Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar benim gibi şiddetli bel ve kuyruk sokumu ağrısı olanlar için bir çaresini buldum sonunda. Parol, sıcak su, soğuk su hiç biri etki etmemişti. Magnezyum işe yarar gibi olmuştu ama şiddetli ağrıya o da etki etmedi. En sonunda doktorum ağrı bantları al onları kullan dedi, bugün eczaneden aldım belime yapıştırdım inanın rahat ettim. Benim gibi rahatsızlığı olanlara duyrulur 🥰🥰❣️

Kızlar selamlar, 11. Hafta gebelikte, kasik agrisi hisseden var mı? Bir de idrarda beyaz tortular oluyor bazen, en son 3 hafta önce test verdiğimde bir şey çıkmadı. Sizde durumlar nasıl
Kasık ağrım yumurta catlama donemimde başladı hamileligi öğrendim belirgin sekilde sag tarafta devam etti şuan 12ye giricez çoğunlukla sağ arada bir sol tarafda 7/24 agrim var ben bu sekilde yaşıyorum 😄 aman sağlıklı olsun da bu kadar ağrıya dayanılır. Progestan iğne oluyorum o da belimi kuyruk sokumumu agritiyo ay uy aniden tepki veriyorum alıştı cevremdekiler 😄

Kızlar benim gibi şiddetli bel ve kuyruk sokumu ağrısı olanlar için bir çaresini buldum sonunda. Parol, sıcak su, soğuk su hiç biri etki etmemişti. Magnezyum işe yarar gibi olmuştu ama şiddetli ağrıya o da etki etmedi. En sonunda doktorum ağrı bantları al onları kullan dedi, bugün eczaneden aldım belime yapıştırdım inanın rahat ettim. Benim gibi rahatsızlığı olanlara duyrulur 🥰🥰❣️
Canım bende şimdi doktoruma mesaj attım. Bu yakı ya da ısı bandı kullanabiliyor muyum diye. Senin kullandığın ağrı bandı farklı mı oluyor?

Bu kadar erkek haberi yeter bende kızım oluyor diye geliyorum ortama 😍😍
Ayy çok şükür artsın prensesler gözünüz aydın 😍😍😍
Ayy isim listesi açsak mı diyecektim zaten varmış 🙈🙈 Kimsenin net isim belli değil sanırım 😅 Diğer gruplara dönüp dönüp bakıyorum ne isim koyuyorlar diye 🥰 Bu arada diğer aylara göre en kalabalık grup Ekim anneleri grubu tek tek saydım baktım 😅😍🫶🏻
Çok tatlısın ya Ekim ayı öyledir bereketlidir ❤️ kendim ekim doğumlu oğlum Ekim doğumlu çok uslu akıllı bir bebekti şimdi de öyle maşallah 🙃 Ekim ayı bebesi candır 😁
Ben ikiliye bile gerek duymuyorum aslında. Genetik yaptırmayı düşünmüyorum eğer doktorumuz çok ısrarcı olmaz ise. Çünkü bu testler gerçekten çok yıpratıcı :KK43:
Aynen bende iki evladımda da dna testlerini yaptırmadım. Doktoruma sonuca göre sonuç kötüyse ne yapabiliriz dedim ilaç tedavisi vs olan bir durum mu diye hayır hiç birşey yapılamaz dedi. O yıpratıcı süreci yaşamak istemedim ne gelirse Rabbimizden ☺️ umarım sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir hepimizin evladı

Arkadaşlar bu arada bizim de en son 8. Haftada gitmiştik 12 haftalık olduk bugün kontrol vardı. Maşallah tatlı kuş öyle canlı ve hareketliydi ki kocaman olmuş eller bacaklar asla durmuyordu 😁 çok şükür herşey yolunda dedi. Cinsiyet erkek organı görmedim dedi. Fakat henüz erken kaptırmayın kendinizi 16. Hafta da netleşir dedi
Size atıyorum fotomuzu bşr yorum yapıverin bakalım başından beri kız hissediyorum 😍 bir oğlum bir kızım var. kızıma bir kız kardeş gelse harika olur diyorum . oğlum 11 yaşında onunla arası zaten baya uzak diye 😁

Eklentiler

• IMG_9359.jpeg
    IMG_9359.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_9360.jpeg
    IMG_9360.jpeg
    122,3 KB · Görüntüleme: 80
Günaydın kızlar 14+3’teyim sizde de sık sık WC’ye gitme var mı 🥲 özellikle geceleri yıldım valla artık, 5 gibi uyandım daha da geri uyuyamadım gün içinde de o kadar sık gidiyorum ki su faturası bile etkilenir eminim 😂
Bir bardak su içiyorsam üç kere gidiyorum. Ben de yıldım 😂😂

Bugün zorla biraz çıktım ama ben hamileliğin başından beri kabızım ve şiddeti giderek artıyor 🥺 zorlamadan asla çıkamıyorum. İlaç desteğine rağmen 4-5 gün çıkamadığım oluyor. Doktorum ilacı ikiye çıkardı o da sanırım sancı yapmaya başladı 🥺. Elimden geldiğince salata falan da yiyorum ama yok çözemedim bir türlü bu sorunu 😞
Canım ben de kuru erik işe yarıyor. Her gün 5-6 tane kuru erik yiyorum.

Bugün zorla biraz çıktım ama ben hamileliğin başından beri kabızım ve şiddeti giderek artıyor 🥺 zorlamadan asla çıkamıyorum. İlaç desteğine rağmen 4-5 gün çıkamadığım oluyor. Doktorum ilacı ikiye çıkardı o da sanırım sancı yapmaya başladı 🥺. Elimden geldiğince salata falan da yiyorum ama yok çözemedim bir türlü bu sorunu 😞
Off seninki kabizliktan neyapman lazim benim iyi kotu her gun cikiyorum uzuldum kabizlikta kotu yaa atman lazim

Kızlaaaaar yardıııııım. Şu an 14 haftalığız.
4 gün önce dişçiye gittim iki günlük tedavi sürecim oldu. Diş uyuşmadı falan ben çok kastım. İkinci günün sonunda sağ kürek kemiğimin altına öyle bir acı ağrı çöktü ki ölüyorum sandım. Dönemiyorum nefes alamıyorum oturamıyorum ayakta duramıyorum sürekli yatmam gerekiyordu o bile inanılmaz acı veriyordu dönemiyordum kalkamıyordum. Annem geldi bizde kaldı 3 gün. Yine de geçmedi dün acile gittim parol serum yaptılar biraz rahatladım ama gece yine aynı acıya döndüm. Bugün 4.gün hala felaketim bütün hayatımı etkiledi. Hapşurmak bile acı veriyor. Resmen 4 gündür önceki hayatıma şükrediyorum. Allahım kimseye bu acıyı yaşatmasın. Neden böyle bir durum yaşıyorum ne yapabilirim bana yardım edin lütfen.
Canim doktora gitmissindir ne dedi neden oldugunu ben anlayamadim cocukla ilgili degil demi

Ablamda kronik kabızlık çekerdi. Bebeğinde süt alerjisi çıktı sütü filan kesti. Her gün tuvalete çıkıyorum diyor. Süt ürünlerine veya glutene filan siz bilmesenizde bir hassasiyetiniz olabilir. Çok tüketiyor musunuz bilmiyorum ama nacizane bir bilgi 😌

Bugün dayanamadım gittim doktora bayramdan sonrayı bekleyemicektim. En son 9 haftada gördüm şimdi 12 yiz :) Çok şükür duydum kalp atışını :) Aç olduğum için bir türlü pozisyon değiştirmedi boyunu ölçemedi doktor sadece ufak hareketler yaptı :) Cumartesi tekrar gideceğim. Ve bakarken doktor içimden erkek galiba bu dedim aynısını eşimde demiş 😅

Kızlar bayramda şehir dışına/uzak yola çıkacak var mı? Ben çok tereddüt ediyorum ya
Ben doktora sormuştum eğer kanaman yoksa çıkabilirsin fakallt 2 saatte bir 5 dk mola verip yürüyeceksin dedi ve bol su içeceksin dedi tabi benim kanamam olunca kaldı ama acilde bana 2 soru sordular ilişki oldu mu be uzun yolculuk yaptın mı dediler bilginiz olsun yani tetikleyebiliyor demekki boşa sormamişlardır

Ben doktora sormuştum eğer kanaman yoksa çıkabilirsin fakallt 2 saatte bir 5 dk mola verip yürüyeceksin dedi ve bol su içeceksin dedi tabi benim kanamam olunca kaldı ama acilde bana 2 soru sordular ilişki oldu mu be uzun yolculuk yaptın mı dediler bilginiz olsun yani tetikleyebiliyor demekki boşa sormamişlardır
Size çok geçmiş olsun 🙏🏻 teşekkür ederim

X