Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Benimkileride 12. Haftada tek plasenta zannettiler baska bir uzman cagirdi oda bakinca dedi milimlik mesafe var iki plasenta dedi saglikla ilerlesin sureclerimiz insallah
Ya çok garip aslında bende de 2 plesenta varmış gibi duruyo ama aralarında uzun bir bağ var. Doktor da heralde 2 embriyo transfer ettiği için ikisi de tuttu diye yorumladığından dikkat etmedi. Ama meğersem bir embriyom bölünmüş

Merhaba hergun kefir için kabizliginiz gececktir. Altın kılıç marka daha etkili
Canım valla yapmadığım kalmadı çok değişik kefirle karışımları falan smoothiler yapıyorum sabahları aç karnına chia tohumlu şeyler ya su içerim ekmek yemiyorum değişik dün aldım bi ilaç hamilele ir kullanabiliyormuş duphalac diye ama daha bi etki göremedim

Sağlıkla gelsin inşallah
Detaylıda vajinal usg oluyor mu ya? Ben hiç rahat edemiyorum bir de doktor erkek benimde

İlk aynen o şekil gibiydi 17. Haftaya giriyorduk sonra maşallah hiç durmadı baya dışarıdan belli oluyor sizin göbek varmıydı belki ondan geç hissetmişsinizdir ya da daha az gibi

Aaa nereye gittin canım ayrıntılı mı yaptırdın

Kızlar bu Cybex Eezy Twist 2 alanlar yanında puset te aldınız mı aparat gerektiriyor mu yani puset arabaya takılabiliyor mu bir de araba taşıması kolay mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…