Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bende çok tatlı tüketmiyordum canım hiç istemiyordu hatta. Ama deli gibi kavun karpuz yedim umarm ondandır

Abla senin bahsettiğin kasılma adet sancısı gibi mi? Sancın varken karnına sert mi diye bakmak için mi dokunuyordun?
Canim adet sancısı gibi olup böyle bisey çıksa rahatliycakmisim gibi bi his oluyor karnım aynı zamanda geriliyor. Ama bide hiç bisey olmadan sadece sertlik oluyor bi tarafta semsert bisey oluyor anca dokununca aciyor onun harici acımıyor. Böyle iki türlü bisey yaşıyorum ben bugün çok oldu

Ayy bende onun icin geldim sabah benimde var nasil yaptin canimm zor mu surec nasil

Ayni bende sendenim evi komple yeniledik hem tadilat hem esya anlaminda her gun oradayim herkes cagir geliriz modunda ama kimsenin geldigi yok herseyi kendin yapacaksin canim ,ayniyiz sendenim annemle babam olmazsa isim zormus esimin tarafi yok zaten kendi cevremde var zannediyordum oda yokmusbende hayirlisiyla tasininca evimde tek keyfimi yapacagim surekli herkesin aman hamilesin sen yorma kendini eee kim yapacak benden baska

Ayy bende onun icin geldim sabah benimde var nasil yaptin canimm zor mu surec nasil
Benim geçen perşembeydi hiç zorlanmadım ya, normalde kola vb şekerli içecek asla içmem ama bu öyle çok çok da midemi bulandırmadı. Çilekli bi şeydi, çok şekerli boğaz yakıyor ama ama bulantı şu bu hiç olmadı. Önce aç karna kan verip içeceği içiyorsun 1 saat sonra tekrar kan 1 saat sonra son kez. Benim bi şey çıkmadı şükür. Su içmiştim bu arada doktoruma sorup, sadece 8 saat açlık yeterli demişti

Ayy bende sendenim aynen evlenirken esimin 1+1 evi vardi ona gelin gelmistim durumu iyi degildi sonra kendi isimizi actik Allah ima sukurler olsun durumumuz iyi oldu cocugumuzla evimiz oldu ve evi tadilata soktuk duvar kaldi sadece herseyini yeni yaptirdik evin esyalarini yeni aldik ve simdi oglumuzun odasini yapmaya baslayacagiz esyalarini Sukurler olsun bizlere nasip etto herseyi Allah hakeden herkese nasip etsin

Tamam kusum 8 saat aclik yeter ilaclarim var alsam.mi onu ya acaba su icme diyenler de var kafam karisti

galiba biri yalancı sancı o da zaten senin haftalarında başlar gayet normal ama diğeri -adet sancısı gibi olan- ne bilmiyorum. Belki doktorun o sancıdan korkuyordur. İnşallah hiçbir sorun olmayacak hepimiz vaktinde kucağımıza alacağız bebişleri Bende de bugün yalancı kasılmalar çok oldu ama moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum napiym

Ay evet Allah razı olsun annem canımdir yaa eşim ve oğlum elim ayağım ama insan kendi eskisi kadar iyi iş yapamayinca eksiklik hissediyorum. Biran evvel evin bitmesi istiyorum Allah yardımcın olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…