Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Selam kızlar 🌸

e bebekte 2. ürün yüzde 50 indirimli. İndirimden faydalananlar var mı? Neler aldınız? Bir de sizce bebek araçları alışverişi için erken mi ???
Valla ben 6 aylık oldum bu hafta 3 ayda aldığım tulumlar 200 du 150 TL di şimdi 500 ler 400 ler alinacak çok şey var yapılacak çok iş agirlasmadan ne lazım sa yapım hiç bişe belli olmuyor bana doktor evde yatış verdi mesela binyere gidemiyorum oyuzden bence baslayin işlere alisverise

Kızlar ya bu vajinal enfeksiyon beni bırakmıyor sıcaklardan oluyor sanırım. Daha önce de oldum fitil antibiyotik kullandım, idrar yolu enfeksiyonu da olmuştum 1 kutu antibiyotik kullandım şimdi tekrarladı. Sürekli ilaç kullanmak istemiyorum, tekrarlıyor çünkü. Bol su içiyorum, çamaşırımı sık sık değiştiriyorum ama nasıl başa çıkacağımı bilmiyorum biraz da korkuyorum aynı durumda olan bi çare bulabilen var mı?
Valla benimde öyle enfeksiyon geçmiyor idrar yolu

Selam kızlar 🌸

e bebekte 2. ürün yüzde 50 indirimli. İndirimden faydalananlar var mı? Neler aldınız? Bir de sizce bebek araçları alışverişi için erken mi ???
selaaam. ben de az önce adlım. internetten dün baya araştırmıştım uyguna gelebilecek olanları. bugün mağazasına gittim. sadece kanz nem ölçer ve emzirme minderi aldım. ikisi de 179er liraydı, 90 lira indirimleri oldu birlikte. ayrıca bir de emzirme sütyeni aldım 50 liraya düşmüş, rahat baya beğendim. şimdiden kullanmaya başlarım.

Merhaba kızlar. Nasılsınız? Umarım herkes iyidir. Buralara çok sık uğrayamadım. Hamileliğim sebebiyle işten çıkarılıyorum. Başına böyle bir şey gelen oldu mu? Çok üzüldüm ve kırıldım
Böyle bir şey yapamazlar hamile kadının işten çıkarılması işveren açısından çok sıkıntılı sakın istifa etme mutlaka bir avukata danış gerekirse dava aç

Merhaba kızlar. Nasılsınız? Umarım herkes iyidir. Buralara çok sık uğrayamadım. Hamileliğim sebebiyle işten çıkarılıyorum. Başına böyle bir şey gelen oldu mu? Çok üzüldüm ve kırıldım

Canım sakin bir şeye imza atma istifa da verme. Seni ne hamileyken ne de emzirme döneminde yani çocuk 1 yaşına gelene kadar çıkaramazlar. Avukata danış hakkını al kesinlikle sacmalamislar

Ben de bugün e-bebek mağazasına gittim. Kafam karıştı, hiçbir şey almadan çıktım. 😵‍💫 Sıcakta perişan olmam da cabası oldu. Yarın tekrar gitsem alacaklarımı netleştirip iyi olacak ama neyse bakalım. Bir de şu süt saklama poşetleri gerekli mi değil mi bilemedim. Sizin fikriniz nedir?

Valla bazen bende düşünüyorum aynısını 😄 çok uyudum acaba çok aç kaldı mı filan diye bende merak ediyorum bu sorunun cevabını 😅
Evet aç kalıyorlarmis gerçekten çok üzüldüm şimdi😟 tembelliği bırakmam gerekiyor artık sabahları özellikle eşim okulda oluyor tek başıma canım istemiyor derken ogleni buluyor benm şu sıra

Hiç ses etme çıkarsınlar seni biseye de imza atma donlarina kadar alırsın sonra. Bir avukat mutlaka tut. Şerefsiz ahlaksızlar. Bıktım ya bu ülkede kadına saygısızlığa, cahilliğe inan hiç tahammülüm kalmadı. Godoman bok herifler! He bide eğer kadınsa da buna sebebiyet veren kişi. Onu da Allah ıslah etsin!!

Ben de bugün e-bebek mağazasına gittim. Kafam karıştı, hiçbir şey almadan çıktım. 😵‍💫 Sıcakta perişan olmam da cabası oldu. Yarın tekrar gitsem alacaklarımı netleştirip iyi olacak ama neyse bakalım. Bir de şu süt saklama poşetleri gerekli mi değil mi bilemedim. Sizin fikriniz nedir?
Ben araştırmayı öncesinde netten yapmıştım bı kere de canlı göreyim diye girdim e bebeke.Simdi erteliyorum biraz alışveriş kısmını gittiğim zaman muhtemelen aklımdaki her şeyi alıp çıkacam çok düşünmemek gerek ya.En acil olan şeyleri alaym diyorum ben ; bebek arabası,yatak, sallanan Ana kucağı.Kiyafetlerini ve bakım ürünlerini de doğuma yakın alırım dedim.Ben taşınmaya çalışıyorum bir yandan o yüzden eşyalar kaybolma potansiyelinde olacak gerek yok diye düşündüm

gençler ya yatak konusunda çok kararsızım. şu an annemlerin alt katta stüdyo daire gibi yaptığımız giriş katında kalıyoruz. ev tutacağız ilerde inşallah ama şu doğumu ve en zor görünen ilk ayları burada geçireceğiz gibi. baya ufak bir oda, eşya sığdırmak zor. en başından beri park beşik bakıyordum ama çok yer kaplayacak, adım atacak yer kalmayacak. trendyol'da polly baby diye bir beşik var fotoğrafını ekledim. bunlar ilk 6 ay kadar idare edebilir mi acaba? kullanış açısından deneyimli ya da çevresinden falan bilen var mıdır? sanki ayakları çok sağlam değil, düşer gibi geliyor güven vermiyor da. boyut ve fiyat olarak tam ihtiyacım olan gibi ama kararsız kaldım.

Eklentiler

• Screenshot 2024-06-12 at 19.44.38.png
    Screenshot 2024-06-12 at 19.44.38.png
    263,3 KB · Görüntüleme: 24
1200 baya uygunmuş acaba hangi ildesiniz? Diğer arkadaşlar 4000 demiş sizin sigortanız falan mı vardı?
İstanbul bakırköy de uzmanlar polikliniğinde yaptırdım. Kuzenim ve giden arkadaşlarım çok memnundu ben de çok memnun kaldım doktordan. Onların fiyatı buydu SGK liyim ben özel sağlık sigortası yok

gençler ya yatak konusunda çok kararsızım. şu an annemlerin alt katta stüdyo daire gibi yaptığımız giriş katında kalıyoruz. ev tutacağız ilerde inşallah ama şu doğumu ve en zor görünen ilk ayları burada geçireceğiz gibi. baya ufak bir oda, eşya sığdırmak zor. en başından beri park beşik bakıyordum ama çok yer kaplayacak, adım atacak yer kalmayacak. trendyol'da polly baby diye bir beşik var fotoğrafını ekledim. bunlar ilk 6 ay kadar idare edebilir mi acaba? kullanış açısından deneyimli ya da çevresinden falan bilen var mıdır? sanki ayakları çok sağlam değil, düşer gibi geliyor güven vermiyor da. boyut ve fiyat olarak tam ihtiyacım olan gibi ama kararsız kaldım.
Hiç kullanmadım açıkçası kullanan da görmedim umarım gönlüne göre bulursun

Cok sütun geliyorsa evet ama ilk gebeliğin ise bilemezsin? Göreceli bir durum ya da calisicaksan ztn sağman lazım birikmesi lazım gibi bir sürü detay var

X