Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Mutlaka haklı sebeplerin vardır ama eli kulağında bebek geliyor mesafeli ol ama tamamende konuşmamazlık etme yakında konuşmaya çalışır zaten
Sabah konusmaya calisti ama kendisine de bu gec kalinmis bir konusmaydi dedim. Dun sormasi lazimdi neyin var noldu diye. Erkekler bizim kadar ince dusunemiyor duygusal yaklasamiyor olaya

Ben ikili bebebao aldım yurtdışından az önce teslim edildi. Şarjlı oldukları için performansta illaki düşüş olur bence bataryası eskir. Tabi bir süre kullanmadan performansı anlamak da mümkün değil denemeye korktum zaten bebekleri zor tutuyoruz

Sabah konusmaya calisti ama kendisine de bu gec kalinmis bir konusmaydi dedim. Dun sormasi lazimdi neyin var noldu diye. Erkekler bizim kadar ince dusunemiyor duygusal yaklasamiyor olaya
Aynen kuşum onlar hamile değil biz hamileyiz geçen gün çabuk kızdığım için eşim bitsin bu hamilelik ejderha gibisin dedi ilkte güldüm bir daha dedi bu sefer kızdım normalde gülüp geçilecek bişey bakma hamilelik bizi aşırı hassas yaptı

24 mm demi sizin Bende bebebao almak istiyorum ama kararsızım yorumlar çok karma

24 mm demi sizin Bende bebebao almak istiyorum ama kararsızım yorumlar çok karma
İçinden çıkan 24 ben ölçüp 17 lik flanş da aldım ama o daha teslim edilmedi. Gümrükte kaybolmamıştır inşallah. Ben de kararsız kalmıştım kissbobo alacaktım fiyatı neredeyse iki katı ama onda da karışık yorumlar var o yüzden bunu tercih ettim.

Benim hastanem nst için ekstra ücret alıyomuş
Bunların doğumda ne yapacakları da belli olmaz ben sırf bi hastane otopark ücreti alıyor diye doktoru da çok iyi olduğu halde gitmemiştim ticarethaneye dönmüş bunlar güven olmaz dedim. Doğuma az kala böyle şeyler yaşamak çok sinir bozucu başka yere de bakamıyoruz.

Merhaba, bebek arabası almak istiyorum. Travel sistem hantal diyorlar. Tam eğilen Kabin boy alıp içine puset minderi koysam olur mu ? Bebeğimin omurga sağlığı için sorun teşkil eder mi ? Ayrıca bir pusetim var.

Kızlar sizin de karnınız yırtılıyor gibi bir yanma hissi oluyor mu? Bir süredir öyle hissediyorum dün geceden beri de karnımda taş var sanki ellediğimde sert değil arada sertleşiyor ama sürekli karnımda taş var gibi hissediyorum ve sırtım ağrıyor

Hic tahammülüm kalmadi valla benim de. Gecen gün film izleyelim mi dedim mesela ben video izliyorum dedi. Butun gun oyun videolari izliyor insan der esimle zaman gecireyim vakit gecireyim, yoook,ev arkadasiyiz sanki sadece

Ooooooo eşlere sallama zamanı başlamış gönül almayı bilen erkek yok benim son tespitim budur. Allah nazarlardan saklasın eşimden de razı olsun, bu dönemi rahat atlattıysam sebebi odur. Ama şu bir gerçek tribi çözemediklerinde triple karşılık veriyorlar, ya da gerçekten çok suçlu olduklarında. Yapamıyorlar o sorumluluğu üstlenemiyorlar şaka gibi ama gerçek hepsi daha minik bir bebek gibi davranıyorlar. Ne diyim bilemiyorum bence burda konuşulan sorunların pek çoğu hamilelikten bağımsız başıma gelse yine tepki vereceğim şeyler, dolayısıyla hormonlarımıza bu kadar yüklenmeyelim bazen gerçekten ahraz olabiliyor kocalarımız Bugün kontrol günüm kızlar heyecan dorukta

Hic tahammülüm kalmadi valla benim de. Gecen gün film izleyelim mi dedim mesela ben video izliyorum dedi. Butun gun oyun videolari izliyor insan der esimle zaman gecireyim vakit gecireyim, yoook,ev arkadasiyiz sanki sadece
Birebir aynı film izliyoruz mesela sabah erken kalktığı için uyku saati gelince hop kalkıyor ben uyuyorum diyor bekle biraz daha izleyelim bitecek diyorum sen izle ya ben izlemesem de olur diyor ben yine de izlemiyorum kapatıyorum o uyuyacak diye ama onda nerde o fedakarlık incelik Ahh bu erkekler

Kasılman oluyor gibi canım muayenen yakın mı

Hadı güzel haberlerle gel kuzu inşallah konturolun güzel geçer

Ahhh ahh cidden ya. Ben sarilirim öperim mesela o gelip bir kere sarılayım öpeyim demez. Temas sevmez. Köpegime bayiliyor ama su köpek kadar sevmiyorsun beni diyorum ince ruhludur düşüncesidir anlayislidir ama sevgisini dile getirmez

Benim esim de her konuda bana yardimcidir Maşallah, anlayislidir. Ama sevgisini belli edip dile getirme ve ilgi alaka konusunda görmezden geliyor tribe triple karsilik veriyor kendiliginden gecmesini bekliyor

Benim esim de her konuda bana yardimcidir Maşallah, anlayislidir. Ama sevgisini belli edip dile getirme ve ilgi alaka konusunda görmezden geliyor tribe triple karsilik veriyor kendiliginden gecmesini bekliyor
Kendiliğinden geçen bir tripten hayır görmeyi beklemesi çok komik erkeklerin. Kardeşim niye beni kendimle bırakıyorsun en iyi ihtimalle kendi içimde o büyür ve barışmak için sarf edeceğin çaba 5 katına çıkar en kötüsü hiçbir şey olmamış gibi devam ederim müsait bir tartışmada 1000 katı büyüklüğüyle kendisine geri döner. Halbuki gel sarıl, af dile hayat sana da kolaylaşsın
Hadı güzel haberlerle gel kuzu inşallah konturolun güzel geçer
İnşallah kuşum saat 3 te göreceğiz minnoşu inşallah

Kuşum eskisi kadar cinsellik yok hergün dışarı gezmeye çıkamıyoruz biz bunalıyoruz onlar kendi dünyalarında yaşıyorlar işte. Az kaldı az bebek doğsun eline telefon mu aldı vericeksin bebeği eline istediğin bahaneyi uydur duşa giricem de tuvalete giricem de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…