Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Aynıyız 28. Haftadayim 15 kilo ama sorun görmüyorum doktorda demedi göğüslerim aşırı büyüdü 85b den 95c ye hatta o bile sıkmaya basladi yarım atlet aldım.
Ben de 15 kilo ile aranızdayım. Yalnız değilsiniz. Doktor bana da vücut kitle endeksime göre problem olmadığını, muhtemelen doğuma kadar 10 daha alacağımı söyledi.

180 miymis canım ben 5 birim geçmişim ozman gercektende e nabız yeşil gosteriyo ama doktor gebelerde 180 diyo demekki öyleymiş hayırlısı olsun
Benim sonuçlarımda referans aralığı olarak öyle yazıyor . 5 birim bisi farketmez canım ama ikincisi yüksek dediyse ya da başka bisi doktorun bilmiyorum belki her hastane ve labaratuarinda referans aralıkları farklı olabilir benimki 75 e göre bu arada söylediğim sen yine doktorun ne dediyse o tabiki ama çözümü olan bisey olduğu için canını sıkma yediklerine dikkat edeceksin sadece şunun şurasında 2_2.5 ay kaldı

Bana iğne verdi canım 5 tane günlük 5 tane haftalık 5 tane de aylık olarak. Şu an haftalık dozunu 4.sünü yaptıracağım.

İnşallah hepimizin gebeliği sorunsuz geçer Bence de kan sulandırıcıyı bir sorabilirsin en azından için rahat eder

Ya takviyeye geç başladığın için olabilir. Bence doktoruna söylemelisinnbelki ek bir takviyeyi ıygun görür. Geçmiş olsun

Ben yaz tatili için eşimin memleketine geldim de doktorum henüz bu kadar aldığımı bilmiyor bakalım ne diyecek duyuncaamaaan sağlıklı olalım bebişlerimiz de sağlıklı olsun da kilo verilir be

Bi kaşık zeytinyağı iç diyeceğim ama miden bulanır mı acaba Gebelikte tuvalet alışkanlığına ekstra dikkat edilmeli maalesef. Tuttukça daha da artsr şikayetşn. İnşallah ilaç fayda vermiştir

Aynıyız 28. Haftadayim 15 kilo ama sorun görmüyorum doktorda demedi göğüslerim aşırı büyüdü 85b den 95c ye hatta o bile sıkmaya basladi yarım atlet aldım.
Benim göğüsler düzdü daha yeni hafif bi kıvrım oluşmuş Olsun düz olmasından iyidir. Ben de hiç sorun görmğyorum ama niye böyle kilo aldım demiyor da değilim. İnşallah şekerden değildir doktorum da ölçtürmedi ama eve şeker cihazı almıştım sık sık kontrol ederim artık. Sen kaç kiloydun önceden? Bence gebelere kilo çok yakışıyor

Ben kullanmaya başlamıştım canım da evde unutmuşum eşimin memleketine geldik de ocean methyl diye bir takviyeydi dil altına sıkıyorsun, emilimi daha çabuk oluyormuş

Ben yaz tatili için eşimin memleketine geldim de doktorum henüz bu kadar aldığımı bilmiyor bakalım ne diyecek duyuncaamaaan sağlıklı olalım bebişlerimiz de sağlıklı olsun da kilo verilir be
Bebişlere yarasın Ama vermeye de hiç niyetim yok inşallah vermem. göğüsler biraz daha çıksaydı daha iyi olurdu tabi Eşinin ailesi bol bol yemek yapmıştır herhalde. yarasın inşallah

Bebişlere yarasın Ama vermeye de hiç niyetim yok inşallah vermem. göğüsler biraz daha çıksaydı daha iyi olurdu tabi Eşinin ailesi bol bol yemek yapmıştır herhalde. yarasın inşallah
Yok ya burada durumlar karışık biraz yemekleri yapmak bana kalıyor desem daha doğru olur ama denizi olan bir şehir kızım için çok iyi oluyor o yüzden katlanıyorum aslında çok da yemiyorum ama alıyorum anlamadım

Aynen canım zaten dikkat etmeye çalışıyorum çok kiloda almadım zaten ama işte açlık normaldi 2. Değerde normaldi 1. Değer 5 birim için gönderdi beni yinede gidicem bakalim hayırlısıyla sağlıkla bebislerimizi kucağımıza alırız ins hepimiz

Kızlae benim de şeker yüklemesi sonucum
Açlık şekeri 82, 1 saat sonraki ölçüm 184, 2 saat sonraki ölçüm 124 çıktı. 1 saat sonraki ölçüm yüksek sanırım değil mi? Referans değeri 140 yazıyor 1 saat sonraki ölçüm için.

180 yazıyor benim referans değerimde bilemedim

canım benim doktorum vermişti kullanabilirsin iyi de geliyor . Bi yan etkisini görmedim ben hamileliğimin başından beri kabizlik sorunum var özellikle demir ilacı ile birlikte daha da arttı dönem dönem kullanıyorum
Merhaba bende 8 haftalık hamileyim kabızlık progleminden dolayı doktor verdi. Çok katı vi ilaç o şekilde mi içiliyor ? Bide ilk süreçlerde siz de mi kullandınız kaç gün kullanmamız gerekiyor normale gelmesi içi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…