Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Aynen benimde hamilelikte başladı kum dokme hiç olmamıştım daha önce 🙄 bende çarpıntı ve ritim yüksekliği ile gittim EKG çekildim ve eko yaptı doktor bi sıkıntı çıkmadı şükür. Gebelikte daha fazla kan üretimi pompalamasi olduğu icjn oluyormuş sıkıntı yok dedi. Ama sen yinede için rahat etsin istiyorsan bi git
doktorum bitkisel bir ilaç vermişti abla kullanınca çok azaldı kasılmalar ama yine başladı. ismi adacisti galiba. yine yanlarım acıyor. böbreklerw bi vitamin ilacı falan mı dokunuyor onu anlamadım.

Benim de kafam çok karışık bu konuda ya. 3 kapılı boyut olarak iyi geliyor ama 4 kapılı olsun ileride sadece yatağı değiştiririz diyorum bazen de.
Yerin varsa 4 kapılı al canım benim oda küçük o yüzden 3 kapılı aldım zaten erkek çocuğu çok ıvır zıvırı süsü püsü de olmaz sığar 3 kapılıya 😅 kız olsa zordu da

Canım sen yatağını aldın mı bebişin, araştırma fırsatın oldu mu? Ben yavru karyolanın aldım da bebişinkini almadım araştırayım iyice diye. Bir de 2 yaşında falan yatmaya başlarlar bu yatakta, acaba sonraya mı bıraksam yatağı diyorum
Ben de tam tersi bebişin yatağını aldım canım ortopedikmiş güzel görünüyor yavru yatağı almadım orayı depolama alanı yapacağım şimdilik nevresim battaniye falan koydum

Ben de tam tersi bebişin yatağını aldım canım ortopedikmiş güzel görünüyor yavru yatağı almadım orayı depolama alanı yapacağım şimdilik nevresim battaniye falan koydum
Anladım canım güle güle kullansınlar inşallah :KK200: Benim kayınvalidem şehir dışında yatıyor, hazır o da alıyorken "senin misafir yatağını alıyorum anne bak" diye eklettim :KK6:

Anladım canım güle güle kullansınlar inşallah :KK200: Benim kayınvalidem şehir dışında yatıyor, hazır o da alıyorken "senin misafir yatağını alıyorum anne bak" diye eklettim :KK6:
Hahah çok iyi yapmışsın benim de kayınvalidem aldı ne güzel şehir dışındaymış o da iyi bişey benimki burda kışları bizimle kalıyor zaten

Senin işin biraz zormuş canım inşallah iyi anlaşıyorsunuzdur
İyi kadın aslında ama kayınvalide olunca tabi ne kadar iyi olsa da bazen anlaşmazlık oluyor büyükler malum özellikle çocuk konusunda her şeyi en iyi bildiklerini sanıyorlar daha doğmamış çocuğumu benden korumaya çalışıyor bazen komik oluyor 😅

İyi kadın aslında ama kayınvalide olunca tabi ne kadar iyi olsa da bazen anlaşmazlık oluyor büyükler malum özellikle çocuk konusunda her şeyi en iyi bildiklerini sanıyorlar daha doğmamış çocuğumu benden korumaya çalışıyor bazen komik oluyor 😅
Aynen canım bebiş gelince hemen sınırlarını koy, nasıl alışırsa öyle gider

Yani aslında genel olarak deneyimli annelere soruyorum, Süt pompası ne kadar gerekli beni aydınlatabilir misiniz :)
2. Doğumum da sezeryan ağrısından çok mastitle uğraşmıştım 🥲 süt ve bebeğin uyum sağlaması 2-3 ayı buluyor..Doğumun 3. Günü hastanelik olmuştum aşırı süt birikmesinden hastanede hemen sağıp boşaltmışlardı, şimdi bende en iyisini almayı düşünüyorum

Sen şimdi üşütürsün bu puset ne böyle çok sert hayatta koymam çocuğu buraya falan dedi bir de aventin biberonunu aldım bu plastik şeyle içirmem ben torunuma falan herşeye karışıyor işte bol sabır diliyorum kendime 🥲
Cidden Allah sabır versin o nedir ya şaka gibi çocuk senin farkında olamıyorlar bazen abartıyorlar şimdiden önünü kes bence sonra canın sıkılmasın

Kızlar bende ütüleri yapmaya başladım ilerde ağırlaşırsam diye şimdiden başladım ufak ufak yıkayıp başlayan var mı başka ??

X