Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar acayip karnımda sancı var sanırım gaz sancısı napmam lazım hiç iyi değil karnımın içi
Çok geçmiş olsun canım, şimdi nasılsın? Ben ayaklarıma sıcak uygulayınca rahatlıyorum bazen. Belki fayda eder. Böyle ayaklarını karnına çekip uzatabilirsin egzersiz gibi o da fayda edebilir

Arkadaşlar mide yanmam çok arttı .. zaten Reflü gastrit hastasıyım gebeliğin ilk basindan bu yana bu kadar olmamıştı şimdi çok fena yanıyor doktor gaviskondan başka bişe vermedi sizlerde durumlar nasil
Benim ilk 3 ay midem alev alev yanıyordu. 2 aydır iyiydim bu ay yine arttı. Bu ara her gün domates yedim ondan mı oldu acabaa :KK43:

Selam kızlar, ben de lohusa pijaması soracağım ya. Sezaryen olacağım için karnımı acıtırlar mı, nasıl bir şeyler almam lazım diye düşünüyorum. Hastane çantasına hangi tür pijamaları koymayı düşünüyorsunuuz?
Miss Dünya Lissa Siyah Emzirmeye Uygun Uzun Kol Lohusa ve Hamile Pijama Takımı Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu markadan aldım, iki takım biri sabahlıkli dün geldi kargolar ince güzel hafif baya hoşuma gitti bir incele istersen tatlım

Çok disim ağrıyor öyle böyle değil mahvetti beni parolda yok ne yapıyım nasıl geçer 🤧😢
Kekik suyu yap canım onunla gargara ama bunu bir süre yap ki hafiflesin düzenli yani bu dönemlerde dis agrilarimiz maalesef artıyor. Diğer gebeliklerimden sonra Diş kayıplari bile yaşadım eğer çok çekilmez olursa dış hekimine göstermeyi sakın ihmal etme

Benimde çıkmış sonuçlarım çok şükür negatif çıkmış şimdi kan uyuşmazlığı iğnesini olucam artık insallah başka bisi kalmicak doğuma kadar çok rahatladım kızlar anlatamam 😬😬🥹❤️🙏
Merhaba bende 27.haftadayim.Benim de esimle kan uyuşmazlığı var.İgnenizi 28.hafta mi oldunuz?Benim doktor randevum 7 Ağustos indirektcombs ozaman test yaptırcamAma 30.haftam oluyor biseyy olmaz heralde

X