Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Bu çıktığı kişilerin eşleri falan yok mu örneğin benimkinin arkadaşları evli arada eşler olarak bizleride götürürler onlar eğlenirken bizde eğleniriz falan sizde bu imkan yok mu
Ara sıra öyle yapıyorlar. Kendileri anlaşıyorlar gece 3 e kadar bıraksan oynarlar öbürleri de öyle

Kızlar bebişleriniz yer değiştiriyo mu? Benimki yaklaşık 1 aydır sol tarafa yerleşti hep orda duruyo karnımın sağı yumuşak baya yer değiştirmiyo orda kımıldanıp duruyo

Kızlar bebişleriniz yer değiştiriyo mu? Benimki yaklaşık 1 aydır sol tarafa yerleşti hep orda duruyo karnımın sağı yumuşak baya yer değiştirmiyo orda kımıldanıp duruyo
Benim de uzun zamandır toto solda ayaklar sağda baş aşağı takılıyo. Geçen gün birkaç saat totoyu sağa attı hıckırdıgından anlıyorum toto konumunu :) sonra yine rahat edemedi herhalde sola geçti ordan devam :)

Daha 36.haftada ben taşıyamaz oldum bu bebişi nasıl oluyor bundan sonrası resmen bi ağırlık taşıyorum karnımda sanki ya 😂 3 kilo olup doğsun istiyorum direk 40 falan beklemez inşallah. 😂😂

Kızlar siveno sıvı deterjan aldım yumuşatıcı almadım bebek için olanlarıda güvenemedim nasıl yıkicaz kıyafetleri kaç derecede ?

Hamile kalmadan önce sigara içen var mıydı? Ben öğrendiğim gün bıraktım şimdiye kadar da ağzıma sürmedim hatta tiksindim ama 2 3 gündür resmen sigara aşeriyorum delircem ya ( içmicem tabii ki asla)
Ben de 10haftalikken falan bıraktım. Günde 1 paket iciyordum. Ara ara çok canım istiyor kokusu çok güzel geliyor bana da

Merhaba. Size hamileliğimden bahsedip fikir istiyorum.
-Pcos hastasıyım.
-(20 Kasım) SAT
-(20 Aralık) küçük kahverengi pıhtı parçası geldi.
-(16 Ocak) Beta HCG pozitif.
-(22 Ocak) doktora gittim 8 haftalık dedi. Kalp atışı duyduk. Doktor son adet tarihin (24 Aralık). Her geldiğinde bu tarihi söyle dedi.
Şimdi her hafta gittiğimde öne atıp duruyor. Geçen ay gittim aslında 27 haftalık ama önden gidiyor 29 haftalık dedi. 3 hafta sonra gittiğimde 34 haftalıksın dedi. Ben kaç haftalık hamileyim bilmiyorum. Başka doktorlara da gittim. Hiçbiri tam tarih vermiyor. Haftasını bilmemek de insanı üzüyor.

Benimde sağ da hep dün sola kaydı bir anlamadım 🤣
Benim de uzun zamandır toto solda ayaklar sağda baş aşağı takılıyo. Geçen gün birkaç saat totoyu sağa attı hıckırdıgından anlıyorum toto konumunu :) sonra yine rahat edemedi herhalde sola geçti ordan devam :)
Benim uzun zamandır sağda ayakları başı pozisyonu da hep aynı 😂
Heralde dönecek kadar yerleri kalmadı artık sol kaburgamı kıracak yakında ama canı sağolsun😁

Merhaba. Size hamileliğimden bahsedip fikir istiyorum.
-Pcos hastasıyım.
-(20 Kasım) SAT
-(20 Aralık) küçük kahverengi pıhtı parçası geldi.
-(16 Ocak) Beta HCG pozitif.
-(22 Ocak) doktora gittim 8 haftalık dedi. Kalp atışı duyduk. Doktor son adet tarihin (24 Aralık). Her geldiğinde bu tarihi söyle dedi.
Şimdi her hafta gittiğimde öne atıp duruyor. Geçen ay gittim aslında 27 haftalık ama önden gidiyor 29 haftalık dedi. 3 hafta sonra gittiğimde 34 haftalıksın dedi. Ben kaç haftalık hamileyim bilmiyorum. Başka doktorlara da gittim. Hiçbiri tam tarih vermiyor. Haftasını bilmemek de insanı üzüyor.
Ölçüm den kaynaklı da büyük çıkmış olabilir benimde 1 ay önce 2 hafta öndeydi cuma günü kontrole gittim haftasını yakalamış tam uyumlu gidiyor seninde öyle olabilir yada iri bebektir haftalara pek takılmamak gerekiyor yani

X