Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bende senin gibi düşünüyorum yapicak bisey yok sakıncalı diyip opturmiceksin bende öyle yapıcam bin bir türlü hastalık var Allah korusun !

Dondurma olarak mı magnum yiyorum ben zaten hep soğuk şeyler çekiyor şimdi bile buzlu vişne yiyorum canım İnstegramda genetik mühendisi bi kız var mikroskopta baktı magnum içeriğinde bakter hiç yok dedi .

Dondurma olarak mı magnum yiyorum ben zaten hep soğuk şeyler çekiyor şimdi bile buzlu vişne yiyorum canım İnstegramda genetik mühendisi bi kız var mikroskopta baktı magnum içeriğinde bakter hiç yok dedi .
Ay dondurmada ne kadar baakteri de ollsa yerim heralde bağımlısıyımm kutu kutu dondurma yiyebilirimm hiç vazgeçemiyorum

Bilgileriniz güncellendi

Yok aynı burger dondurması gibi olacak. Sadece marka olarak Amerika ya da İsrail malı olmayan bi marka

Asistan kendi kafasına göre cevap vermiş bence. Kanama oluyorsa bir süre ara verebilirsin ama ilk üç ay ilişki olmamalı diye birşey hiç duymadım ben.
Kanama olmadı açıkçası, açık kahverengi lekelenme olmuştu. Sonra yine oldu 2 kere falan doktor devam ediyorsa bakalım dedi fırsat bulursam gideceğim inşallah. Çalışırken gebelik zormuş

Kızlar geçen doktoruma sormayı unutmuşum size sorayım, bu evde yaptığımız kavanoz domates konservelerinden tüketebiliyor muyuz? Normalde konserve yasak yazıyor ama bilemedim bilen doktoruna soran varsa cevap verebilir mi?

Ahh neler yaptim 3 parol ictim limonmaden suyu ictim uyudum basima patates bagladim buzla ovdum esime masaj yaptirdim. Bebislerimiz iyi olsun da katlanacagiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…