Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Ayy ne hale getirmiş. Perdelerin normal kornişe mi takılı rustik demir askılı mı? Rustik askıysa aşağıya aldırabilirsin askıyı biraz. Kornişteyse de söyle perdeciye düzeltsin hatasını ya rustik askını karşılasın ya yenisini diksin. Benim perdecim hatalı ölçmüş kısa gelmişti baştan komple dikti
Kornişe takılı ya salak adama bitmişi 10 cm kısalcak dedik nerdeyse 20 cm kısaltmış yıkıyorum bi umut belki tekrar uzar diye

Şimdi okudum kızlar mademoisella mademoisella @Burrcu @filiiz hem hayırlı olsun hem geçmiş olsun. Benim oğlum çok erken geldi 27+3 de ve 860 gram. Şimdi 52. Gün 1556 gr oldu çok şükür. Çok zor süreç Allah yardımcımız olsun. Ben de her gün süt sağıp götürüyorum. Allahım sağ salim kucağımıza almayı evimize götürmeyi nasip etsin. Ben şehir hastanesindeyim. 500 gr doğan 24 haftalık bir bebek taburcu oldu 1 hafta önce. Allahım nasip etsin bize de biz de sağlıklıca götürelim evimize🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿
Allahım ne güzel kilo almış ya çok şükür 🥰🥰 maşallah size Rabbim bir an önce size sıkı sıkı sarılmayı nasip etsin inşallah bir dahada hiç ayrılmayın 🥰🥰

32 haftada acil Sezeryan oldum. Küvezde bakılıyor. Süt sağmakta çok zorlanıyorum. Her gün daha da azalıyor.Var mı deneyimli annelerin önerileri?
Kuşum arkadaşımın bebeği 15 gün yoğun bakımda kaldı şimdi ona sordum azalmaya başlayınca çok sık sağım yapmış kimyon rezene ne bulursa içmiş bestlak damla kullanmış birde başlarda ebebekte satılan süt arttırıcı malt suyu kullanıyormuş inşallah yararı olur kuzum 🥰

Şimdi okudum kızlar mademoisella mademoisella @Burrcu @filiiz hem hayırlı olsun hem geçmiş olsun. Benim oğlum çok erken geldi 27+3 de ve 860 gram. Şimdi 52. Gün 1556 gr oldu çok şükür. Çok zor süreç Allah yardımcımız olsun. Ben de her gün süt sağıp götürüyorum. Allahım sağ salim kucağımıza almayı evimize götürmeyi nasip etsin. Ben şehir hastanesindeyim. 500 gr doğan 24 haftalık bir bebek taburcu oldu 1 hafta önce. Allahım nasip etsin bize de biz de sağlıklıca götürelim evimize🙏🏻🙏🏻🙏🏻🧿🧿🧿
canım benim Allah güç kuvvet versin. bebeğin upuzun bir yol gelmiş bundan sonrası çok daha kolay geçer inşallah. bizim bebeğimiz de 1700 gr doğdu, 11 gün geçti yoğunbakımda ama daha sadece 50 gr aldı. küvezde anne karnından çok daha yavaş büyüyorlar sanırım 🥹 amiinn amin inşallah bir an önce kavuşalım yavrularımıza. yemek bile zor yiyorum bebeğimi düşündükçe 😪

Kuşum görebiliyor musun bu arada bebeğini adını ne koydunuz 😍

32 haftada acil Sezeryan oldum. Küvezde bakılıyor. Süt sağmakta çok zorlanıyorum. Her gün daha da azalıyor.Var mı deneyimli annelerin önerileri?
canım geçmiş olsun, bir an önce bebeğine kavuşursun inşallah sağlıkla 💕 benim de bir ara sütüm azalır gibi olmuştu ama kesinlikle sağmaktan vazgeçme lütfen. damla damla geliyor ve canım çok yanıyordu ama 2 ya da 2 buçuk saatte bir en az 15 dk sağdım. sonra birden arttı ama birkaç şeyi aynı anda yaptım hangisinin etkisi oldu bilmiyorum o yüzden. bestlak kullandım günde 3 kere. promalt içtim, bolca hoşaf içtim ve su tükettim. bir de dediğim gibi gece gündüz 2 saatte bir sağmaya devam edince süt yavaş yavaş artıyor. inşallah senin de düzelir ❤️

A a ne münasebet?? Kartını alıyorsun çıkıyorsun kendi çocuğuna istediğini alıyorsun veya görümcene diyorsun ki madem sen alacaksın, şunu şunu al da işimi görsün sonuçta ben ve benim bebeğim kullanacak, içime sinmesi önemli diyorsun

İnternetten al canım illa gidip almak zorunda değilsin ki. Görümcen ne alaka ya
Neyse kızlar kavgayla dovusle gidip aldım arsizlikla 😅

Götürsünler seni en yakın yere kuşum riskin var ama bir iki bakınırsın hem seçersin yorulursan dönersin görümcen eşin gene gelsin yardım etsinler sana ama senden bağımsız olmasın yada ebebek tarzı biyerden telefondan sen seç onlar aynısını alsın çocuk senin özeniyorsundur illa
Aynen ilk çocuk olunca hevesleniyorum gittim aldım neyse ki kızlar

canım benim Allah güç kuvvet versin. bebeğin upuzun bir yol gelmiş bundan sonrası çok daha kolay geçer inşallah. bizim bebeğimiz de 1700 gr doğdu, 11 gün geçti yoğunbakımda ama daha sadece 50 gr aldı. küvezde anne karnından çok daha yavaş büyüyorlar sanırım 🥹 amiinn amin inşallah bir an önce kavuşalım yavrularımıza. yemek bile zor yiyorum bebeğimi düşündükçe 😪
Canım ilk 10 gün ödemi oluyormuş kilo almaması çok notmal öyle demişti doktor. Çok şükür kilosu iyi senin bebişin inşallah daha da kilo alıp gelcek sağlıklıca annesi😍😍😍🙏🏻🧿 hala her gün ağlıyorum. Öyle zor ki Allahım güç kuvvet versin bize🙏🏻

Kızlar süt yapan takviyeleri ne zaman kullanmamız lazım? Ben tüm tuşlara bastım solgar brewers yeast, bestlak damla, pregnacare breast-feeding ve yeşil promalt aldım. Solgara şimdiden başlasam mı

Allahım ne güzel kilo almış ya çok şükür 🥰🥰 maşallah size Rabbim bir an önce size sıkı sıkı sarılmayı nasip etsin inşallah bir dahada hiç ayrılmayın 🥰🥰
İnşallah canım 😍🙏🏻🧿 Allahım evlatlarımızı bize bağışlasın. Bekleyen herkes kavuşsun sağlıklıca evlatlarına🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Evet canım her gün görüyorum yarım saat. Kucağıma alıyorum. Çok zor oluyor bırakmak ağlıyor miniğim😔 Uraz koyduk adını. Sen ne koydun canım? Sen görüyor musun bebişini?
Ahh kuzum benim ya yarım saat görmek bile çok güzel bişey udıda çok güzelmiş 🩵🩵 ben henüz doğurmadım canım bekliyoruz henüz nasipse Nehir olacak ismi 💕

X