Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Ben hic bisey almadim yaa yeni eve tasinalim oyle baslariz diyorum ama dedigin mantikli onu yapiyim ben

Amin canim hepimizin yolu daha var inan insallah dualarimiz sizle

Merhabalar benide eklermisiniz .24+3 günlük .Eylül sonu Ekim başı gibi doğum benim

Daha da dikkat edicez heralde bakalım

Bende kaç gündür sonucunu bekliyordum çok şükür çok sevindim canım dualarımız kabul oldu

Benimde Perşembe evde yatış vermişti doktor pazartesi kontrol plasentedan kanama gelmişti doktor plasentada cep oluştu demişti ne demek istedi anlayamadim bilen var mı erken doğum riskim var

aranızda tüp bebek yöntemiyle hamile kalıp normal doğum yapacak olan var mı?
Ben tüp bebekle hamile kaldım ama bence artık bir önemi yok sonuçta doktorlar normal hamileden asla farkın yok dedi 9 haftalıktan sonra her şey okey dedi nasıl istersek olabiliyor bence tabi bebek nasıl gelmek isterse ben kısmet olursa normal yapmak istiyorum tabi sorun olur bebek gelmek istemez o başka :) ben pilates bile yapıyorum bence normal hamilelerden hiç bir farkımız yok

Kızlar şimdi doktordan çıktım. 20+3üz ama hanfendi 21’lik ölçülüyor. Kendisi tam bir şüşko 450 gr olmuş. Bu aylarda sorun değil önden gidebilirler sonra durulur dedi. Sol böbrek hafif iri göründü ama perinatolog bakar detaylı takip ederiz bir sıkıntı çıkmaz dedi. Abuk subuk hareketler yaptı yüzünü görmekte zorlandık baya:) bir ara ayakları komple kafasındaydı:)
Bir tane de fotimiz var plasenta konumu yüzünden pek göremiyoruz sıpayı:)
Bayramdan sonra detaylımız var inşallah daha güzel haberler alırız daha güzel görüntüler verir:)
Ayıptır söylemesi burnu ben:)

Teyzeleri ablaları herkese selamı var Yaz’ın.

Eklentiler

• IMG_6572.jpeg
    102,5 KB · Görüntüleme: 57
Gercekten oyle etkileniyormu
Evet hatta benim hamileliğimde eşimle aramız ciddi manada kötüydü çok problem yaşadık oğlum şimdi 2 yaşında ve çok şükür evimizde eşimle aramızda hiç ama hiç sorun yaşanmıyor ama hamilelikte eşimin yaptığı bir çok davranışı benim ağlama şekillerimi yapıyor hiç görmediği halde

Bende kaç gündür sonucunu bekliyordum çok şükür çok sevindim canım dualarımız kabul oldu
Benimde Perşembe evde yatış vermişti doktor pazartesi kontrol plasentedan kanama gelmişti doktor plasentada cep oluştu demişti ne demek istedi anlayamadim bilen var mı erken doğum riskim var
Allah razı olsun canım sende sağlıkla al kucağına inşallah. Benimde kızımda böbreğim büyümüştü hep sola yatmıştım hamileyken bir çok damar sinir sola yatkın oluyormuş sağına yat deniliyormuş o zaman bilmiyordum. Bana da erken doğum olabilir dediler sancılarım bile vardı yalancı kasılmalar gibi ama kızım 39+6 da doğdu. Erken doğum riski çok oluyor bana defalarca her durumda dediler ama zamanını doldurdu. Kanama için bilgim yok cep oluştu demişsin ama genel olarak enfeksiyon olduğunda vs hep 3 5 güne çağırıldığım erken doğum olabilir dediler olmadı şükür korkma diye söyledim bunları

Masssalllah

Bilmiyorum çok sıkıldım panik atak hastasıyım ilaç kullanamiyorum evde tek başına kapı duvaar çok sıkılıyorum eşim calisiyor geç geliyor eve kafayı yemek üzereyim Perşembe günü 24 hafta olcak şöyle 7 aylık olsaydı bari diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…