Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Anladım..
Kafası büyük. Merak etme benim oğlumun da kafası büyüktü dedi. Gayet sağlıklı duruyor dedi çok şükür.

Kızlar benim ogluşta baş aşağı doğum pozisyonunda uzun süredir hıçkırıklarını hissediyorum alt karnımda bazen ama ben poposu nerde ayakları nerde asla kestiremiyorum siz nasıl anlıyorsunuz hareket ediyor ya sağ ya solda ama neresi bilmiyorum

Daha 36.haftada ben taşıyamaz oldum bu bebişi nasıl oluyor bundan sonrası resmen bi ağırlık taşıyorum karnımda sanki ya 3 kilo olup doğsun istiyorum direk 40 falan beklemez inşallah.
Ben 32. Haftama giricem yarin ve haftalardir catlayacak gibiyim midem kalbime baski yapiyor asiri

ELimle yokladığımda sol taraf daha şişko yuvarlak bi kısım var hatta poposu olduğunu tahmin ediyorum sağ tarafta da kolları bacakları var muhtemelen çünkü daha boş hareket ederken incele elinle anlarsın mutlaka

Daha 36.haftada ben taşıyamaz oldum bu bebişi nasıl oluyor bundan sonrası resmen bi ağırlık taşıyorum karnımda sanki ya 3 kilo olup doğsun istiyorum direk 40 falan beklemez inşallah.
Benim de 35 bitiyo yürüyüş yapıyorum her gün ama sanki son zamanlarda daha çok zorlanıyorum karnım büyüdü ağırlaştı gibi

Benim de 35 bitiyo yürüyüş yapıyorum her gün ama sanki son zamanlarda daha çok zorlanıyorum karnım büyüdü ağırlaştı gibi
Asla yürüyüş yapamıyorum sıcaktan bayılacak gibi oluyorum. Ağırlaştım da zorlaniyorum ve ben yürümeyi çok seven biriyim normalde.
Öğlen ayrı sıcak oluyor aksam ayrı bir nem oluyor. Gun içinde markete falan yolumu uzatarak gideyim diyorum o da haftada maks 3 gün falan zorla yapabiliyorum. Normal doğum için yurumek şart diyor ya herkes kafama takıyorum ben de eşimde aşırı tembel asla eşlik etmiyor bana ya o biraz motive etse keşke

Kızlar e bebeğin kendi çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısını alan yada daha önceden kullanan var mı hem uni baby almıştım zaten ama indirime girmiş şimdi alıp denesem mi pişman olur muyum acaba

Kızlar iyi akşamlar. Hamilelikte özel bölgemizin etli kısmı yani üst kısmı sisiyor mu ? Bugun dustan cıkınca farkettim. Sag tarafına yakın yerde özellikle kalın damar geçiyormus gibi bi şişlik var. 35 haftalıgım. Zaman zamanda baskı hissediyorum agrı gibi. Bu normal mi yaşayan var mı

Ben ebebekten aldım ikisinide. Deterjan be yumusatıcı da baby me markası. Onlarla yıkadım. Güzel bence. Tabi ilk hamileliğim henüz bebekte nasıl bi reaksiyon gösterir deneyimleyemedim. Kokusu hafif. Hosuma gitti bakalım. Yorumları da güzeldi

Kızlar hastane pijamalarını neyle yıkadınız gene bebek deterjanıyla mı yoksa normal deterjanla mı yumuşatıcı felan koydunuz mu ?

Hafta olayı sürekli değişiyor diyebilirim ölçümlerden dolayı sen normal zamanını haftan olarak bil yeter yoksa sürekli iniş çıkış olacak

Benimki midemin orada sert oluyor hatta ben korkup dokunamıyordum doktora gittiğimizde poposu orada çok yukarıda aşağı it onu dedi ondan dolayı eli ayağı nerde tahmin ediyorum

Deterjanını aldım ben bakalım ilerleyen zamanlarda gorucez artık

Deterjanını aldım ben bakalım ilerleyen zamanlarda gorucez artık
Bnde alıyım o zaman son birkaç eksiğim var hepsi çıksın aradan

Bizim köpeğimiz var hiç aksatmadan her gün 40 dk yürüyoruz mecburen. Biraz geç çıkıyoruz güneş gittikten sonra ama zorlanmaya başladım biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…