Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kendiliğinden geçen bir tripten hayır görmeyi beklemesi çok komik erkeklerin. Kardeşim niye beni kendimle bırakıyorsun en iyi ihtimalle kendi içimde o büyür ve barışmak için sarf edeceğin çaba 5 katına çıkar en kötüsü hiçbir şey olmamış gibi devam ederim müsait bir tartışmada 1000 katı büyüklüğüyle kendisine geri döner. Halbuki gel sarıl, af dile hayat sana da kolaylaşsın :KK70:

İnşallah kuşum saat 3 te göreceğiz minnoşu inşallah
İnşallah ben daha randevu almadım ay sonuna gecmı olur kı şuan 34+2 düşünüp duruyorum

Ooooooo eşlere sallama zamanı başlamış :KK70: gönül almayı bilen erkek yok benim son tespitim budur. Allah nazarlardan saklasın eşimden de razı olsun, bu dönemi rahat atlattıysam sebebi odur. Ama şu bir gerçek tribi çözemediklerinde triple karşılık veriyorlar, ya da gerçekten çok suçlu olduklarında. Yapamıyorlar o sorumluluğu üstlenemiyorlar şaka gibi ama gerçek hepsi daha minik bir bebek gibi davranıyorlar. Ne diyim bilemiyorum bence burda konuşulan sorunların pek çoğu hamilelikten bağımsız başıma gelse yine tepki vereceğim şeyler, dolayısıyla hormonlarımıza bu kadar yüklenmeyelim bazen gerçekten ahraz olabiliyor kocalarımız :KK70: Bugün kontrol günüm kızlar heyecan dorukta :anneadayı::KK200:
Güzel haberler bekliyoruz 🥰🧿

Kuşum eskisi kadar cinsellik yok hergün dışarı gezmeye çıkamıyoruz biz bunalıyoruz onlar kendi dünyalarında yaşıyorlar işte. Az kaldı az bebek doğsun eline telefon mu aldı vericeksin bebeği eline istediğin bahaneyi uydur duşa giricem de tuvalete giricem de 😂
Benim kocamın cinsellikle de cok meraki yoktu zaten hayat enerjisi bitmis 😄😄 ama hamilelik stresi onlari da etkiliyor tabiki karsilikli oturup iki duble biseyler icemiyoruz mesela ozgurce disari cikip gezip tozamiyoruz onlara da hak vermek lazim. Biz de bu donemde daha hassasiz ve daha cok ilgi bekliyoruz

Dün benimde karnımın bi yerinde ağrı oldu tuhaf bi ağrı elimi değdim bebeğin nersiyse nasıl bastırdıysa o canımı yakıyor😂
Ya bi de karnımın solunda bir bebek sağında bir bebek var onların kendi sertliği ayrı zaten sertleşip yumuşamasını da anlamakta zorlanıyorum. Bazen sanki 1-2 saat sert kalıyor hiç yumuşamıyor. Göbek deliğim de sertleşirse anlıyorum kasılmayı genelde

Ya bi de karnımın solunda bir bebek sağında bir bebek var onların kendi sertliği ayrı zaten sertleşip yumuşamasını da anlamakta zorlanıyorum. Bazen sanki 1-2 saat sert kalıyor hiç yumuşamıyor. Göbek deliğim de sertleşirse anlıyorum kasılmayı genelde
Benim de dün gece göbek deliğim ve çevresi çok ağrıdı baya korktum hatta 🙄 dokununca baya ağrıyordu yatakta dönerken de öyle. Ben bide göbek deliğime de dokunamam ya çok tikliyim o konuda 😅 şimdi karnım büyüdükçe göbek deliğime bakamıyorum bile o derece 🤣 her gün farklı bir şey yaşatıyor bu minnaklar bize 🥹

Benim kocamın cinsellikle de cok meraki yoktu zaten hayat enerjisi bitmis 😄😄 ama hamilelik stresi onlari da etkiliyor tabiki karsilikli oturup iki duble biseyler icemiyoruz mesela ozgurce disari cikip gezip tozamiyoruz onlara da hak vermek lazim. Biz de bu donemde daha hassasiz ve daha cok ilgi bekliyoruz
Evet onlarda bunalıyor kız bakma düşman değiliz sonuçta

Kızlar ben biberon ve emzikleri kaynatıcam da kaynattiktan sonra nerede nasıl sağlayacağız onları hastehane çantasını hafta sonu hazırlayacağımız o zamana kadar nerede durmalı dolabına mı koymalıyım tekrardan

Kızlar ben biberon ve emzikleri kaynatıcam da kaynattiktan sonra nerede nasıl sağlayacağız onları hastehane çantasını hafta sonu hazırlayacağımız o zamana kadar nerede durmalı dolabına mı koymalıyım tekrardan
Ben kaynattim kuruttum kilitli poşetlere koyup kaldırdım canım o şekilde hastane çantama atıcam

Benim de dün gece göbek deliğim ve çevresi çok ağrıdı baya korktum hatta 🙄 dokununca baya ağrıyordu yatakta dönerken de öyle. Ben bide göbek deliğime de dokunamam ya çok tikliyim o konuda 😅 şimdi karnım büyüdükçe göbek deliğime bakamıyorum bile o derece 🤣 her gün farklı bir şey yaşatıyor bu minnaklar bize 🥹
Gerilmekten ağrıyordur benim karnım büyürken 5. 6. Ayda göbek deliğim ağrıyordu şimdi alttan yırtıklar çıkmış belli oluyor ağrısı kesildi. Valla ben de ne yaşadığımı bilmiyorum. ağrın var mı diyorlar acaba var mı diye düsünüyorum. Ağrısız gün yok ki

Ben kaynatıp emzik biberon yıkama şeyiyle yıkadım. Biberon kurutma şeyi almıştım bir de ebebekten, orda kurudu. Sonra buzdolabı poşetlerine koyup çekmeceye koydum. Hastaneye götüreceklerimi ayrı poşete koyup hurca koydum

Ben emzik kullanmayı düşünmüyorum aslında biberonu da düşünmüyorum ama yine de kaşık biberon yanında bi tane normal biberon koydum mamajoo’nun. Ne olur ne olmaz diye inşallah gerek kalmaz
Ben de meme reddi olmasın diye koymadım ama mecbur kalır mıyız acaba. Eds kullanmayı düşünüyorum sütüm gelmezse ya da bebişler güçlü çekemezse diye.

Oy senin ikizdi demi bide , Allah yardımcın olsun , hepimizin🥲

X