Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ayy aman Allah korusun. Esim temizlik yaptik o gun bir seye basmisizdir diyor ama evin icinde boya gibi neye basabilirizki yıkadık sildik gecmedi. 3 gun vs sonra gecti. Internette de mantar olabilir diyor
Bildiğim kadarıyla mantar türü birsey oluyor bu etkiyi yapıyor yani ikinizde aynı anda olduğuna göre muhtemelen kullanılan temizlik malzemesi ile alakalı
Ben ikizlerimde park beşik aldım çok memnunum ama şimdi yeniden alsam anne yanı park beşik alırım ilk aylar için emzirmesi kontrolu kolay oluyor anne yani park beşikte.
Yani çok büyük bir evin yoksa ve bir taneden fazla beşik almayacaksan park beşik çok mantıklı oluyor ben oda oda gezdiriyordum tekerleği de var hafif sallanmasi iyi çok memnunum 3 yasindalar hala yatarlar

Bence canının istediğini ye benim annem ablama hamileyken kasa kasa kola içmiş midesi çok bulanıyormuş doktor kola iç demiş maşallah ablam uzman doktor oldu

Ben de iciyorum kola ve canimin cektiklerini yiyorum cig et sushi midye vs haric tabiki. Yengem hamileyken viks yiyordu düşün

Bende aradim firmaya kizdim ya bayramda saglik sektoru kapanir mi bilseydim vermezdim 5 gun kan bekledi laboratuvar da ,soyledim bayramda kapali olacaginizi bilseydim yurtdisi firmalarina verirdim 15 gun oldu
15 gun mu kan bozulmaz mi ki ilginç gerçekten sağlık sektoru kapalı olur mu hiç?

Bende aradim firmaya kizdim ya bayramda saglik sektoru kapanir mi bilseydim vermezdim 5 gun kan bekledi laboratuvar da ,soyledim bayramda kapali olacaginizi bilseydim yurtdisi firmalarina verirdim 15 gun oldu
Ya çok sinir bozucu benim de sonuçlarım çıkmadı 5 günde çıkar dediler 6 gün oldu hala yok sonuç
Kanı nasıl bekletebilirler ya aklım almıyor.

Ben de park beşik almayı düşünüyorum bana çok mantıklı geldi normal beşiğe göre

Vallahi Allah var yukarida saglikli sagliksiz beslenme arasindayim bende saglikli olan seylerden de hep yiyorum sagliksizda kaciriyorum yiyorum yalan degil
Canımız cekerse abartmadan yemeliyiz bence sonucta bebegin de canı istiyor ve o durumda yenmezse anne de bebek de strese girermis. Aşırı zararli olan seylerden kacınıyorum midye sushi cig et gibi.

Ay aradım da işte yok sistemde görüntüleyemiyorum falan diyor sizi arasınlar dedi talep bıraktı uygulamadan takip edin diyor ama yok bir şey yani sinir oldum
Nasil olur sen doktoruna yazsana ben ona yazmistim hocam sonuclarim cikti bana email.atmiyorlar oda laboratavurdan istedi sonra beni aradi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…