Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    214
Kızlar e bebeğin kendi çamaşır deterjanı ve yumuşatıcısını alan yada daha önceden kullanan var mı hem uni baby almıştım zaten ama indirime girmiş şimdi alıp denesem mi pişman olur muyum acaba 🤔
Ben kullandım beğendim kokusu güzel kuzenim de uzun zamandır kullanıyo memnun

Merhaba. Size hamileliğimden bahsedip fikir istiyorum.
-Pcos hastasıyım.
-(20 Kasım) SAT
-(20 Aralık) küçük kahverengi pıhtı parçası geldi.
-(16 Ocak) Beta HCG pozitif.
-(22 Ocak) doktora gittim 8 haftalık dedi. Kalp atışı duyduk. Doktor son adet tarihin (24 Aralık). Her geldiğinde bu tarihi söyle dedi.
Şimdi her hafta gittiğimde öne atıp duruyor. Geçen ay gittim aslında 27 haftalık ama önden gidiyor 29 haftalık dedi. 3 hafta sonra gittiğimde 34 haftalıksın dedi. Ben kaç haftalık hamileyim bilmiyorum. Başka doktorlara da gittim. Hiçbiri tam tarih vermiyor. Haftasını bilmemek de insanı üzüyor.
Balım ilk ölçümleri baz al benimkide önden gidiyor ama kese ölçüsü verildiği haftalara göre sayıyorum bende 20 kasımdan saysan aralıkta betanı pozitif görmen lazımdı ama demekki geç döllenmiş bebişin 🐣 bebeğin tombikti yada yanlış ölçülmüştür biz burada doğan bebeği yanlış tarttıklarını bile duyduk

Bu bebek battaniyeleri nohut battaniyeler felan ütüleniyor mu kızlar pofuduk ya böyle yapısı bozulur mu acaba ?

Bu bebek battaniyeleri nohut battaniyeler felan ütüleniyor mu kızlar pofuduk ya böyle yapısı bozulur mu acaba ?

Ben onları ütülemedim kurutma makinesinde kuruttum o ısı yeter dedim. Polarları, nohutları ve örme yelekleri ütülemedim.

Ütüye güvenemedim ben ne bileyim yapışır falan tüylüler ya. Kendi pijamam siyahtı onu da parlattı ütü. (Bugüne kadar pijama ütülemediğimin itirafı 😀)
Valla bende yeniyim bu konuda pek ütüyle aram yoktur kıyafetlerimi bile ütülenmeyecek kumaşlarda satın alan birisiyim 😅 eşime de öyle 😁 nefret ediyorum ütüden ama bebiş için mecbur öğrenicem 😁

Valla bende yeniyim bu konuda pek ütüyle aram yoktur kıyafetlerimi bile ütülenmeyecek kumaşlarda satın alan birisiyim 😅 eşime de öyle 😁 nefret ediyorum ütüden ama bebiş için mecbur öğrenicem 😁

Ben de hiç sevmiyorum zaten güzel de ütü yapamam. 😀 Bi de ufacık şeyler daha zor geldi hepten. 😀

Kızlar bebişleriniz yer değiştiriyo mu? Benimki yaklaşık 1 aydır sol tarafa yerleşti hep orda duruyo karnımın sağı yumuşak baya yer değiştirmiyo orda kımıldanıp duruyo
Benimki de tam tersi sağ tarafa yaslamış sırtını ve kıçını, sol tarafımı tekmeliyor 😂 yetmiyor kendini sırtıyla iterek sağ tarafımdan çıkartmaya çalışıyor 😂 kontroldeyken yine baş geliş dedi doktorum, ben de sordum hani hocam değişir mi diye. Baş geliş pozisyonundayken kolay kolay değişmez ama ayakları veya poposu aşağıda olsaydı o zaman değişebilirdi dedi. Demek ki herşey yolundaysa yönleri sabit kalıp durdukları yerde kımıldıyor böcükler 🥰

Kızlar ben yine çok gerginim ya. Esimle bebegin odasinin cekmeleri icin kulp almistik gitmis kendisi montelemis, ben ikimiz yapariz diye düşünmüştüm ve sonra da bana gel bak nasil olmus vs de demedi. Oncesinde de annemle ben salonda otururken yatakodasina gitmis uyumus hic ben uyuyorum vs demeden. Bireysel takildigi zaman cok sinir oluyorum. Normalde de asla sıkmam zaten kendisi video izler telefondan hep. Normalde asiri dusuncelidir fedakardir ama bu bireyselcilik huyu beni delirtiyor

Kızlar ben yine çok gerginim ya. Esimle bebegin odasinin cekmeleri icin kulp almistik gitmis kendisi montelemis, ben ikimiz yapariz diye düşünmüştüm ve sonra da bana gel bak nasil olmus vs de demedi. Oncesinde de annemle ben salonda otururken yatakodasina gitmis uyumus hic ben uyuyorum vs demeden. Bireysel takildigi zaman cok sinir oluyorum. Normalde de asla sıkmam zaten kendisi video izler telefondan hep. Normalde asiri dusuncelidir fedakardir ama bu bireyselcilik huyu beni delirtiyor

Bireyselcilik değil ki bu ne güzel size salça olmadan montelemiş ne güzel. Benimki el havlusu değiştirse banyoda, yanına çağırıyor bak diye, o da çok yorucu. 😀

Uyku konusunda yazdığının birebir aynısını yaşadık biliyor musun 😅 annem ayağım alçılıyken geldiğinde aynısını yaptı hem de iki sefer. Hadi dedim birinde yorgundu ses çıkarmadım. İkinciye yaptı, sigara içmeye balkona çıktı zannettim, meğer paşam odaya gitmiş uyumuş, insan bi iyi geceler Allah rahatlık versin falan der. Çok sinir olmuştum. Uyandırdım yaptığı şeyin ayıp olduğunu ve tekrar etmemesini söyledim kısaca. Bazen gerçekten sosyal zekaları sıfırlanabiliyor bu erkeklerin

Bende hamilelikte kocama sinir olmaya başladım aman bırak ne halleri varsa görsünler 🤣🤣

Bireyselcilik değil ki bu ne güzel size salça olmadan montelemiş ne güzel. Benimki el havlusu değiştirse banyoda, yanına çağırıyor bak diye, o da çok yorucu. 😀
Benimki de öyle oyun oynarken attığı golü izlemem için bağırıyor gel diye izliyorum dur tekrarınıda bu açıdan izle diyor. İşimizi gücümüzü bırakıp onlarla uğraşıyoruz 😂

Uyku konusunda yazdığının birebir aynısını yaşadık biliyor musun 😅 annem ayağım alçılıyken geldiğinde aynısını yaptı hem de iki sefer. Hadi dedim birinde yorgundu ses çıkarmadım. İkinciye yaptı, sigara içmeye balkona çıktı zannettim, meğer paşam odaya gitmiş uyumuş, insan bi iyi geceler Allah rahatlık versin falan der. Çok sinir olmuştum. Uyandırdım yaptığı şeyin ayıp olduğunu ve tekrar etmemesini söyledim kısaca. Bazen gerçekten sosyal zekaları sıfırlanabiliyor bu erkeklerin
Cook rahat ya, insan ben yatiyorum odadayim der bi demi. Ki annem de var yanimda yani. Dusunemiyorlar herhalde. Ben trip atinca da hic anlamazliktan geliyor. Trip atinca gonlumu al anlamaman imkansiz demistim oysakii

kız bırak yeterince derdimiz mi yok şiştik zaten hava sıcak karnımız burnumuzda tuvaletten çıkamıyorız bi de onlarımı düşüncez😂😂
Ay yok valla ben de catlayacak gibiyim zaten nefes alamiyorum sistim iyice. Hiiic umursamayacagim valla bu sefer konusmucam da bireysel bireysel takilsin bakalim yokmusum gibi

X