Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine . Buzluktan çıkardığın eti mümkün mertebe buzdolabında çözdürmeye çalış dışarıda çok bırakma. Çok dikkat et stres te yapma bak çok şükür bebeğin iyiymiş :)
Evet yaaa ben birde etin icindeyim , esimde kasap duyunca nasil kizdi ben herseyde onaa danisirim musteriler bile arar riskli etlerde ona sorar herseyi ,olacagi varmis anlamadigim gida zehirlenmesi kanama alani nasil olusturuyor asiri agrilar mi yapiyor orada kanama alani mi olusturuyo4 kafam almadi dunden beri

Canim cok iyiyim ama cok iyi ders oldu gida konusunda vucudumuzun cok hassas olddugunu ogrendik asci arkadasimda dedi sen disaridan bile yemek dedi ortamlari hic sterlin degil etleri yeri geliyor suda cozduruyorlar bizlerin vucutlari hassas yoksa etin zehirleme ihtimali tavuga gore.cok az biz kasabiz icindeyiz ama esime deseydim yedirmezdi beklemis eti disarda 12 saaatten fazla unutulmus eti hastahanede dedim cok kizdi oda cok korkttu bebegi kaybediyoruz diye ama oglum annesini canim.merhametli evladim korumus beni yine pelansatesi korumus besin zehirlenmesinden oda kanama alani olusturmus dedi
Canım çok şükür, sevindim 🙏 Çok dikkatli olmamız gerektiğini öğrendik. Rabbim korusun, geçmiş olsun 💐

iyi günler kızlar sabah kalktığımda boğazım aşırı şişmişti gargara yapabilen var mı böyle olup başka nasıl geçer bilemedim ☹️
Benimde yara gibi çıkmış boğazımda dün gece korkudan nasıl strese girdim. Tuzlu suyla gargara yaptım hemen. Su kaynattım içine limon,bal koydum içtim. Bugünde zencefil bulup alacağım bir şey olmasın diye. Hasta olcam diye ödüm kopuyor resmen ya 😥

kediannesibiri kediannesibiri Canım ben de cinsiyeti öğrendim. Bir erkek de bana eklersen sana zahmet 🥹 Haftaya bir yaşına girecek bir oğlum vardı ikinci de geliyormuş. Bana Bakırköy yolları göründü 🤧
Oyy sağlıkla gelsin annesi.. İki erkek kardeş. Oh mis gibi. Birbirlerine hep destek olurlar inşallah 🙏🏻

Evet yaaa ben birde etin icindeyim , esimde kasap duyunca nasil kizdi ben herseyde onaa danisirim musteriler bile arar riskli etlerde ona sorar herseyi ,olacagi varmis anlamadigim gida zehirlenmesi kanama alani nasil olusturuyor asiri agrilar mi yapiyor orada kanama alani mi olusturuyo4 kafam almadi dunden beri
Vallahi, bilmiyorum ama çok hassas dönemdeyiz dikkat etmek lazım bizde dün dışarı da iftara gittik korka korka yedim bir de bu hafta baya sakin geçiyor ağrım sızım yok bebek iyi mi acaba merak içindeyim, Allahtan yarın 2li test randevum var bebeğimi görürsem biraz rahatlayacağım :)

Canim benimde zehirlenmeden kaynakli olmus dun aksam eti buzluktan cikarmistim sabaha kadar durdu sonra dolaba koydum oglen 4 gibide pisirdim ondan sonra basladi hersey zaten agrilar cok kotuydu 3 kez buyuge ciktim 4 uncuye gittigjmde kilodumda kanamayi gordum ve ishalle rahatladim hemen doktora gittim kanama alani gosterdi sonra 3 buyuk tup serum verdi doktor ve fitil ,simdi de prostegoren verdi eve geldim tuvalete girdim yine geldi selpags normal herhalde doktor bebegin cok iyi 14 haftalik olmus ,kanama alanin yayilmis dedi oyle cikardi hastahaneden neyapmam lazim kizlar neye dillst ediyim
Bol motivasyon müzik güzel filmler yan gelip yatman gerekiyor. Dinlen bir süre insallah çabuk iyilesirsinn 🫶🏻🫶🏻🫶🏻

kediannesibiri kediannesibiri Canım ben de cinsiyeti öğrendim. Bir erkek de bana eklersen sana zahmet 🥹 Haftaya bir yaşına girecek bir oğlum vardı ikinci de geliyormuş. Bana Bakırköy yolları göründü 🤧
Hahahah hayirlisi olsun erkekden kizi unuttuk grupta masallah erkeklerimizle kizda bulamayiz evlendirecek zor mu yaaa bakirkoy diyorsun😁

Hahahah hayirlisi olsun erkekden kizi unuttuk grupta masallah erkeklerimizle kizda bulamayiz evlendirecek zor mu yaaa bakirkoy diyorsun😁
Bizimki beni yiyo çiğ çiğ. Baby face suratının altında bir canavar yatıyor. Bir saniye durmuyor. Allahım acısın da bana ikinciyi sakin bi bebek versin inşallah. Bu da yaramaz olursa tüp müp ne varsa bağlatırım bir daha kim vurduya gitmemek için 😢

Vallahi, bilmiyorum ama çok hassas dönemdeyiz dikkat etmek lazım bizde dün dışarı da iftara gittik korka korka yedim bir de bu hafta baya sakin geçiyor ağrım sızım yok bebek iyi mi acaba merak içindeyim, Allahtan yarın 2li test randevum var bebeğimi görürsem biraz rahatlayacağım :)
Sakinde korkutuyor ben bu hafta cok hareketleydim 13 hafta doldu diye canim isimi gucumu baua ciddi yapmaya basladim kanama alani vardi da zehirlenmeyle mi atildi kan acaba bu hafta adet olacak gibi karin agrim oldu bacak agrim oldu sanki adet olacak gibi bilmiyorum cikmaz kuyu iste sukur bebek iyi genetikte hayirlisiyla iyi ciksin insallah onu bekliyorum senind eguzel haberlerini bekliyorum olmamasida guzel baksana hic kafani yorma ne iyj belirtu ne kotu oda anlasilmiyor sana diyeyim

Bizimki beni yiyo çiğ çiğ. Baby face suratının altında bir canavar yatıyor. Bir saniye durmuyor. Allahım acısın da bana ikinciyi sakin bi bebek versin inşallah. Bu da yaramaz olursa tüp müp ne varsa bağlatırım bir daha kim vurduya gitmemek için 😢
Okadar mi hareketli bizde yazarmiyiz senin gibi 2 tane de guzel sayi zaten 3 yorucu olmaz mi senin icin bakana zor sen bakiyorsun yardimcin varmi

Kizlar bisey soracagim peceteye kahverengi geliyor dun kirmiziydi normal mi agrim yok ara ara kasik batiyor sag tarafima o hep olurdu dunden beri ara ara segiiriyoe
Normal diye biliyorum ben. Bir hafta kadar da sürer yani bende de öyle olmuştu. Doktor söyle söyledi bizim için önemli olan yoğun ve kırmızı bir akıntı olması tehlikeli demişti. Lekelenme için kanama olmus ve kalan kuruyan kanı atıyor vucud endişelenme demişti

Bol motivasyon müzik güzel filmler yan gelip yatman gerekiyor. Dinlen bir süre insallah çabuk iyilesirsinn 🫶🏻🫶🏻🫶🏻
Yaa hic is yapmayayim mi makinaya bulasik makinadan camasirimi asmayayim mi tum hafta oyle yatiyim mi yoksa cunku isimi gucumu yemegimi yapacak kimsem yok varda herkesin evladi cocugu var bayram tatildeler nasil yapiyim?

Normal diye biliyorum ben. Bir hafta kadar da sürer yani bende de öyle olmuştu. Doktor söyle söyledi bizim için önemli olan yoğun ve kırmızı bir akıntı olması tehlikeli demişti. Lekelenme için kanama olmus ve kalan kuruyan kanı atıyor vucud endişelenme demişti
Harikqa canimmm bol bol su iciyorum corbada icerim boool bol sivisal kabizlik yasamayayim oda zorluyormus doktor dedi kanama alani yapar dedi

Bende de öyle dünden kalan tavuğu ısıttım sadece 1 tane yedim tazeydi de neden oldu anlamadım kanama dışında her şey anlattığın gibi yarın kontrol var bakalım.
Gebelik için demiyorum normalde de tavuğu ısıtmamak lazım tavuğu taze pişirip yemek lazım eğer soguduysa da soğuk tüketmek lazım diyorlar bilgin olsun canım

Yaa hic is yapmayayim mi makinaya bulasik makinadan camasirimi asmayayim mi tum hafta oyle yatiyim mi yoksa cunku isimi gucumu yemegimi yapacak kimsem yok varda herkesin evladi cocugu var bayram tatildeler nasil yapiyim?
Ya ben doktora aynı bu şekilde sordum oda bana yo komple yatman gerekmiyor normalde yaptığın işleri biraz hafifleterek yapabilirsin demişti bende o şekilde yapıyorum hatta şuan ocak başında çorba pişiyorum 🤣🤣

Bu dönem o kadar hassas ki herşey etkileyebiliyor sanırım senden bir gün önce kanamam oldu ve hiç birşey yapmamama rağmen uyuyordum sabah uyandım ve kan hiç hirsey yokken bile olabiliyor vucuduna zararlı bakteri girmesi etkilemiş olabilir belki o kasılmalar kanama alanı oluşturdu öyle de olabilir ama geçecek Allah'ın izniyle yavrularımızı sağ salim kucağımıza alıcaz inşallah

Sakinde korkutuyor ben bu hafta cok hareketleydim 13 hafta doldu diye canim isimi gucumu baua ciddi yapmaya basladim kanama alani vardi da zehirlenmeyle mi atildi kan acaba bu hafta adet olacak gibi karin agrim oldu bacak agrim oldu sanki adet olacak gibi bilmiyorum cikmaz kuyu iste sukur bebek iyi genetikte hayirlisiyla iyi ciksin insallah onu bekliyorum senind eguzel haberlerini bekliyorum olmamasida guzel baksana hic kafani yorma ne iyj belirtu ne kotu oda anlasilmiyor sana diyeyim
Adet zamanlarında benimde adet olacak gibi belim, bacaklarım ve kasıklarım Leke kahvrengine döndüyse iyiye işaret canım korkma :)

X