Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    236
Evet ya senin sancıların falan oluyordu arada geçen hafta. Hepsi mi gitti? Bende sadece karın sertleşmesi oluyor sıklıkla akşamları da hafif rahim kısmımda sızlama oluyor başka bir şey yok

Bende devletin verdiğini kullanıyorum sizde ne gibi huzursuzluklar yaptı acaba ? Bizimde uyku düzenimiz ondan sonra bozuldu gazda var ama gazı çıksa da çocuk uyumuyor

Evet ya senin sancıların falan oluyordu arada geçen hafta. Hepsi mi gitti? Bende sadece karın sertleşmesi oluyor sıklıkla akşamları da hafif rahim kısmımda sızlama oluyor başka bir şey yok
Ya sen önce doğurcan ya benalt kısmımda biyanda toplanıyor sertleşiyor sağ tarafım şişiyor hafif itme özel yerim acılıyo gibi oluyo kemiklerim sızlıyo ağrıyo yumuşama var hissediyorum ben kasıklarda bazen batma oluyo geçen 2 hafta çok kötüydü şiddetliydi bu hafta rahatsız etmiyo belirtilerim

Bende devletin verdiğini kullanıyorum sizde ne gibi huzursuzluklar yaptı acaba ? Bizimde uyku düzenimiz ondan sonra bozuldu gazda var ama gazı çıksa da çocuk uyumuyor
Mis gibi uyuyan çocuk uyumadı, huzursuzdu rahatsız görünüyordu, memede uzun süre durmak istiyordu vs şimdi üzerinden 2 hafta filan geçti çok net hatırlayamadım detayları ama böyleydi eşimle birbirimize sorup duruyorduk noldu buna iki gündür diye. Komşum doktor, o söyledi devletin verdiği huzursuz edebiliyo ocean al ben de çocuklarıma ondan aldım dedi, şak diye kesildi onu kullanınca

Şu an aynı huzursuzluklar bizde de başladı 21. Gün oldu ne olduysa d vitaminine de 18. Gün falan başlamıştık sanırım

Şu an aynı huzursuzluklar bizde de başladı 21. Gün oldu ne olduysa d vitaminine de 18. Gün falan başlamıştık sanırım
Yani bence ocean alın fark edeceğini düşünüyorum uygulaması da çok daha kolay ağzına bi fıs sıkıyorsunuz. Bi de gündüz verin mümkünse saat 11’e kadar vermiş olun sabahtan

Benim ödem şişlik 10gunsurmustu hatta korkmuştum ama geçiyor bolsu içmekten başka çare yok

Şuan herkes ugrasta sanırım bende okuyor ama yazamıyorum bende zorlanıyorum e işi yemk bebek çamaşır utu

Yani bence ocean alın fark edeceğini düşünüyorum uygulaması da çok daha kolay ağzına bi fıs sıkıyorsunuz. Bi de gündüz verin mümkünse saat 11’e kadar vermiş olun sabahtan
Yarın alacağım inşallah bu huzursuzluk durumu geçer bebişin yoksa çok zor böyle artık yapışık geziyoruz diye sling sipariş verdim en azından işlerimi de yapabilirim o şekilde

Bende ocean aldım ama eczane devletin verdiği daha iyi dedi ikiside var şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…