Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar tansiyonu düşüp bayılan/baygınlık geçiren var mı aranızda? Benim daha önce olmuştu dün tekrar oldu.
Tansiyonum hep 8-6/8-5 seyrediyor o yüzden de hep bi halsizlik uyku hali yaşıyorum. Böyle olan var mı? Varsa ne gibi bir çözüm buldunuz.

Ben varım ama henüz bir çözüm bulamadım. Bayılmadım ama iki kere bayılma aşamasına geldim. Gözlerim falan karardı. Geçen gün de asansörde fenalaştım. -1 de inecektim. 0 da durunca millete çarpa çarpa attım kendimi asansörden

Kardiyolojiye gittim ama yok holter randevusu yok eko randevusu.. Bir sürü zaman alacak. O zamana kadar bebiş doğar ben iyileşirim gibi

Doktorunuzla paylaştınız mı peki? Bunun için bir şey dedi mi yani bende gittiğimde paylaşmalı mıyım bu durumu?

Doktorunuzla paylaştınız mı peki? Bunun için bir şey dedi mi yani bende gittiğimde paylaşmalı mıyım bu durumu?
Evet paylaş. Bayılıyorsan mutlaka bilmesi lazım. Kan ya da demir ilacı kullanıyor musun? Kan tahlili yaptılar mı yakında, kansızlıktan olabilir belki.

Tek taraflı sol kasığımın üstünde böyle acı sızlama gibi bişey var geliyor gidiyor. Neden olabilir acaba. Böyle bişey yaşayan oldu mu?

Evet paylaş. Bayılıyorsan mutlaka bilmesi lazım. Kan ya da demir ilacı kullanıyor musun? Kan tahlili yaptılar mı yakında, kansızlıktan olabilir belki.
Bi kere bayılmıştım, dünde yine tam bayılmasam da onun gibi oldu yani baygınlık mı denir öyle oldu diyeyim.
Kan tahlili yaptırmıştım en son bir sorun yoktu ama bu hafta sağlık ocağında kontrolüm var oraylada paylaşacağım.

Kızlar küvet olarak ne seçtiniz? Banyoda değil de odalarında yıkamak istiyorum ben. Banyomuz küçük çünkü zor olur 2 bebekle.
2016 yılında eminönü havuzlu handan almıştım set şeklinde baya sağlam cokta memnundum.filesinin üstüne bebişi yatırıp yıkıyosun ince plastik kuvetlerden deil

Eklentiler

• 17222483000018131392027523981926.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 64
Tabiki. Önceleri sadece nabzım yükseliyordu, doktorum normal, vücut artık iki kişilik kan pompalıyor dedi. Ama sonra buna tansiyon düşmeleri eklendi. İşte o zaman doktorum kardiyolojiye yönlendirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…