakmışım gibi dertleniyor allahın cezası kadın. Hiç imkanı yok mu diyip duruyor. inanmadı demek söylediklerime doktoruma da söyledi aynılarını gelinim böyle böyle diyor bir araştır belki yolu vardır dedim ona ama illa doktorum olmaz diyor dedi. Aklınca yalanımı mı çıkarmaya çalışıyor anlamadım. Doktor da senin gelinin akademisyen işi araştırmak sence senin söylemene gerek var mı dedi. İkiz çocuklar ikisi de baş geliş pozisyonunda olsa bile biri doğarken diğeri dönebilir hem normal hem sezaryen mi olacak bu kız sizin ağzınız dursun diye dedi ohh dedim içimden
Yarım anne ne ya Allah aşkına okuyunca sinirden hopladım yerimde 🤬

Ay bilmiyorum ki canım 40tan önce gelirse de bi anda gelecekmiş gibi hissediyorum inşallah çok yormaz bizi bıdıklar🙏🏻 zaten yüz felcidir tırnak batmasıdır odur budur derken mahvoldum çok zorlu manevi bi süreçten geçtim şu son 3 ayımda bari bebişim vakitlice hayırlısıyla gelsin
40 ta çok geldi bana 38 hafta iyidir büyüdükçe daha da zor doğurmak neyse sağlıkla gelsinler de 🥰

Valla benimde cuma günü randevum var bilmiyorum çatı muayenesi yapar mı nstde sancıda çıkmıyor 37 38 de çatı kontrolü yaparız doğum olmazsa demişti doktorumuz korkuyorumda acır mı diye
37+3e denk gelcek işte ben korkmuyorum nedense ya komple elini sokmıcak sonuçta😄

İnşallah ya şimdi bebeğimi görmeye gittim tekerlekli sandalyeyle zor da olsa hemşireler yardım ettiler üstümü giydirdiler ellerimi felan yıkadılar ya bebeğim gözüme o kadar ufak geldi ki ağlıcaktım öyle görünce ya o kadar minik ki 2 kilo olmasına rağmen yüzü gözü hiç belirgin değil kimseye benzemiyor şuan ne bana ne babasına bir an önce toparlansın yavrum onu öyle ufacık görünce içim cız etti çok fena ya 😢 rabbim ona uzun ömürler versin bir an önce büyüsün
Oyy minik kuş o kadar hızlı büyüyecek ki hayret edeceksin. Sağlıklı çok şükür bundan sonra her gün daha güzel olacak annesi merak etme 🌸

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim çok mesaj olduğu için alıntılayamadım kusura bakmayın. 8 de ameliyata girdim ama çok panik yaptım ameliyat başlayınca bu sefer sakinleştirici ile uyutmak zorunda kaldılar bebeğimi göremedim fakat fotoğrafçı ile anlaşmıştık çekimler yapıldı beraber ben uyuyor olsam da 2080 gram doğdu doğar doğmaz yıkmış ortalığı çok bağırmış kızçem ağlamış 🤭 şuan odadayım ama çok ağrım var öyle böyle değil önceki doğumum bu kadar ağır geçmemişti sanırım aralarında çok zaman dilimi olmadığı için bu sefer daha çok acıyor. Hemşire karnıma bastırdı kan insin diye o daha da mahvetti beni. Biraz kendime gelince süt sağılacakmış akşam da bebeği görmeye gidebilirmişim. Kızım çok tatlı maşallah hayırlısıyla küvezden de çıkar inşallah doktor bir buçuk yada iki hafta kalır en fazla dedi şuanlık durum böyle. Kokusunu içime çekemedim ağlama sesini duyamadım ama olsun eşim fotoğraf çekmiş bir sürü şimdilik telefondan görebildim sadece 🥹
Gözünaydın canımm sana da çok geçmiş olsun.. inşallah bir an önce kavuşursun kızçenle.🤲🏻❤️ çabucak toparlarsın eve geçince de sütün iner merak etme

Kuzum sende sezeryan olmuştun dimi ya beni üç kere yürüttüler zorla ama çok acıyor resmen ağlaya ağlaya kaldırıyorlar beni anlamadım ilk ameliyatımda hiç böyle olmamıştı bir de birşey soracağım sana bana elektrikli sağma makinası getirdiler iki saat de 1 her meme 15 dk sağılacak dediler azcık da gelse bebeğe göndermemiz lazım dediler sabahtan beri yapıyoruz ama resmen bal kıvamında geliyor ve çok çok az geliyor bebeğe göndercek kadar bile yok çok üzülüyorum ya bebeğime daha hiç sütümü veremedim kucağıma alamadım kokusunu içime çekemedim herşeyi geçtim acımdan görmeye bile gidemedim yanına 😢😢😢
Elle sağmayı dene.ilk başta bir iki damla geliyor zaten. Sonra yavaş yavaş 3-4 ml çıkıyor makina pek çekmiyor ama uyarı veriyor bence

Kızlar size söyliyim dedim o kadar merak ediyordunuz hepiniz ayrı ayrı destek çıktınız bana 🥺 Eşim bugün aradı niye beni umursamıyorsun niye çaba göstermiyorsun niye beni bitirdin dedi. Bende sen bizi bitirdin bu saatten sonra yapıcak hiçbir şeyim yok herkes kendi yoluna dedim. Çok zoruna gitti. Az önce eve geldi geri gitti. Akrabamızın düğünü var geç gelebilirim dedi. Yüzüne bile bakmadım iki kelime bile konuşmadım
Hala düğün derdinde ne düğün sevdasiymış arkadas😄😄

X