Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Yulaf da deneyebilirsiin 🌺 Öğütüp onunla tost yapıyoruz biz, internette var tarifleri ☺️ Ya da başka bir şekilde de tüketebilirsin. Bol lifli bir gıda olduğu için kabızlığa çok iyi geliyor.
Onu gördüm ama içinde yumurta oluyor, benim alerjim var yumurtaya maalesef 😔

Kızlar biz de odamızı aldııık😍 Hatırlarsınız belki kayınvalidemin alacağını söylemiştim o da acele ettirdi biraz, biz de alalım gelmesi zaten 45 günü bulur dedik bu haftasonu aldık💙 Fotoğraflarını ekliyorum🤭
Ayy çok güzel güle güle kullansın bebişin 😄 biz oda yapamayacağız ama alsam bu tarz alırdım 😂

Kızlar biz de odamızı aldııık😍 Hatırlarsınız belki kayınvalidemin alacağını söylemiştim o da acele ettirdi biraz, biz de alalım gelmesi zaten 45 günü bulur dedik bu haftasonu aldık💙 Fotoğraflarını ekliyorum🤭
Merhaba çok beğendim odanızı bizde montoserri tarzı düşünüyoruz yanlış anlamazsanız fiyatı nedir acaba birde almila mağazasından mı aldınız , bizde ritmik mağazasından aynı mobilyaya bakmıştık 48 bin dediler 🤭

Bende bugün detaylıya gideceğim bakalım boyu kaç cm çıkacak. Boyunu hiç söylemediler bana -.-
Merhabalar detaylı ultrason öncesi beslenmenizle alakalı yada başka konularla ilgili özellikle şöyle gelin böyle gelin denilen bir durum oldu mu ?

Merhaba çok beğendim odanızı bizde montoserri tarzı düşünüyoruz yanlış anlamazsanız fiyatı nedir acaba birde almila mağazasından mı aldınız , bizde ritmik mağazasından aynı mobilyaya bakmıştık 48 bin dediler 🤭
Almiladan aldık, yavru karyolanın yatağı ve oda aydınlatması da dahil 50.500 tuttu :KK200:

X