Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    163
Kızlar 2 gündür şöyle bi problemim var karnımın sağ tarafına ağrı giriyor ara ara yatarken otururken değil de hareket halindeyken, kasık ağrısı değil baya yukarda göbek deliğimin sağ tarafında, doktoruma yazdım da takip et geçmezse gel dedi sebebi ne olabilir ya 😞

Bebeğin kilosu az dediklerinden beri kendimi her dk bir şey yerken buluyorum sanki senelerdir sadece yemek yiyormuşum gibi hissediyorum 😄😄 hastanemin diyetisyenine gittim sürekli yoğurt ayran ve peynir yazdı nerdeyse her öğüne. Protein ağırlıklı bir liste hazırladı. Sanırım proteinler bebeğe kilo aldırıyor. İnşallah cumartesi kilo aldığını normale döndüğünü görürürm bebeğimin 🙏☺️
Benim bebeğin maşallahı var kilo olarak doktorum hep bana kırmızı et yedirdi en çok tükettiğim şey çok sevmesem de kırmızı et ve her sabah yumurta oldu. Atıştırmalık olarakta ceviz ve muz çok yedim. Sabah kahvaltılarıma kaşar peynirini dahil ettim sanırım bunlar bebişe kilo aldıran yiyecekler 🥰❣️ Süt ürünlerini tüketemiyorum malesef çok gaz yapıyor 😵‍💫😵‍💫

Kızlar 2 gündür şöyle bi problemim var karnımın sağ tarafına ağrı giriyor ara ara yatarken otururken değil de hareket halindeyken, kasık ağrısı değil baya yukarda göbek deliğimin sağ tarafında, doktoruma yazdım da takip et geçmezse gel dedi sebebi ne olabilir ya 😞
orada bir bağ var ismini unuttum. O batma hissi yaratabiliyor. Batma tarzında mı?

Yaa bizim isimli hastane çıkışlarımız geldi 🩷

Eklentiler

• IMG_8132.jpeg
    IMG_8132.jpeg
    169,9 KB · Görüntüleme: 71
sağlıkla doğsun inşallah sonra yüzünü bol bol görürsün zaten😅❤️
Amin insallah 🙏🙏dogru diyosunuz
Hiçte çok kilolu değilsiniz ben de 64 ile başladım 72 kiloyum şu an ilk defa duyuyorum göbek yağlanmasından bebeğin görünmediğini. Hani duydum ama obezite sınırının üzerinde olanlarda 100lü kilolarda
Ya doktorun soyledigi şuydu. Kilolu değilsiniz baktığınızda dedi. Hatta şuan hala hamile oldugum bile çok belli olmuyor. Yağlanma iceriye doğru oluşmuş oyle dedi. Ama dediğiniz gibi belki de cihazı kötü😧

Kızlar selamlar, uzun süredir aktif olamadım
Bayram süresinden sonra şimdi de işyerinde bir arkadaşı eğitiyorum yerime ve biraz zorlanıyorum
24+6yım bugün ve son bir haftadır nefes almakta zorlanıyorum
Daha ileriki haftalarda nasıl olacak bilmiyorum :KK43:

kediannesibiri kediannesibiri bu arada ismimize karar verdik, tabloda güncelleyebilirsen sevinirim
Yekta :nazar:

Dün yazdıklarıma cevap verip cevaplayamadigim arkadaşlara ithafen yazıyorum 😇 kusura bakmayın cevap atamadım burdan yazayım dedim. Sabah tekrar doktora geldim vajinal.usg ile rahim agzi uzunluğuna baktı 36mm çıktı 2 hafta önce 45 mm Di doktor 4 haftalik proluton iğne yazdı hergun progestana devam vajinal alcaksin dedi 2 defa. Bide ocean extramag almamı istedi. İnşallah daha fazla kisalmaz dinlenerek bol su ve ilaçla atlatırım 🤲🌸 kanım 8bucuk ama Akdeniz anemisi taşıyıcısı olduğum için demur serumu bana olmuyormuş dahiliye ve hematoloji bölümü karar verecekmiş. Güzel günler gelcek inanıyorum 🤲❤️

İnşallah istediğin kiloya ulaşır ama sen de zayıfsın belki sana çekmiştir olamaz mı?🥰 Bence kilosunu çok takma dikkatli, vitaminli beslen ve amniyon sıvısı için bol bol su iç. Bir arkadaşım var ailecek zayıflar yeni doğan kardeşi de çok zayıf. Ailende zayıflar varsa olabilir yani. Ben de proteini süt ve süt ürünlerinden almaya çalışıyorum ama et de gerekiyor galiba🥲 Midem bulandığı için yiyemiyorum bebek benim proteinimi sömürmüş o yüzden bir süredir tahin de yemeye başladım aşırı yüksek protein içeriyor. Bebişlerimiz sağlıklı olur inşallah❤️
Haklısın aynen benim anne tarafımda genetik zayıflık. Suyu iyi olsunda yavrumun. Evet akşam yemeğinde de et var. Tahindede protein olduğunu bilmiyodum. Sağlıklı olurlar inşallah 🙏 🌸

Benim bebeğin maşallahı var kilo olarak doktorum hep bana kırmızı et yedirdi en çok tükettiğim şey çok sevmesem de kırmızı et ve her sabah yumurta oldu. Atıştırmalık olarakta ceviz ve muz çok yedim. Sabah kahvaltılarıma kaşar peynirini dahil ettim sanırım bunlar bebişe kilo aldıran yiyecekler 🥰❣️ Süt ürünlerini tüketemiyorum malesef çok gaz yapıyor 😵‍💫😵‍💫
Evet canım iki yumurtaya çıkardım kahvaltıyı. Peynirimi kaşar peyniri olarak güncelledim. Kahvaltıda cevizim bide ikindi ara öğünümde cevizlerim var. Hadi bakalım bu bi haftada güzel bir performans bekliyorum oğluşumdann😁 Bir de multivitaminimi yutamıyordum boğazıma takılıp geri çıkıyor bazen ama zorlayıp kendime içiyorum. Her şey bebişler için 🙏

Dün yazdıklarıma cevap verip cevaplayamadigim arkadaşlara ithafen yazıyorum 😇 kusura bakmayın cevap atamadım burdan yazayım dedim. Sabah tekrar doktora geldim vajinal.usg ile rahim agzi uzunluğuna baktı 36mm çıktı 2 hafta önce 45 mm Di doktor 4 haftalik proluton iğne yazdı hergun progestana devam vajinal alcaksin dedi 2 defa. Bide ocean extramag almamı istedi. İnşallah daha fazla kisalmaz dinlenerek bol su ve ilaçla atlatırım 🌸🤲 kanım 8bucuk ama Akdeniz anemisi taşıyıcısı olduğum için demur serumu bana olmuyormuş dahiliye ve hematoloji bölümü karar verecekmiş. Güzel günler gelcek inanıyorum 🤲❤️
herseeey cokk güzell olucakk 🤲 🌸

Dün yazdıklarıma cevap verip cevaplayamadigim arkadaşlara ithafen yazıyorum 😇 kusura bakmayın cevap atamadım burdan yazayım dedim. Sabah tekrar doktora geldim vajinal.usg ile rahim agzi uzunluğuna baktı 36mm çıktı 2 hafta önce 45 mm Di doktor 4 haftalik proluton iğne yazdı hergun progestana devam vajinal alcaksin dedi 2 defa. Bide ocean extramag almamı istedi. İnşallah daha fazla kisalmaz dinlenerek bol su ve ilaçla atlatırım 🤲🌸 kanım 8bucuk ama Akdeniz anemisi taşıyıcısı olduğum için demur serumu bana olmuyormuş dahiliye ve hematoloji bölümü karar verecekmiş. Güzel günler gelcek inanıyorum 🤲❤️
kasılmaların sebebini bulabildiler mi peki? İnşallah vaktinde sağlıkla doğururuz

X