Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Benim açlık 86 1. Saat 155 2. Saat 171 doktordan şimdi çıktım normal sınırlarda sıkıntı yok dedi özellikle sordum 2. Saat değerim yüksek diye hayır onun bi üst sınırı var geçmemişsin dedi ama kafam karışık

Kızlar benim vücudumda minik minik et benleri çıkıyor sizde de var mı böyle bir durum. Nokta kadar minik kahverengi bazıları bazıları ten rengi
boynum tamamen minik et benleriyle doldu. gerçi hamilelikten önce başladı, yaşla ilgili olabilir. ama sırtımda ve göbeğimde de çok fazla kahverengi (açık koyu karışık) benler çıktı onlar hep hamilelik sonrası.

Doktorun pyle dediyse dogrudur canım benim geçmiş olsun ozman kafana takma bence

Kızlar duphalac istesem mi acaba doktordan. Kabızlığım çok fena durumda ya bir yan etkisi var mı bu duphalacın
canım benim doktorum vermişti kullanabilirsin iyi de geliyor . Bi yan etkisini görmedim ben hamileliğimin başından beri kabizlik sorunum var özellikle demir ilacı ile birlikte daha da arttı dönem dönem kullanıyorum

benimki önlem amaclı mesela daha önce birtane düşüğüm oldu bebek gelişmedi hani sebebi eger kan pıhtılaşmasıysa diye tedbir amacıyla doguma kadar kullanıcaz dedii acıyo mu fazlasıyla allah gerekmedikce kimseye kullandırmasın

Üst siniri 190 canım çünkü için rahat olsun geçmemişsin
Yanlış yazmışım ilk saat sınırı 180 mis referans aralığı olarak . İkincisi 153 yazıyor bende ama yakın olduğu için demek ki sıkıntı görmemiş canım doktorun ne diyorsa o hiç takılma

Şimdi perinatologuma yazdım ve iki ayrı doktora daha sordum hepsi yüksek dedi perinatologum hemen dahiliyeye başvurup şeker takibi yaptırman gerekiyor dedi yani kızlar bende şeker varmış

Şimdi perinatologuma yazdım ve iki ayrı doktora daha sordum hepsi yüksek dedi perinatologum hemen dahiliyeye başvurup şeker takibi yaptırman gerekiyor dedi yani kızlar bende şeker varmış
Geçmiş olsun canım. Kaç kilo almıştın? Bebeğin kilosu ya da suyunla alakalı bir şey demiş miydi doktorun?

Crp ile kan sulandırıcının alakası yok ama siz de bir sorabilirsiniz. Crpye mutlaka baktırın derim. kilo problemi varsa 3. teimesterda sorun çıkma ihtimali olabiliyomuş. Tabi düşük ihtimal. Hiç sorun olmadan sağlıkla kucağınıza alırsınız bebişinizi inşallah

Son düzenleme:
Var evet şu an hatta kabızlık için ne yapıyorsunuz yazıcaktım. Birden çok arttı
Bol su içiyorsun zaten dimi? Bende 14. haftalarda oldu kuru kayısı bol bol tükettim geçti şükür. Bazı gıdalar iyi gelebiliyor ama aslında sebebi tuvalete gitmeyi ertelemen galiba. Gebelikte çok dikkat edşn diyorlar. Beklersen kabız olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…