Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Amin amin. Hepimizin bebekleri sağlıkla doğsun inşallah.

Ben de diyorum ejderha gibi ateş püsküreceğim sanki ağzımı açsam.
Birkaç gün öncesine kadar ne yesem yanıyordu, bazen daha yerken yanmaya başlıyordu. Şimdi gündüz hiçbir şey yok, gece boğazımdaki yanmanın acısıyla uyanıyorum. Gece kalkıp su içerek koridorda volta atan birine dönüştüm. Akşam yemeğinden sonra bir şey yemesem de sonuç böyle. Mideme baskı olduğu için reflü yaşıyorum diye düşünüyorum ben de.

Çok şükür. Gözünüz aydın olsun. Sağlıkla doğsun bebeklerimiz.

Ahhh nasi sevindim çok şükür Rabbime zaten aşırı duygusal bi günümdü bugün çok kötü şeyler yaşattı doktorlar bana yanlış teshisleri ile seni öyle iyi anlıyorum ki ben saatlerce dayanmakta zorlandım bu duruma sen günlerdir bununla savasıyosun nekadar yoruldun yiprandin kimbilir evlat çok başka birsey
Allahim hiçbirimize tekrarını yaşatmasın inşallah canım sağlıkla alalim yavrularimizi kucağımıza

Okudum hepsini ve dediklerin doğru her doktor bir değil bana da ilk suyun fazla dedi bi tanesi bu sefer diğerleri normal dedi hatta kilo bile yanlış 340 gram ölçtü biri aynı gün öbürü 240 ölçtü kötü bişey duyunca tek doktorda kalınmamalı cidden

Şuan için tek aldığım hastane çıkışı bu. Daha erken diye almıyorum ama bu çok şık ve sade geldi aldım. Birde ismi Poyraz Ali düşünüyoruz. Poyraz ismini beğenmiyorum eşim istiyor eğer gönlünü edebilirsem ismimizde değişebilir ama düşük bir oran senelerdir poyraz isterdi heğ kediannesibiri ismimiz Poyraz Ali canım

Eklentiler

• 17178252881704098000000947970198.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 69
Çok tatlı güzel günlerde giysin miniş

Belis cok gusel isim ilay da guzel

Kızlar selam eşimle kavga ettim az önce baya tartıştık bebişim de hareket etmiyor çok korkuyorum bişey olmuşmudur acaba üzüntüden
bisey olmamistir ama benim kasilmalarimi etkiliyor uzuntu senin duygun ona geciyor birde canim sen hareket edince bebek uyku moduna geciyormus ben bunu 3 4 gundur hareketligi olan biri olarak anladim tartismalar uzuntuler oluyor ne yazikki bu donemde hassasizda uzuluyoruz cok agladin mi

Gercekten oyle etkileniyormu

Kızlar son haftalarda yememi lokma arttırmadığım halde baya kilo aldım. Siz de o durumda mısınız
Ben cok kilo aldim ya 9 kg almisim nasil almisim anlamadim 57 ile basladim ben kesmem lazim biseuleri evdeyim yatiyorum surekli ondan harekette etmiyorum pazartesiden itaberen kontrole alacagim asil simdi basliyor kg almalar ya bakiyorum vucumdada kilolu degil gogsum cok buyudu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…