Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Selam kızlar, ben de lohusa pijaması soracağım ya. Sezaryen olacağım için karnımı acıtırlar mı, nasıl bir şeyler almam lazım diye düşünüyorum. Hastane çantasına hangi tür pijamaları koymayı düşünüyorsunuuz?
Ben iki tane pijama Takımı aldım biri bildigin lohusa Takımı 3lü takım öbürü normal pijama Takımı ama instagramda gördüğüm kadarıyla gecelik şeklinde olanları da öneriyorlar daha kolay oluyormuş

Arkadaşlar benim şekerim yüksek çıkmıştı, dün diyetisyen randevum vardı. Nelerin yasak olduğunu, neyi ne kadar yemem gerektiğini anlattı. 1 hafta yediklerimi yazacağım ve 4 kere şekerimi ölçeceğim. Şimdilik fena gitmiyor, sabah yüksekti biraz. 1 hafta sonra endokrinologla randevum var. O, test sonuçlarıma göre insuline gerek olup olmadığına karar verecek.
Dün jinekolog randevum da vardı, çok şükür bebek iyi ama plasenta aşağıda hala. 32. Haftaya kadar bekleyeceğiz inşallah çıkar yukarı.

Herkese sağlıklı günler dilerim ❤️
Merhaba canım bende de gebelik şekeri çıktı. Suyum fazla ve bebeğim 3 hafta kadar önde gidiyor.Diyetisten ve dahiliye takibinde olacağım. Bana da liste verdi günde 3 kere ölçüm yapıyorum. Sonrasında ölçümlere göre insülüne gerek var mı ona bakacaklar. Listeye dikkat edince değerlerim normal çıkıyor.

Selam kızlar, ben de lohusa pijaması soracağım ya. Sezaryen olacağım için karnımı acıtırlar mı, nasıl bir şeyler almam lazım diye düşünüyorum. Hastane çantasına hangi tür pijamaları koymayı düşünüyorsunuuz?
Lohusa pijaması da Artış çok güzel 2sini de burdan aldım. Biri sabahlıklı takım, diğeri düğmeli alt üst takım 🌸

Ben kiwi marka aldım ici baya geniş gözleri çok arabaya asma yerleri de var kumaşı falan benim hoşuma gitti 😊
Canım selam ben bunu aldım beğendim de Elite Seal Haki Toscana Anne Bebek Bakım Sırt Ãantası - Green Mother Diaper Baby Bag Fiyatı, Yorumları - Trendyol biberon bölümünde sıcak soğuk kısmı da var bence en önemlisi belli sureler belli sıcaklıkta kalması genişliği de hoşuma gitti

Hemen bakıyorum ikisine de ♥️♥️

Ben normalde de pijamayla rahat edemediğimden iki tane gecelik aldım. Bir tanesi beyaz müslin gömlek bir gecelik diğeri de siyah kolsuz düğmeli bir gecelik. Bir siyah sabahlığım var bir tane de müslin sabahlık alacağım🤗

Lohusa pijaması da Artış çok güzel 2sini de burdan aldım. Biri sabahlıklı takım, diğeri düğmeli alt üst takım 🌸
Baktım ve beyaz olanlarını sevdim bayağı ☺️ Sizinle benzer şeyleri beğeniyoruz genel olarak sanırım 🤩

Ben normalde de pijamayla rahat edemediğimden iki tane gecelik aldım. Bir tanesi beyaz müslin gömlek bir gecelik diğeri de siyah kolsuz düğmeli bir gecelik. Bir siyah sabahlığım var bir tane de müslin sabahlık alacağım🤗
Sanırım ben de bir gecelik bir de pijama takımı alacağııım. Müslinlere hep bebik için baktım hiç kendim için bakmak aklıma gelmemişti 🙊

Baktım ve beyaz olanlarını sevdim bayağı ☺️ Sizinle benzer şeyleri beğeniyoruz genel olarak sanırım 🤩

Sanırım ben de bir gecelik bir de pijama takımı alacağııım. Müslinlere hep bebik için baktım hiç kendim için bakmak aklıma gelmemişti 🙊
Ben çok dantel süs şeyler sevmiyorum. Bana güzel geldi o yüzden☺️

Canım selam ben bunu aldım beğendim de Elite Seal Haki Toscana Anne Bebek Bakım Sırt Ãantası - Green Mother Diaper Baby Bag Fiyatı, Yorumları - Trendyol biberon bölümünde sıcak soğuk kısmı da var bence en önemlisi belli sureler belli sıcaklıkta kalması genişliği de hoşuma gitti
Canım ya ben de bunu gördüm ve beğendim. Bi de Nirvana modeli var bu markanın. Ama biraz küçük mü acaba diye emin olamadım bi türlü

Kızlar ben çok stres oluyorum ya bebek hareketleri çok azaldı bazen hiç hissetmiyorum telaş yapıyorum sanki geçen hafta daha hareketliydi dışardan bile görünüyordu şimdi bırak onu dokununca bile hareket yok🙄
Bu hafta sen daha hareketli misin? Bir de bazen sanırım pozisyon değiştiriyorlar. Benim mesele hep aşırı derecede hareketliydi, göbeğim dalgalanıyordu falan ama 2 gündür çok derinden hani bağırsak hareketi gibi kelebek kıpırtısı gibi anca hissediyorum. O yüzden pozisyon değiştirdi herhalde dedim. Yarın randevum var orada sorar buraya da yazarım.

Kızlar selam doğum sonrası hastanede özellikle giymek için pijama alacaklara özellikle söylemek istiyorum foto çekimi yapacaksanız o başka ama mutlaka bir koyu renk pijama alın bulaşma olasılığı sebebiyle. Çünkü sezeryan da olsa normal de olsa 40 gün kadar kanama yaşıyoruz. Ve ilk günler yoğun oluyor. Ben o yüzden depend alacağım hatta. Asiri güzel bir pijama takımı dagiden aldım yumuşaklığı kendisi vs inanilmaz güzel ama maalesef koyu renk henüz bulamadım. Bulunca hastane çantasına 2 takim koymak en doğrusu her ihtimale karşı lekelenmeler için. Sizi koridorda vs yuruteceklerini unutmadan en azından aldığınız pijamaların birinde sabahlik olması öneriyorum yürürken en azından derdi toplu gözükmek açısından. ❤️🫶🏻

X