Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Canımmmm Allah bebeğini en kısa sürede eve sağlıkla götürmeni nasip etsin. Şükürler olsun artık sizinle, uzun ömürlü, sağlıklı, hayırlı bir evlat olsun kızçen. Bak her şey geride kaldı, şimdi mutlulukla bebeğini büyütme vakti

Çok sevindim sizin adınıza. Yalnız eşim benimle başta takım oluyor sonra annesigille konuşup onların takımına geçiyor sıkıntı burada malesef. Ailesi hemen kandırıveriyor eşimi, eşim de yetişkin olup hayır diyemiyor ailesine

Doğru söylüyorsun kuzum inşallah hayırlısı olsun ya

Haklısın valla inşallah rahatlayacağım ya

Her gittiğimde alttanda bakıyorlar normal muayene de yapıyorlar 29. Haftafan beri her hafta nst ye de giriyorum hersey yapılıyor ama dogum planlanmiyor
Kız ben doğurmamak için uğraşıyorum sen de tam tersi ama benim de bugün 36+1 oldu artık doğsalar da problem etmeyeceğim. En önemlisi sağlıklı doğsunlar da artık ne zaman gelirlerse

Kız ben doğurmamak için uğraşıyorum sen de tam tersi ama benim de bugün 36+1 oldu artık doğsalar da problem etmeyeceğim. En önemlisi sağlıklı doğsunlar da artık ne zaman gelirlerse
Taşıyamıyorum artık ya valla direk karnıma bakan çocukların yerini şeklini soyluyo hiç yerim kalmadı

mademoisella B Burrcu pengus F filiiz kızlar nasılsınız, bebişleriniz ve iyisinizdir inşallah
Canımm çok şükür oğlum daha iyi. Artık kendi nefes alıyor burundan desteği yok. Küvez içi ara ara oksijen alıyor 1.5 kilo oldu. Kilo almasını ve tamamen kendisinin nefes almasını bekliyoruz. Sonra emecek inşallah sonra da eve götüreceğiz sizler nasılsınız? Ben hiç bakamadım buraya kimler doğum yaptı?

Şifanın nereden geleceği belli olmaz kzuum sen yine egzersizlerini yap tabi ümitsizliğe de kapılma nerelerden geldin bak eşine söyle ama o vurmasın yani o vurursa hep vuracak diye beklersin korkmazsın eşin senin yerine kız arkadaşın kuzenin gibi yakın birine söylese senin haberin olmadan daha iyi olur yoksa hep vuracak mı diye beklersin

Ben kiwi marka aldım onu kullanıyorum canım her gün götürüyorum süt oğluma. Süt sağma poşetini de internetten aqua diye bi marka aldım o iyi ve uygun. Gögüs ucu kremi de e bebek marka olan var o çok iyi onu kullanıyorum 52 gündür bebeğim küvezde. İnşallah Allahın izniyle kavuşacağız bebişlerimize

Konularla alakasız ama geçen gün perdem uzadı yıkayınca demiştim ya. Yapan adam düzeltcem dedi öyle bi kısaltmış ki yere çöküp ağladım sinirimden düdük gibi kalmış fonlar yanında uzun kaldı napcam ben şimdi ya

Eklentiler

• 20240809_180528.jpg
    56,4 KB · Görüntüleme: 75
Ah kızlr başıma gelen. İş öğrettiğim kız işi bıraktı bugün. Benim 5 gün sonra sondu yeni birini bul öğret nasıl olucak dinlenmek istiyorum artık

mademoisella B Burrcu pengus F filiiz kızlar nasılsınız, bebişleriniz ve iyisinizdir inşallah
Şimdi okudum kızlar mademoisella B Burrcu F filiiz hem hayırlı olsun hem geçmiş olsun. Benim oğlum çok erken geldi 27+3 de ve 860 gram. Şimdi 52. Gün 1556 gr oldu çok şükür. Çok zor süreç Allah yardımcımız olsun. Ben de her gün süt sağıp götürüyorum. Allahım sağ salim kucağımıza almayı evimize götürmeyi nasip etsin. Ben şehir hastanesindeyim. 500 gr doğan 24 haftalık bir bebek taburcu oldu 1 hafta önce. Allahım nasip etsin bize de biz de sağlıklıca götürelim evimize

Canım Allah bağışlasın, Allah analı babalı büyütsün Maşallah kuzucuğa İnşallah en kısa sürede yanına da gelecek. O zamana kadar inşallah sen de toparlanmış olursun Geçmiş gitmiş olsun

Ayy ne hale getirmiş. Perdelerin normal kornişe mi takılı rustik demir askılı mı? Rustik askıysa aşağıya aldırabilirsin askıyı biraz. Kornişteyse de söyle perdeciye düzeltsin hatasını ya rustik askını karşılasın ya yenisini diksin. Benim perdecim hatalı ölçmüş kısa gelmişti baştan komple dikti

Yapan kişiyle konuş kzum yeni yaptırdiysan perdeyi değiştirsin uzamasi senden kaynaklı değilse ve birde çok kısaltmis ölçüsüne göre yapamamış hatasını telafi etmesi gerekir

İyi olmanıza sevindim canım, daha iyi olun inşallah mesajımdaki etiketli arkadaşlar ve sheismaya arkadaşımız doğum yaptı canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…