Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben de kalamar yedim iki kez kızlar. Severim kendisini. Ölçülü olmak kilit nokta diye düşünüyorum. Başka bir şey için kaçamak yapmamıştım hiç ama canım iki haftadır normalde hiç sevmediğim hâlde sucuk istiyor. Sucuklu tost. Sanırım alıp iyi pişirip yiyeceğim. Rüyalarıma girecek yoksa 😂

Yaa geçmiş olsuun 🙏🏻 Kendi doktoruna gitmek daha iyi hissettirir sonuçta o tüm sürecini biliyor. Stres yapmamaya çalış lütfen 🌺
Arkadaşıma 27.haftada rahim ağzın kısa her an bebeği almamız gerekebilir dedi doktor. Kanamaları da vardı. Dinlendi ilaçlarını kullandı pozitif enerji falan derkeeen şu an 38. haftada 😂🧿
Benim durumumu biliyorsun, 6 ay evden çıkamadım vs. Ama ben de bugün 30+0 oldum 🥹 Gelişim riskimiz devam ediyor ama bu haftayı görmek benim için bir hayaldi.
Özetle senin kızlar da bir aksiyon yaratmış ama bir şey olmayacak merak etme 🥰

Teşekkür ederim kuzum🙏🏻 evet ya hepimizin sınavı başka başka. Hiç beklememiştim iyi ki gitmişim dedim. Çok şükür hareket etmeyi bir an olsun bırakmadılar. Taşınabileceği kadar taşırım ben aşklarımı♥️♥️♥️

Ben de kalamar yedim iki kez kızlar. Severim kendisini. Ölçülü olmak kilit nokta diye düşünüyorum. Başka bir şey için kaçamak yapmamıştım hiç ama canım iki haftadır normalde hiç sevmediğim hâlde sucuk istiyor. Sucuklu tost. Sanırım alıp iyi pişirip yiyeceğim. Rüyalarıma girecek yoksa 😂
Ben de bu hafta sonu dayanamadım yedim ilk defa sucuklu tost 🥹 öyle bir iyi geldi ki nefsim köreldi, bayadır canım çekiyordu 🥲

kızlarr herkesee cok cook cok gecmiş olsunnn hepimiz vakitlice saglıklı sekilde kucağımıza alırız inşallah

50 lik seker yükleyenlere sorum olucak ama kaç kare kan veriliyo acaba doktorum bu cumartesi gel seker testi yapalım dedi de ona göre temkinli gidicem bu cumartesii gördükk beyfendiyi asla asla aslaa yüzünü göstermedi plesantaya dayamıs yatıyodu ne yaptıysakk göstedi cumartesi 26+1 idim 900 gram dedii gayet iyi dedii

Ben sucugu pisirip tost yapiyorum kuzum. Bazen sucuklu yumurta yapiyorum onemli olan iyi pisirmek. Sushi salam midye yemedim hic geri kalan her seyden yedim doktorum da izin vermisti

Ben de bu hafta sonu dayanamadım yedim ilk defa sucuklu tost 🥹 öyle bir iyi geldi ki nefsim köreldi, bayadır canım çekiyordu 🥲

Ben sucugu pisirip tost yapiyorum kuzum. Bazen sucuklu yumurta yapiyorum onemli olan iyi pisirmek. Sushi salam midye yemedim hic geri kalan her seyden yedim doktorum da izin vermisti

Yalnız olmadığım için çok mutluyum 😂 Hiç sevmem normalde, bir kez yersem nefsim körelir o yüzden 🙈 Yarın sabah yapiciiiğim ve yiyiciiiğim bir güzel 🤩

Sucuktaki mesele çiğlik değil içindeki nitrat. O yüzden dikkat etmek lazım kızlar. Uzun süredir yok ama P PINAR OGUZ da öyle demişti diye hatırlıyorum. Nerelerdesin P PINAR OGUZ 🤗🤗
Ayda 1 nefis koreltmek icin yenebilir bence 🤗 doktorum iyice pisirip yiyebilirsin demisti sadece sushi ve midye yeme dedi

Sucuktaki mesele çiğlik değil içindeki nitrat. O yüzden dikkat etmek lazım kızlar. Uzun süredir yok ama P PINAR OGUZ da öyle demişti diye hatırlıyorum. Nerelerdesin P PINAR OGUZ 🤗🤗
Ev taşımışlardı öyle şeyler olmuştu sanki. Bir de benim gibi yıkama toplama işleri bu zamana kaldıysa yoğunluktan girememiştir ☺️

Kanz withme2 park yatak alan anneler, acaba yatağına hangi çarşafı tercih ettiniz? Ben yataş twiny yatak aldım, 70x110. Gerçi ilk 4 ay filan Juno yatakta yatacak ama sonuçta twiny üstüne juno’yu koyacağım için o yatağa bi çarşaf lazım. Aldıklarınızı paylaşır mısınız 🦋

Kızlar ben resmen 5-6 litre su içiyorum e böyle olunca wc aralarım 20 dakikada bire düştü, hayat kalitem eksi 5 falan şuan nasıl gidecek böyle ya benim kadar sık wcye çıkan var mı? Yollarda çok zorlanıyorum bugün ekmek almaya gidemedim geri dönüp wcye girdim 😔😔😔
Sıcaktan dolayı mı o kadar su içiyorsun? Benim doktorum 1.5-2 litre içsen yeter diyor da. Ben 2 bazen 2.5 içiyorum sorun olmadı şimdiye kadar. Tuvalete de aşırı sık çıkmıyorum bu durumda tabi

Kızlar hamilelikte hic alkol aldiniz mi? Internette arastirinca 1 kadeh kirmizi sarap ve alkolsuz biranin hicbir zarari olmayacagi yaziyordu. Bugun hava cok sicak ve biranda canim bira istedi esim de alkolsuz icebiliyorsan alayim dedi merak ettim. Icmeye cesaret edemem ama sanirim😆
Alkolsüz bira hep içtim doktorum sorun yok dedi. Haftada bir beyaz şarap verdi ama üç kere içmişimdir toplasan:)

Kızlar pilatese giden var mı? Hamile pilatesine başlamak için geç kaldım galiba 25. Haftadan sonra hamile pilatesine başlanır mı bilgisi olan var mı?

50 likte işleyiş nasll cumartesi doktor 50lık yapalım öncelikle dedi de sorucaktım bu soruyu sormadan okumadıklarımı okuyayım derken senin yorumunu gördümmm
canım aç karna gittim bir aç karna bir de glikozlu suyu içtikten bir saat sonra kan verdim. İki kez veriliyormuş. Sınır 140'mış galiba. 140'tan düşük olduğu için normal dedi ama ben yine de dikkat ediyorum

Teşekkür ederim bu sıcaklar beni bitirdi klima bozuldu benim ev çok sıcak oluyor artık iyice ağırlaştı 29+4oldum zor nefes alıyorum iltihabı da iyice vucud agrısı yapıyor yazlar artık iyice çekilmez hale geldi
İnan hem üşüyorum hem terliyorum bir an önce Eylül'e gelse de az kaldığını düşünüp daha rahat etsek keşke :KK43: Tekrar geçmiş olsun❤️

X