Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
MSG neredeyse bütün paketli gıdalar, cipsler hatta lokanta yemeklerinde lezzet arttırıcı olarak kullanılıyor. Yani bizim evde yaptığımız dışındaki her yerde karşılaşma ihtimalimiz var maalesef. Ama geçen doktorun birisi dedi ki Çinlilerin japonlar normal evlerinde bile tüketiyorlar bunu direkt olarak zararlı diyebileceğimiz bir kanıtlanmış çalışma yok dedi.
Ben de bununla ilgili bir makale okumuştum, bir insanın MSG'den zarar görebilmesi için kilolarca o besinden tüketmeliymiş o da mümkün değil diyorlar

Selam kızlar yine kanamayla geldim ben 🥺 13+0 da gece duşa girdim hani öyle çok sıcak bi suya felan da deil çıktım mutfaktayken birden birsey bosaldi iç çamaşırma su gibi sıcak ama ne bu dedim bi baktım kanama ama durmuyor su gibi akiyodu 10 dk sürdü acile gittim yatış verdiler devlet hastanesinde sonra ertesi günü doktor baktı bebek normal kanamalar devam ediyor ama ağrım da çok yoğun du sanki adet sancısı gibi ilaç felan hicbise vermedi taburcu oldum bu sabah ozeldeki doktoruma gittim biz ilcedeyiz o giresun merkezde iğne verdi 3 tane 5 güne bir yapilacak duphaston hapı da günde 3 tane verdi 1 hafta yatacaksin dinlen dedi bebek şuan iyi ama kanamalar devam Vala hicbiseyim yoktu kendimi de yormadim cinsellik desen o da deil çok üzgünüm 2 gündür gerçekten dua edin olur mu kızlar bebeğim tutunsun annesine karnım bile büyüdü 🥺 kürtaja gidiyorum sandım resmen okadar korktum ki Allah hiçbirinize yaşatmasın dua edin lütfen bizim icinde 🙏💕
Canım çok çok geçmiş olsun, dualarım seninle inşallah bu günleri atlatıp sağlıkla kucağına alacaksın tatlı kızını. Bol bol dinlen hiç yorma ve üzme kendini minnoşun tutunmuş sana demek ki mücadele ediyor. Sağlıkla kolaylıkla olsun 🙏🙏💕

IMG_6086.jpeg

Canım çok çok geçmiş olsun, dualarım seninle inşallah bu günleri atlatıp sağlıkla kucağına alacaksın tatlı kızını. Bol bol dinlen hiç yorma ve üzme kendini minnoşun tutunmuş sana demek ki mücadele ediyor. Sağlıkla kolaylıkla olsun 🙏🙏💕
Saol canım benim Allah razı olsun🙏 inş çabucak atlatırım hergun söyle yürüyüş yaparım böyle hareket ederim derken sırtüstü yatıyorum hep neyse sağlık olsun inş bu günlerde geçer ben de onun için sabrediyorum o çok mücadeleci ben de onun için güçlü olcam💕 sizler de kendinize çok iyi bakin 🥰💕

X