Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    215
Bence erkekler korkudan yapıyo bunu bir sürü kişi olursa bana iş kalmaz diye düşünüyolar. Sen bebekle uyursun anneler temizlik yemek yapar sana da bakarlar onlar da sohbet muhabbet eder ooooh çok beklerler
İstediği kadar korkabilir, her ne kadar tek başıma doğuracak olsam da çocuğu tek başıma yapmadım. Yapmasını biliyorsa birazcık elini taşın altına koyacak valla

Teşekkür ederim:)) Ben sohbetinizi okumayı çok seviyorum. Geceleri uyuyamadığım için bana moral oluyor. Katılmaya çalışacağım

Bebek kıyafeti var için uygun fiyatli alışveriş yaptıginiz siteler varmı kizlar?

İnşallah canım kız bende heyecan yaptım duyduğum andan beri resmen doğum gününü almış gibi hissediyorum
Valla iyi ki söyledin Allah razı olsun senden
Açıkçası benim eteklerim tutuştu, şu an 34+6 yım, salı günü 35+3 olacağım. Sezaryen derse ve perinatolog ameliyata girmiyorsa benim acilen şehir hastanesinde kadın doğum doktoru bulmam lazım ve tahmin edeceğin üzere öyle hemen ertesi güne randevu alamıyoruz devlette. 1-2 hafta sonrasına randevu bulsam 36-37 haftalık olucam, e 38 sonrasına bırakmıyorlarmış, 1 kere gördüğüm doktor ameliyatıma girecek demek oluyor bu ki en iyi ihtimal bu. Ay napıcam ben şimdi ya

Sen randevu al kuzu eger baska bi durum olursa iptal edersin.

Ufacık eve de 9 kişi gelinmez sonunaa kadaar haklısın canım, saçmalığın daniskası. Hem lohusa olacaksın insan biraz düşünür ya

Yaş şehir İstanbul son adet tarihi listedeki tüm bilgileri verirsen daha iyi olur canım

Kızlar ya fiziğim bitti bugün bitirdi doktorum anlaşılan o da umudu kesti ama kendi haline bırakalım biraz dedi 15 gün sonra kontrole gel duruma bakalım evde egzersiz masajına devam dedi ümidi kesiyor gibi oluyorum sonra doğuma kadar iyileşirim inşaklahla bitiriyorum günü bir tanıdık dedi ki birine söyle yüzüne senin haberin olmadan tokat atsın şok etkisiyle düzelir inşallah dedi onunda öyle olmuş yüz felci düzelmiş saçma geliyor kulağa ama çaresizim napsam eşime söylesem de anlamadan vursa mı bitane

Bence bu konuda net olmak lazım, ben asla kimseyi istemiyorum annem ve eşimin annesi hariç. Onlar da uzun kalmazlar zaten annemle aynı şehirdeyiz kayınvalidem de iki saat mesafede, üç dört gün kalıp döner o. Onun dışında şimdiden eşimle birlikte herkese söyledik eve kimseyi kabul etmeyeceğiz 2 ay kadar diye. Siz gel demedikçe kimse gelemez. Eşinizle takım olmanız gerek bu konuda.

Allah hepimizden razı olsun canım yine gittiğinde hastalarla konuşursun oradanda doktor hakkında bilgi sahibi olursun en azından deneyimleyenler de seni rahatlatır. Çokta sıkıntı yapma en iyi doktor olsa bile kaderimizdekini yaşayacağız olarak bak canısı

Biraz da kafamızda kuruyoruz ya simdi hormonlar tavan tabi. Canımızı sıkarlarsa ne yapacağımız belli düsünüp düsünüp germe kendini. Baktın dediklerinin hepsi oluyor o zaman da onları gerersin yine kendini germe

Canım merhaba böyle durumlarda genelde kan sulandırıcı baslatılıyor. Doktoruna sordun mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…