Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    160
Ayrıntılıdan güzel sonuç alınca, yaşadığımız yer de Büyükşehire 1 saat mesafede olduğu için sıcaklardan sürekli gidemiyorum diye ordan da büyük bir bebek mağazasına gittik. Bugün bile zor gezdim. İlerleyen zamanlarda çok daha zorlanırdım. Odasını(montesori yatak, 4 kapaklı dolap, şifonyer, yatak) aldık. Pusetli travel sistem bebek arabası aldık. Mama sandalyesi aldık. Park beşik aldık yatak odamız için. Biliyorsunuz ben gebelik depresyonundan biraz sıkıntı çekmiştim. Bu alışveriş işi de beni çok düşündürüyordu. İnternette araştırma yapmak da boğuyordu. Çünkü çok seçenek çok ayrıntı çok kalite farkı çok parametreler var. Gözümüzü kararttık. Satıcıya da güvendik. Kendi duyduğumuz bir kaç bilgi ile birleştirdik. Bütçemizi falan söyledik. Taksit imkanlarını sorduk. Ona göre bizi yönlendirdi. 2 saatten fazla bizle ilgilendi bu sayede büyükbaşları almış olduk. Sadece oto koltuk ve ana kucağı falan kaldı büyük olarak. Odayı boyamadığımız için biraz geç gelsin dedik. Duvar kağıdı mı boya mı karar veremedik. Kız olduğu için süslü bişeyler istiyoruz fikirlere açığım. 🥰 işte perdesi halısı falan kalıyor geriye. Geçen hafta internetten de yataş juno yeni doğan yatağı, yataş bambu yastık ve yorgan almıştım. Yastık yorgan çok önerilmiyor ama görmelerde yatağın boş olmasını istemedim ilerde de kullansın istedim. Kayınvalidem yün yastık yorgan yaparım dedi ama bura çok sıcak kullanılmıyor onlar. Aynı zamanda geçen hafta philips avent 3 lü biberon seti, philips göğüs ucu koruyucu aldım. Arkadaşım cam önermedi çocuklar kaldırıp atıyor dedi hem de ağır oluyor tutamıyorlar dedi. İsteyene aldığım ürünlerin linkini atabilirim. Daha tekstil ve küçük eşya olarak çok şey var ama bunları almış olmak beni biraz rahatlattı.
Maşallah ne güzel ghalletmissin acaba hangi antidepresan kullanıyorsun

Kızlar ben toplamda 6 kilo aldım ama karnım ileri dogru top gibi çıkmadı kilo almış gibi oldum yani. 63ten 69 kiloya ciktim karnim dumduzdu normalde zaten fitness antrenoruyum neden boyle oldu anlamadım🤣
Kaç haftalıksınız kilo olarak yakınmışız :) 62 ile başladı. 67yim şu an 22+2 ☺️ ve benimde aynı kilo almışım gibi oldu hatta bugün arkadaşım toton büyümüş dedi 😒😒😒

Kaç haftalıksınız kilo olarak yakınmışız :) 62 ile başladı. 67yim şu an 22+2 ☺️ ve benimde aynı kilo almışım gibi oldu hatta bugün arkadaşım toton büyümüş dedi 😒😒😒
26 hafta benim, benim de popom bacaklarım vs hep büyüdü baya karnım yayılı. Her gören kilo almis gibisin bebek nerde diyo🤣

Kızlaaar dün gece köpeğim yatakta aniden havladı bir anda uyandım bebiş de korktu resmen sarsıldı böyle çok komiğime gitti:) 23 hafta itibariyle dışarıdaki sesleri duyabiliyorlarmış ben tam dün 23 oldum böyle bir performans beklemiyordum açıkçası:)
Ben de dün kapı carpti bianda sıçradım bebik de tekme attı korktu herhalde🥰

Kızlar kontrolümüz vardı bugün 25+4’üz her şey yolunda şükür. Doktoruma tatili sordum, 28. Haftada Gökçeada’ya gideceğiz eşimle. Mola vererek arada çıkıp biraz bacakları esneterek vs yolculuk yapmamızı söyledi (5 buçuk saatlik yol). Deniz suyu çok çok soğuk değilse gayet iyi gelir dedi ki değil. Tuzlu suyun zaten ödeme filan da çok iyi geleceğini söyledi. Tabii ıslak mayoyla kalmamak, hemen değiştirmek lazım. Tatili heyecanla bekliyoruz 😄

Kızlar kontrolümüz vardı bugün 25+4’üz her şey yolunda şükür. Doktoruma tatili sordum, 28. Haftada Gökçeada’ya gideceğiz eşimle. Mola vererek arada çıkıp biraz bacakları esneterek vs yolculuk yapmamızı söyledi (5 buçuk saatlik yol). Deniz suyu çok çok soğuk değilse gayet iyi gelir dedi ki değil. Tuzlu suyun zaten ödeme filan da çok iyi geleceğini söyledi. Tabii ıslak mayoyla kalmamak, hemen değiştirmek lazım. Tatili heyecanla bekliyoruz 😄
Ay ben gecen hafta çandarlıda denize girdim buzzzz gibiydi😅😅 fethiyeye gittik sonra orası baya ılıktı suyu. 4 5 kere denize girdim sezonu acmamla kapatmam bir oldu ıspartada yasayinca 🤣

X