Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Kızlar size söyliyim dedim o kadar merak ediyordunuz hepiniz ayrı ayrı destek çıktınız bana Eşim bugün aradı niye beni umursamıyorsun niye çaba göstermiyorsun niye beni bitirdin dedi. Bende sen bizi bitirdin bu saatten sonra yapıcak hiçbir şeyim yok herkes kendi yoluna dedim. Çok zoruna gitti. Az önce eve geldi geri gitti. Akrabamızın düğünü var geç gelebilirim dedi. Yüzüne bile bakmadım iki kelime bile konuşmadım

Ay hala düğüne gidiyor otur konuş biraz be adamm

Kızlar süt yapan takviyeleri ne zaman kullanmamız lazım? Ben tüm tuşlara bastım solgar brewers yeast, bestlak damla, pregnacare breast-feeding ve yeşil promalt aldım. Solgara şimdiden başlasam mı
Bende bunu düşünüyorum kuru dut yapmış eşimin anneannesi ne zaman içmeye başlasam acaba

Kızlar süt yapan takviyeleri ne zaman kullanmamız lazım? Ben tüm tuşlara bastım solgar brewers yeast, bestlak damla, pregnacare breast-feeding ve yeşil promalt aldım. Solgara şimdiden başlasam mı
Bende bunu düşünüyorum kuru dut yapmış eşimin anneannesi ne zaman içmeye başlasam acaba
Aklıma şu yazı geldi geçen okumuştum. Sütün fazla olması da mastit yapıyormuş ya acaba erkenden takviyelere başlamak öyle bir sorun yapar mi?

Eklentiler

• IMG_5316.png
    285,9 KB · Görüntüleme: 32
Mahmut Tuncer 1 kocan 2 halay sevdası konusunda galiba. Akşam dönüşte eve mi gelecekmiş peki geç gelirim dediğine göre

Aklıma şu yazı geldi geçen okumuştum. Sütün fazla olması da mastit yapıyormuş ya acaba erkenden takviyelere başlamak öyle bir sorun yapar mi?
Ben sütüm iki bebeğime de olabildiğince yetsin diye ikili pompa da aldım bol bol sağmayı düşünüyorum. Ama sütün yağını azaltır mı acaba bu durum da

Bak nasıl alışmış umursayıp çaba göstermene hep peşinde ol istiyor. Ama şu düğün sevdası neymiş arkadaş ya.

Bak gördün mü kaçan kovalanır. Biraz daha böyle devam et biraz da o peşinde dolaşsın karnında çocuğunu taşıyosun.

Maşallah canım Allah sana bağışlasın gördün mü küçük müçük dedin ama o da hastanede çok kalmayacak gibi annesi sende toparlanınca bol bol özlem gidereceksiniz inşallah
İnşallah tek temennim bir an önce toparlanmamız Teşekkür ederim

Üç kere yürüttüler ama canım çok yanıyor bebeği görmeye gidemiyorum acayip acıyor ya
Sen de biliyosun zamanla gecicek bu acı agrı. hemşirelerden agrı kesici iste. Hafif zamanlarda yuru ki gaz yapmayasın. Gaz da acı verir. Oturmak zor ama tekerlekli sandalyeyle gotursunler istersen seni biraz daha sana moral olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…