Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Biz bugün yarı 40 olduk ve gezmelere çıktık teyzeleri Bi maşallahınızı alırız
Ayayayayay çorabını yerler Maşallah
Sütleri götürüyorlar annesi, aşarlar bence dee O eğitimi bana da verirler umarım korkuyorum emzirmeyi becerememekten

Pınaaar üzülme, ben de sezaryen olacağım. Eşim yanımda olacak çoğunlukla ama annemin bir sağlık sorunu oluştu. Doktor ertelersen tehlikeli olur dedi. Dün Ankara'ya gittiler ve annem de doğuma gelememe ihtimali olduğu için çok üzüldü ağladı. Ben de anlık üzüldüm ama önemli olan onun sağlığı, böyle olması gerekiyormuş napalım. Annem iyi olsun da derdim o. Onu teselli etmeye çalıştım, yalnız olmadığımızı bir sürü arkadaşımızın dostumuzun yanımızda olacağını söyledim. Annem gelemezse abim ve yengem gelecek. Sen de bir çözüm bulmuşsun. Kendini yıpratma o yüzden lütfen Hayatımız için bir dönüm noktası yaklaşıyor, onu düşün

Geçenlerde bir kontrolde karnı birkaç gün geride çıkınca doktoruma: "Başta öndeydi şimdi neden geriye düştü?" dedim. Hem ultrason ölçümlerinin doğru olmadığını söyledi, hem de "4 kilo mu doğurmak istiyorsun? Ben bebeklerimi 2500 doğuruyorum, gayet de memnunum" dedi. 2500ü bile sorun olarak görmüyor ki sen çoktan geçmişsin o rakamı. Hiç endişelenme bence

Kiloyla gelişim alakalı değil karın çevresi genişliğine bakılıyor benimde şuan 2500 bebeğim ama karın çevresinden dolayı 3 hafta önden gidiyor buradan pay biç kilo başka gelişme başka üzülme kayınvalidenin kilo takıntısıyla bi alakası yok bu olayın

Hiç sorun yoktur inşallah ben de bazen aynısını yaşıyorum inan. Az hareket edince de çok hareket edince de evham yapıyorum ama baştan beri hep öyle. Bir gün çok az oynuyor bir gün asla uyumuyor

Bana diyorlar ki merak etme hissetmeyeceksin zaten, mevzu hissetmememek değil ki sonuçta ne yapacaklarını biliyorummm yaa o yeter diyorum
İlk doğumumda 5 dikiş atıldı gayette kesilirken hissettim he ama acısını hissetmedim o ayrı ama keşke bu şekilde müdahale edilmese sonrasında sezeryan gibi bir müddet iyileşmesini bekliyorsun otururken falan canın acıyor ama sezeryana göre tek farkı 7 kat kesik değil 1 kesik ve çoook çabuk iyileşip ayağa kalkıyorsun. Doğum korkum vardı asla doğuramam hamile kalmak istemiyorum diye söylerdim eşime hep ama en son normal doğuma karar verip eğitimle korkumu yendim kızımda normal gelmeyi tercih etti. Oğlumda nasıl gelmek isterse sağlıklı olsunda sezeryansa sezeryan normalse normal doğum yapacağım artık

Kızlarr hepinizi alıntılayamadım, çok teşekkür ederim herkese Doktordan çıktık şimdi de nst’ye gireceğim ama her şey yolundaymış sadece pozisyondan ve kendi anksiyetik davranışlarımdan dolayı hissedememişim hareketleri Her şey yolundaymış şükür, ultrasonda parmakları kıpır kıpırdı ama ben görmeme rağmen yine de hissedemedim

Böyle yapacaklarsa destek olmasınlar ama köstek de olmasınlar. Arkadaşımın bebeği de 36. Haftada şu an o da o kilolarda ama normal diyor ben ölçüleri ve doktor yorumlarını da anlamıyorum. İnşallah ara açılmaz, sen herkesi boşver yine beslenmene dikkat et. Kim ne derse desin.

Benimde kafamda bir sürü soru var düşününce agliyasim geliyor en iyi düşünmemeye çalışmak ben de korkuyorum içimde bir sürü his var herkes soruyor 9gun kaldı ne hissediyorsun diye içimde bir sürü his var telaş korku panik yetersizlik hepsi onu sevicekmiyim yorulursam ne olcak bir sürü ameliyat korkusu süt verme işleri beni ayrı korkutuyor

Iyi ucuslar vallahi sevindim berfutoda gidecekti gidemedi senin gitmene cok sevindim amerika islerini nasil ayarladiniz ne sansli bebekler vallahu simdiden hayati kurtuldu cok guzel dusunmussunuz doktormusunuz nobet diyince aklima tek o geliyor hahaha odasi cok guzel olmus bize bilgi verirsiniz oralarda sistem nasil isliyor

Yaa canimm bu insanlari anlamiyorum yaa kiloylami oluyormus cocugunn saglilkli oldugunua etsinler bebislerimiz saglikli ben doktor demese hic kilosunu sormuyorum bil3 saglik kismindayim.hep muayanede

Bu kayinvalideler neden boyle varisi filan dogurdugunuzu filan mi dusunuyor nedir yaa bu kilo baskisi yada surekli laf sokma elestirisi ayip yaa

Evet ya sok oluyorum kayinvalidemde diyor bana ben laf soyluyorum bayadir diyemiyor bisey bana artik tek sordugu cocuk saglikli mi kilo nedir yaa kilo cocugun saglikli oldugunun ispatimi kilosu kadar altin mi takacaklar nedir bu sorma isleri tam gerilmelik konular

Canim dun sen hareketlimiydin benim kinim huyunu ogrendim ben is guc kosturma yapinca uyuyor ben yatinca dinlenince o basliuor cosmaya

Iyi alttan aliyorsunuz vallahi helal olsun ben asla susmam

Evet seninkide uzucu olmus saglik problemi oda onemli insallah cok ciddi hastalik degildir ,ya uzuluuor insan anneni gozun ariyor baskasini degil ya benimde gelenim gidenim olur birakmazlar hastahanede ,evde tedirgin oldum oda zor oldugunu dedikleri icin ablayla konustum bennseni birakmam tek dedi insallah o yeter bana kalsa gunduzleri 10 gun yeter sonra bakarim isime gucume inaniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…