Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    227
Yanlış hatırlamıyorsam bu hafta emzirme haftası sebebiyle çoğu yerde etkinlikler, eğitimler vb çok var. Değerlendirmek isteyenler araştırsin. Destek güzel şey

Odanın ısısını ayarlarsin canım. Fotoğraf ne kadar uzar sanki kundak vs durumu kurtarirsin bence

Hayırlı uğurlu olsun tatlım, Rabbim analı babalı, sağlıkla büyütsün

Yanlış hatırlamıyorsam bu hafta emzirme haftası sebebiyle çoğu yerde etkinlikler, eğitimler vb çok var. Değerlendirmek isteyenler araştırsin. Destek güzel şey
Ay evet bugün o yüzden tekrar eve geldi hastanedeki ebeler ev ziyaretleri yapıyorlarmış çiçek filan getirdiler hatta. Gerçekten çok fark ediyormuş emzirme pozisyonları

Selam herkese. Yarin oglen sezaryen olacagim cok cok heyecanliyim. Dua edin nolur

Sağlıkla al kucağına inşallah. Rabbim kolaylaştırsın bi an evvel toparlan inşallah

Bi de Mersin’de yaşıyorum soğuk bi memleket değil ben de yeterli olur diye düşünüyorum. Yaptırmasam içimde kalacaktı çok güzeller

Güle güle giysin inşallah Ben kat kat giydirmedim hiç hastane de böyleydi evde de bi geceleri yarım kundak yaptım. Misafirliğe gitmek biraz düşündürücü oluyor bi çanta yedek kıyafetle gidiyorsun evleri soğuk mudur acaba diye

Bence hiç ağrılı değil yani ilişkide de aynı şey bunda da 2 parmak o hissedilen ağrı tamamen stresten
catı muanesi olmasa bile hastane derken bile kasılıyoruz korkma yani cok derinlere gitmiyor kamerayla baktırtıysan ohoo dayanırsın
Kızlar bugün çatı muayenesi oldum hiç korktuğumuz gibi bişey değilmiş. Ben çok korkuyodum instagramda bir sürü olumsuz yorum görmüştüm çünkü. Sonra I ismim ne ve nurcicekk Allah sizden razı olsun bu yorumlarınızla o kadar motive ettiniz ki beni Çatı muayenesi olacaklar size tavsiyem kendinizi salın, kasmayın 5-10 saniye sürüyor ve hiç acımıyor gerçekten.
Herkese kolaylıklar diliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…