Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bende de 20. haftalarda aynısı olmuştu bol su içince geçti şükür. Normal kasılmalar geçmiyor bende. Artık normal diyorum çünkü sizlerde de başladı galiba. İnşallah bende erken başlaması sorun olmaz. Çok teşekkür ederim

Galiba en çok kilo alan benim ya, 55 ile başladım 24+5 10 kilo aldım
ben daha çok almışım 14 kilo aldım Tabi seviniyorum çünkü benim için hayal gibi bi şeydi ama çok hareket etmediğim için basende toplandı yağlar ve selülit oluşmuş Gebelikten sonra hâllederim diyorum. Zayıflamiym de inşallah o kolay

Geçmiş olsun canım. Kaç kilo almıştın? Bebeğin kilosu ya da suyunla alakalı bir şey demiş miydi doktorun?
Teşekkür ederim canım, ben 2,5 kilo almıştım zaten 6 haftadır diyetisyenle ilerliyordum tatlı karbonhidrat çok tüketmiyordum risk grubunda olduğumu biliyordum, bebeğin suyu ve kilosu iyi haftasıyla uyumlu

Canım o zaman ihmal etme baktır takibini yaptır hiç bisey sizden önemli değil
Evet yarın dahiliye ile görüşeceğim zaten ben şeker çıkmasını bekliyordum babam şeker hastası ablamda da gebeliğimde çıkmıştı kendim de pcosluyum yani şeker çıkmaması mucize olurdu ama doktor yok diyip gönderince kafam karışmıştı

Amin inşallah Allah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin teşekkür ederim yanıtınız için

Arada damarlarım şişiyor. Aslında maalesef tanı konulamadı.Ne romatizma hastasısın ne de değilsin dedi doktor tam da pandemi zamanıydı devamıni getirmedim kontrollerin.
Fetal dna yaptırmıştım.Şu an problemsiz geçiyor ama birbirimizden tecrübeleri almak çok güzel. O durumu yaşamasak bile bir bilgi sahibi olmalıyız.Amin inşallah hepimiz o mutlu günü sağlıkla, keyifle yaşayabiliriz

180 miymis canım ben 5 birim geçmişim ozman gercektende e nabız yeşil gosteriyo ama doktor gebelerde 180 diyo demekki öyleymiş hayırlısı olsun

Aşırı aşırı tüketemiyorum suyu ama içmeye çalışıyorum. 2 litreye tamamlamaya çalışıyorum hep. Doktora sordum duphalac alayım mı diye yok çünkü dışkılayamıyorum çok kötü oldum

Aynıyız 28. Haftadayim 15 kilo ama sorun görmüyorum doktorda demedi göğüslerim aşırı büyüdü 85b den 95c ye hatta o bile sıkmaya basladi yarım atlet aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…