Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    236
Bize doktor 1. Hafta başlamak üzere reçete vermişti ama devletin karşıladığı huzursuzluk yaptı çoğu bebekte de oluyormuş onu kullanmıyoruz ocean aldık çok daha rahat bebeğim. Uygulaması da çok rahat ağzına spreyle sıkıyoruz. Bi de öğlene kadar vermek gerekiyor mümkünse yoksa uykusuzluk yapabilir
Bize de bugün verdiler henüz denemedik ama umarım huzursuzluk yapmaz

Kizlar bizde 1aylik olduk 2ci aşısını oldu ateş falan yapmadı ebe simdiki aşılar ateş yapmiyor dedi bu arada bebeğim gunduzler hep huzursuz ağlıyor sancincekiyor 3 defa yeşil kaka yapti 1 defa sümüksü kaka yapti götürdüm doktora kolik bebek dedi Şub simplex damla verdi

Birde evleri kaç derecede tutuyorsunuz ben de kombi açık 23 dere 24 derece ev banyo yaptikdan snra epey üşüyor su titriyordu bugün elektrikli fan aldım artık banyo yaparken extra olarak bu isiticiyi yakicam sizler nasıl yapiyorsunuz

Kizlar internetten baktığın kadarıyla rutin oluşturmak önemli en geç akşam 7ye kadar uyutup 9kadar uyanik kalsa 9 gibi 9.30gibi yıkayıp 10.30 a kadar giydirme emzirme işlerini yapıp yatağına koymak hep aynı müziği açıp uyumasını sağlamak benim anne yani beşik sallanan ben 10 .30 koyuyorum müzik açıp sallıyorum az öyle uyuyor uykudan hemen önce sıcak banyo iyi geliyor beyaz gurultu aciyorum öyle düzen sağlamaya çalışıyorum bı deneyin böyle ama bazen huzursuz olunca da bebek memede olmak istiyor hep
Evet ben bugün emzirme danışmanlığı aldım ebemiz şöyle önerdi, bizim sıcaklığımıza alışınca yatağına koyunca soğuk geliyor olabilirmiş. Memede uyuyunca hemen memeni kapat dedi memeyle temas halinde uyumasın, üstüne senin de üstüne gelip kokun sinecek şekilde battaniye ört dedi. Uyku derinleşince battaniyeyle koy yatağına (bebeğin altında ve üstünde olacak şekilde). Bugün öyle denedik reflü yatağında sık sık, önceki günlere göre verim aldık kısa sürelerde olsa da. Bunu sık sık deneyeceğim bakalım

Birde evleri kaç derecede tutuyorsunuz ben de kombi açık 23 dere 24 derece ev banyo yaptikdan snra epey üşüyor su titriyordu bugün elektrikli fan aldım artık banyo yaparken extra olarak bu isiticiyi yakicam sizler nasıl yapiyorsunuz
Biz kombiyi açmadık henüz, kumtel fanlı ısıtıcı var o çok güzel götürüyor bizi şu an, ev 21-22-23 arası değişiyor. Havalandırdığımda 21 oluyor diğer zamanlar 22-23. Banyo yapmadan önce de yatak odasını iyice ısıtıyoruz ısıtıcı ile (banyo yatak odasında), ısıtıcı açıkken banyo yaptırıyoruz kombi açık olunca da böyle yaparız büyük ihtimalle

Biz kombiyi açmadık henüz, kumtel fanlı ısıtıcı var o çok güzel götürüyor bizi şu an, ev 21-22-23 arası değişiyor. Havalandırdığımda 21 oluyor diğer zamanlar 22-23. Banyo yapmadan önce de yatak odasını iyice ısıtıyoruz ısıtıcı ile (banyo yatak odasında), ısıtıcı açıkken banyo yaptırıyoruz kombi açık olunca da böyle yaparız büyük ihtimalle
Bana sade kombi yetmedi üşüdü bebek extra ısıtıcı istedi yikadiktan snra titriyor di keske daha önce akıl etseydim

X