Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kendisi anlayana kadar yumuşama bence ama evde saatli bomba gibi de dolaşıp kendini ve bebeğini strese sokma derim. Elbet ilk adımı atacaktır, sana bu süreçte sabırlar diliyorum güzelim
Valla saatli bomba tabiri cuk oturdu kendi kendimi dolduruyorum sinirle ama cidden geri adim atmamam lazim ki anlasin yaptigi hatayi ve bir daha tekrarlamasin. Hamileyim trip atarsam alttan al dedim ki gelsin noldu desin ne biliyim bi sarilsin öpsün zor değil yani. Tribe triple karsilik verince ne geciyor yani eline

Ben de aynii durumdayim. Cok seviyorum uzuluyorum ama inadimdan tribimden donmuyorum hormonlarim tavan. O da trip yaptigimi anladi benle konusmuyo iyi geceler demedi mesela. Ama inat onda mi bende mi gorecegiz hadi bakalim
Boşver konuşma konuştukça kavga büyüyor ben işe geldim şuan uzağım en güzeli sanırım en azından kavga etmiyoruz

Boşver konuşma konuştukça kavga büyüyor ben işe geldim şuan uzağım en güzeli sanırım en azından kavga etmiyoruz
Ben konusmuyorum o da konusmuyor gece ne oldu neyin var vs demedi, iyi geceler demedi. sabah gunaydin dedi ama bu sefer kararliyim cvp vermeyecegim surekli konustum rica ettim olmadi

Bende en çok bu halde çalışıp destek olmak için sabahın köründe kalktığımız için kızıyorum

Ben konusmuyorum o da konusmuyor gece ne oldu neyin var vs demedi, iyi geceler demedi. sabah gunaydin dedi ama bu sefer kararliyim cvp vermeyecegim surekli konustum rica ettim olmadi
Kızlar gerçekten hormonlarda etkili bende destek olmadılar diye durup durup kv yeni düşünüp sarıyorum kafamda konuşuyorum falan sonra diyorum ya deli misin boşver hani hallediyorsun bi şekilde yok gene aynı döngü, kalp kırmaktan kötü olmadan geçse şu günler diyorum

Ben de sürekli kafamin icinde konusuyorum hesaplasiyorum birileriyle, taktim mi tam takiyorum hormonlar mahvetti gercekten

Mutlaka haklı sebeplerin vardır ama eli kulağında bebek geliyor mesafeli ol ama tamamende konuşmamazlık etme yakında konuşmaya çalışır zaten

Kocam dinlemeyip ani karar verdiği için wifili aldık telefona bağlanandan. Ekranlılar daha kullanışlıymış ne yapsak bilemedim. Bu ne kadardı?
Hayırlı olsun, sağlıkla kullanılsın.
Biz epey araştırdıktan sonra bunun üzerinde karar kıldık, denediğimiz kadarıyla da memnun kalacağız gibi.
Benim aldığımdan fiyat baya artmış. Fotoğraftan tam adını yazıp internetten aratılabilir.

Kesinlikle kalp kırmak istemiyorum hep hormonlar yaptırıyor biliyorum küçücük şeylere büyük tepkiler veriyorum ama eşimde az değil susmaz yani sonra hamileyim anlayışlı olması lazım diye düşünüyorum 10 dakika sonra yükseldim diye pişman oluyorum kısır döngü benimki özürde diledi kabul etmedim liseli ergenlere döndüm ben ya utanıyorumda biraz

Sezaryen planlayanlar hastane sizden varis çorabı almanızı istedi mi

Kızlar şu eller serbest(hands free) göğüs pompasından alanınız oldu mu.Bikaç marka var bazıları uygun yani nispeten bazıları pahalı Acaba pahalı olandan tekli almak mı (mom cozy) yoksa uygun markalı mesela bebebao var 2 tane almak mı mantıklı bilemedim.Ömürlük sağlam bişey olsun istiyorum performansı düşmesin

Hepimiz benzer şeyler yaşıyor eş yada eş ailesi ile

Kullanmadım ama ebebek hands free pompa çıkarmış yorumlarıda iyi herhangi bir problemde direk muhatabınız ebebek olur bence tercih edilebilir

Ayy tribe triple karşılık vermeleri yok muuu Geçen eşimle bi tartışmamızdan sonra ben bayağı bi kötü oldum, ağlama krizine girdim bir nevi, o esnada nefesim kesilmeye başladı karnım kasıldı falan korktuk bayağı. Sakinleşince ikimiz de birbirimizin rahatsız olduğumuz tavırlarını söyledik, nasıl çözüme kavuştururuz onu konuştuk ve çok şükür ki o zamandan beri ikimiz de inatlaşmayı bıraktık -tabi o tartışmada birbirimizi boğazlamanın eşiğinden döndük- eşim gönül almanın önemini anladı, ben rahatsız olduğum şeyi direkt söylemeyi öğrendim falan. Belki siz de bu krizinizden sonra böyle bir konuşma yaparak yaşadığınız bu sorunu ortadan kaldırırsınız. Çünkü inatlaşma gerçekten çözüm değil. Ha sen haklısın, eşlerin bu dönemde gerçekten sağduyulu olup alttan alması yumuşak davranması hatta zaman zaman bizi pohpohlamasına ihtiyaç duyuyoruz çünkü duygusal olarak da çok büyük bir değişimden geçiyoruz ve dolayısıyla en yakınımızda nazımız geçiyor ve o en yakınımızda destek görmek istiyoruz. İnşallah enişte de bunun farkına kısa zamanda varır

Sabah ben sana ne yaptim diye sordu, dün sorulması gereken gec kalinmis bir soru bu dedim. Anlattim durumu. Farkinda bile degil yaptigi bireyselci davranisin. Senin sevgi dilinle benimki farkli o yuzden anlasamiyoruz dedim. Ona gore ortada hicbir sorun yok erkekler bizim kadar derin ve ince dusunemiyor anladım. Ama cidden ben her seye alinmaktan ilgi alaka sefkat beklemekten ve bunu sürekli dile getirip ruca etmekten biktim. Esim cunku temasla sarilip operek belli etmez sevgisini cok dusuncelidir anlayislidir orası ayrı. O yuzden bu sefer tavrimi biraz daha koruyacagim ki farkina varsin iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…