Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Güle güle kullan canım baya kârlı çıkmışsın

Bu tarz bi beşik kuzenimde kullandılar ilk 6 ay için iyi de onlar biraz daha fazla kullandılar, yaşına gelmişti çocuk haliyle ayaklanıyo düşmüştü içinden
Allah korusun benim de korkum o. aslında kullanacağım dönem hareketlenme öncesi de ben kendim çarpar eder miyim ona korkuyorum. biraz daha araştırayım bakalım, teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar detaylı ultrason için özellerde ne kadar bir fiyat aldınız?
Ben Esenler medipole gidecektim normalde 4500₺ idi, sonra tesadüf bir arkadaşımla konuşurken Bahçelievler medipolde 2600₺ olduğunu öğrendim (perinatoloji uzmanı) o yüzden oraya gitmeye karar verdim. 29 hazirana randevu bulabildim.

Kızlar bebek hareketleriyle ilgili bir sey sormak istiyorum. Ben 20+0a kadar hic hareket hissetmedim. Gecen cumartesi tam 20+0 iken tam gobek deligimin arkasindan sanki iki kez cok yumusak sekilde biri parmak ucuyla dürtüp gitmis gibi bir his oldu. O kadar yumusak ve kısa sürdü ki nabzimi mi hissettim, bebek hareketi miydi hic anlayamadim.
Sonraki 1-2 gün bu hic tekrarlanmadi ama salı gününden bu yana yani 3 gündür aynı hissi tam olarak yine ayni noktada, gun icinde 2 - 3 kez yaşıyorum.
Sormak istediğim şey şu,
Bu hissettiğim bebek hareketiyse ilk hareketlerini devamlı aynı noktada hissetmem normal mi? Gobek deligimin tam arkasında. Hic biraz sagina soluna bile kaymadi. Devamli ayni yerde olmasi acaba bebek hareketi degil mi diye düşündürdü beni. Sizlerin nasil oldu ilk hissedisi??

Tevafuk diycem bugün 20+0'ım. Mesajını okurken tam göbel deliğimin yanında aynı noktada 3 4 kere tekrar eden dokunma hissettim. Tabi bu benim ilk hissettiğim yer değil ama hemen hemen aynı yerlerde oluyor. Bazen sol altta bazen sağ altta bazen de tam göbeğimde. Ama çok minnoş çok nahif bir dokunuş

Yaa duygulandım. sağlıkla gelsin miniğin. Herhalde benim de hissettiğim bebis o zaman. Hala inanamiyorum

Gunaydin arkadaşlar safranbolda oturuyorum bizim burda perinatolog olmadigi icin ankaradan randevu almistim, dün detaylı usg için Ankara ya gittik biraz yorucu oldu benim için ama kizimi görmeye değdi
Ne kadar sürdü muayene? Ve özele mi gittin canım?

Ne kadar sürdü muayene? Ve özele mi gittin canım?
1 saate yakın surdu canim hem karından detaylı yaptı hem vajinal usg yaptı serviks ölçüyor herkese yapıyor detayliya gelen. Ben çok memnun kaldım en ince ayrıntısına kadar bakıyor cok ilgili bir doktordu gönlüm rahat döndüm cok sukur özel kliniği var prof dr Nuri Danışman

Canım bebek hareketi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…