Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Her şey gönlünce olsun canım yolculuğun güzel geçsin. Sağlıkla rahatlıkla bebisini kucağına al

Doktorun birşey demedikce çevreyi niye dinliyorsun canım ya bakma onlara belki de minyon bir bebek olucak. Sağlığı önemli odaklanmann gereken tek şey bu, evet belki de inadına yapıyor sen takılma kapa kulağını

Hahahaa gözümde canlandı bir an Ne yapacağız hiç bilmiyorum

O kadar haklısın ki Hele ki kesiden çok korktuğum için dikişsiz normal doğum olmaz mı acaba diyordum ama bebeğin kafası büyük. Her türlü yiyeceğim o bıçağı Allah yardımcımız olsun
Bana diyorlar ki merak etme hissetmeyeceksin zaten, mevzu hissetmememek değil ki sonuçta ne yapacaklarını biliyorummm yaa o yeter diyorum

Bu kayınvalideler filan ne kadar çok garip insanlar var çevrelerinizde valla okudukça hayret ediyorum. Bana herkes olsunn sağlıklı olsun o dışarda kilo olur filan diye teselli verdiler hep. Ben daha 2 kilo edemedim çocuğumu. Olcak mı belli de değil. 2500 geçmiş ayrıca çok güzel haftalarada gelmişsin niye canını sıkıyorsun. Her bebek 4 kilo mu doğuyor bu nasıl zihniyet valla çıldırmalık ya. Hiç takma kimseyi tadını çıkar hamileliğinin. Neşe ve mutlu halin daha da kilo aldırır bebişine emin ol Sağlıkla gelsin inşallah

Ah kıyamam sana ya Allah yardımcın olsun biz bir hissediyorsak sen daha fazla tabi ama doğumunda daha erken olur arkadaşım dualarım seninle sağlıkla gelsinler

Canım tatlı bisiler yiyip sola doğru uzanıp karnını sev biraz denedin mi bunu

İnşallah pozisyonundan filan kaynaklanıyordur güzel haberlerle gel

O kadar haklısın ki Hele ki kesiden çok korktuğum için dikişsiz normal doğum olmaz mı acaba diyordum ama bebeğin kafası büyük. Her türlü yiyeceğim o bıçağı Allah yardımcımız olsun
Öyle düşünme canım kafalar esnek oluyor doktorda bitiyor iş sende pelvik masajı işte zeytinyağlı pamuk falan koy orası yumuşasın benim kesisiz oldu ama aynı şekilde olup kesi atıp kendi işini kolaylamak isteyen doktorlar var sen baştan konuş canım

3 haftaya cıkarsa gerilik alıcaz bebeği dedi doktor inşallah böyle bir durum yaşanmaz. Eşimin ailesiyle bu dönemde koptuk zaten taşındım 2 sokak vardı aramızda eşim şehrin ta öbür ucundan ev tuttu uzak kalmak için sağolsun oda neyin ne olduğunu görüyor. Benimkide aynı sürekli yemiyosun ondan beslenemiyor bebek aç mı geziyorsun diyip duruyor aslında eşimin ailesinde cok zayıf bebişler olabilir Allah hepsine sağlık sıhhat versin ama suçlar gibi konuşması üstüne dünde şu bu kadar doğurmus tosun filan demesi beni iğnelemekti farkındayım sesimi çıkarmadım yine eşim üzülmesin diye. Torunu olacak çöp almadı müslin kestirdi yarısını evlenmemiş kızına istedi kimden ne bekliyorsam ama ben bi anne olarak kiloyla onla bunla kıyaslanmak istemiyorum haklı olarak sinirim bozuluyor

Ne güzel senin çevrende öyle insanlar olmaması çünkü gerçekten yaşarken maalesef kafana ister istemez takıyorsun geriliyorsun normalde asla takmam gereksiz yorumları ama zaten yaram var üstüne tuz basmaları delirtiyor insanı. Canımı sıkıyorum işte neden dersen taşındım daha pazar günü iğne kaldırmadı gelip tedaviyle bebeğim oldu maddi manevi yıprandık üstüne taşınma işleri stresi beslenemedim ne yardım etti ne bir tas corba yaptı aylardır sımdı gelip bana beslenmiyorsun yemiyorsun demesi sinirimi bozuyor. Allah bebişlerimize sağlık sıhhat versin kilo benim için hiç sorun değil doğunca alır büyür her cocuk aynı olmuyor dediğin gibi ama cook gereksiz insanlar var gerçekten hayatta .. bu hafta kendimi toparlayıp eski neşeme kavuşacağım Allahın izniyle biz güçlü kadınlarız cok şükür sizin gibi güzel insanlar varken modum düşse de bir mesajınızla kendimi özümü buluyorum Allah hepinizden razı olsun

Neva çok güzel zaten de başına kullanmak isteyeceği kısa bir isim gelse dediğin gibi kendisi seçer hangisini kullanmak istediğini Gül neva da uyumlu sanki

İnşallah iyidir uyuyordur annesini boşuna endişelendirmiştir dualarımız seninle

Ya ne güzel nasıl başardın acaba? Pelvik masaj mı yaptın? Ben kesisiz normal doğum mümkün mü diye sordum aslında. Haftasının çok ilerlememesini ve iyi ıkınmayı şart koştu. Zaten bu gidişle 40lara gitmem zaten bence ama ben 38ken kafası 41 haftalık olacak

Hiç canını sıkma daha yeni arkadaşlarimdan biri aynı senin anlattığın gibi bebeği aldılar gelişmiyor diye ama kuveze bile girmedi. Sezeryan kadar hastane kaldılar. Dışarıda şimdi miss gibi büyüyor gönlünü ferah tut kulağı kapaa sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…