Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Ben de araştırdım
Ben de araştırdım biraz, bebek arabasını mağazada göreyim diye gittim ama yine de kafam karıştı. Netleşemiyorum. Çok ayrıntıcıyım ama en azından kabin boy almaya karar verdim. Joie litetrax uygun gibi gelmişti. Ana kucağı ayrı satılıyor. 2. Ürün %50 indirimle de iyi fiyata geliyor aslında. Maxi cosi de var. Bakalım öyle böyle karar vercem bir tanesine.

hemen hamile olduğunu mail at. Sonuçta anladığım kadarıyla henüz çıkışını vermemişler, sonra da arkana yaslan ve seni nasıl çıkartamadıklarını izle :)

Ya çok güzel Hep özenirdim valla çok mutlu oldum. Sağlıkla gelsin ikizler:)
Valla biz de şaşkınız. Normal doktorum nasıl fark etmedi anlayamadık şimdi tabi daha riskli duruma geçti gebelik. 2 haftada bir takibe geçtik. İşallah bundan öncesi gibi sonrası da iyi geçecek

Böyle bir şey yapamazlar hamile kadının işten çıkarılması işveren açısından çok sıkıntılı sakın istifa etme mutlaka bir avukata danış gerekirse dava aç

Canım sakin bir şeye imza atma istifa da verme. Seni ne hamileyken ne de emzirme döneminde yani çocuk 1 yaşına gelene kadar çıkaramazlar. Avukata danış hakkını al kesinlikle sacmalamislar

hemen hamile olduğunu mail at. Sonuçta anladığım kadarıyla henüz çıkışını vermemişler, sonra da arkana yaslan ve seni nasıl çıkartamadıklarını izle :)
Destekleriniz için sağ olun kızlar. Ben özel okulda öğretmen olarak çalışıyorum, bizde sözleşmeler 1 yıllık imzalanıyor. Benle sözleşme yenilemeyerek tazminatımı vermeyi teklif edecekler muhtemelen. Avukatla ilerleyeceğim mutlaka, Allahtan destek olacak avukat tanıdığım çok. Hamilelikten mi bilmiyorum bu olay beni duygusal olarak etkiledi biraz okula karşı duruşum hep dik o anlamda bir sorun yok ama içten içe çok nankör bir meslek olduğunun kırgınlığını bir kez daha yaşıyorum.

Ben e-Bebek indirimlerinden bebek deterjanı aldım iki tane, siveno. Bi de baby me yüzey temizleyici aldım eşim de köşe koruyucu priz koruyucu çekmece bandı vs onları aldı. Minik kalemler bunlar ama aldık işte. Küvet seti olarak da beşli sete karar kıldık kuzenim alacak, katlanabilir olanlara gerek görmedim yer sorunum yok.

Bu ayın 15’inden sonra da park yatak, yataştan ona uygun yatak ve puset alacağım ve büyük kalemlerin hepsi tamamlanmış olacak.

Aaaa nasıl ya aşırı sinirlendim bu ne saçma şey böyle zaten tazminat alırsın ya kesin verecekler demi

Bu akşam sancıyla hastaneye gittim, nst ye aldılar çok azda olsa sancım çıktı, alttan muayene oldum rahimde açılma, kasılma, ağızda kısalık vs hiçbir şey çıkmadı.

Ama sanki doğum yapıyormuş gibi bir ağrı hissettim
Kanamada olmadığı için bir şey demedi kendini yorma bayramdan sonra tekrar gel dedi.

Kendimi yorgun hissediyorum

Bende katılmak istiyorum ama nereden katılabilirim yeniyim burada

Canım eğer uğraşmaya halim zamanım var diyorsan tut avukatını, aç davanı. %100 kusurlu bulunurlar, haksız çıkma ihtimalin 0. Çatır çatır hem maddi hem manevi tasminatını ödemek zorunda kalırlar. İş mahkemeleri bu konuları sıkı tutuyorlar. Gerçekten çok kırıcı ama haklı olan sensin, üzülmemeye çalış. Geçmiş olsun

Bu tarz bi beşik kuzenimde kullandılar ilk 6 ay için iyi de onlar biraz daha fazla kullandılar, yaşına gelmişti çocuk haliyle ayaklanıyo düşmüştü içinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…