Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    236
Canım yok emerken uyuması değil sorun. Şu ki kucağımda temasla uyumak istiyor, asla ayıramıyorum. Yatagina koyamıyorum uyanacak diye. Çünkü uyanınca acayip sinirle agliyor
Ay şimdi anladım.canim uykusuzluktan beynim error veriyor yalanci emzik denesen aldı mı belki öyle rahat edersin

Kizlar biz de mama takviyesiyle gidiyorduk hatta yazmistim sütüm azmış diye ilk bi gittiğimiz doktor fıskırması lazim sütünün diyip mama basladi. Mama varken gayet uyuyordu. Sonra baska doktora geçtik o da senin sutun gayet yeterli mamayi yavastan birakalim dedi 30cc den 20 ccye düştük normal biberonla veriyoduk kaşik biberona gectik yeniden emzik veriyoduk onu da vermeyin dedi mama azalinca tum bu dediklerim de degisince uykular da azaldı haliyle mama uzun sure tok tuttugu icin uyutuyomus iki gecedir eşimle uyutmak icin ugrasiyoruz anca beni emerken uyuyor yatagina koyunca da uyaniyor bakalim insallah bu yeni duzene de alışır. Anne gogsu istiyor yavrularimiz yapacak bisey yok gibi bi çözüm bulursam bu duruma buraya da yazarım

Bizde 26 günlüğüz mama günde dört kez filan veriyorum azar azar kesmeye cesaret edemedim... Mama icmezse hiç uyuyamiyor acaba sütüm mü yetmiyor anlamadım .. hep emmek istiyor tam derin daldı diyorum yataga koyuyorum beş dk da bir uyaniuor gece de çok ayaktayız .. böyleyim evin içinde...güzel canları sağolsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…