Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Yürüyüşü ben de zor yapıyordum. Squat yap 100 kadar zorla kendini koltuk ya da sandalye pozisyonunda, pedal çevir, çömel, ılık duş al aklıma gelenler bunlar bunları doğumdan önce yaptım kontrol diye gidince 3 cm açılma vardı. Rabbim sağlıkla kucağına aldirsin bebeğini

Senin yorumunu görünce yazmak istedim. Sen nefes egzersizleri yapıyordun değil mi? Takip ettiğin biri var mıydı? YouTube videosu falan?

Senin yorumunu görünce yazmak istedim. Sen nefes egzersizleri yapıyordun değil mi? Takip ettiğin biri var mıydı? YouTube videosu falan?
Evet canım nefes egzersizlerinin çok faydasını gördüm sancı odasında, takip ettiğim Simge Duman'dı öneririm YouTube videoları mevcut. 4 saniye al 4 saniye tut 4 saniye ver kuralını da çok kullandım. Allah kolaylıklar versin

Canım bunları kaçıncı haftada yaptın

Bel ve sırt ağrısı yaşıyorum ben de ve düzen yok akşamları daha çok oluyor
Genel bi ağrım değil hissediyorum yani git gide şiddetleniyor dinlenince geçmiyor ama bu ne zaman düzene girer bugüne mi 3 güne mi bilemem tabii git gide ağrım artıyor sadece onu biliyorum

Canım ben isim yazdırmadım Melodi çikolatadan aldım ama isim yazıp yaptırabiliyorsun sitesinden sipariş verebiliyorsun.
Benim sosyal medyam yok ama çikolata atölyesi diye bir sayfadan bahsediyorlardı arkadaşlar canım. Ona bakabilirsin. Trendyolda da var sanırım satışı.
Teşekkürler kızlar bakayim dediğiniz yerlere

Bol bol yürü evet ağrı oluyor ama dinlenince geçiyor. O ağrılar bile doğuma hazırlık, rabbim kolaylıklar versin içini ferah tut

Birde pilates topunda dairesel hareketler ve zıplamanın çok faydası var evde de hastanede de yapmıştım yine öyle yapıyorum Minaa95
Şimdi YouTube reels'da gördüm. Dairesel, sağ sol, zıplama, 8 çiz, öne arkaya yaptırıyorlarmış. Bu haftayı da bitiriyim sabah akşam yaparım bunları. 36+2 olduk. 37 olursak sonrası önemli değil
Zaten kafası büyükmüş oğluşun. Daha da büyümeden doğsa iyi olur

Canım o süreçte ağrıların ağırlık çökmesi varmıydı böyle bi yorgunluk uyumak isteme bebek aşagıya baskısı adet sancısı gibi sancı ara ara

Kızlar benim bi yerime iğne batsa kan çok akışkan durmak bilmiyor nedendir kan sulandırıcı kullanmıyorum ama demir hapı kullanıyorum.

Genel bi ağrım değil hissediyorum yani git gide şiddetleniyor dinlenince geçmiyor ama bu ne zaman düzene girer bugüne mi 3 güne mi bilemem tabii git gide ağrım artıyor sadece onu biliyorum
Benim de öyle ya böyle genel değil . Dün mesela sancıydı dedim kesin doğururum bugün ama düzensizleşmeye başladı. Aşağıya baskıyla birlikte belime giren ağrı oldu hatta hazırlandım gece çok artarsa gideriz diye ama düzensizleşti sonra

Zaten bunlar yardımcı şeyler şuanda bile başlayabilirsin yine bi araştır yanlış yönlendirmeyeyim

Valla hiç takip edemedim de artıyor diye bi kontrole gidiyorum şimdi nst de çıkacak mı ona göre geri dönerim en kötü yok doğum olursa da valiz vs her şey hazır bakalım ne diyecek

En büyük ayrımı dinlenince geçiyor mu ona bakıyorum işte benim ağrım 26 27 haftadan beri oluyordu sancılarım ama dinlendikçe geçiyordu ama bugün geçmedi

Bebişimin göbek bağı kendi düşemedi ya Bugün tam 1 haftalık oldu. İki gündür düşmek üzereydi ama kötü bi koku vardı, çok hafif enfekte olmuş dedi üst komşum (pratisyen doktor), götürdük çocuk cerrahı kısa bi işlem yapıp göbeğini aldı, pansuman yapıp kapattı. İki gün sonra banyosunu yaptırabileceğiz inş.

En büyük ayrımı dinlenince geçiyor mu ona bakıyorum işte benim ağrım 26 27 haftadan beri oluyordu sancılarım ama dinlendikçe geçiyordu ama bugün geçmedi
Valla hiç takip edemedim de artıyor diye bi kontrole gidiyorum şimdi nst de çıkacak mı ona göre geri dönerim en kötü yok doğum olursa da valiz vs her şey hazır bakalım ne diyecek
Ben de dün baktım dinlenince geçmedi o yüzden bir panik oldum. Bir git bakalım belki de sancıdır canım

10 güne kadar normal diyorlardı canım göbek bağını düşmesi için. İnşallah düşer 2 güne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…