Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bana beslenme falan önermediler. Senin yapacağın bir şey yok takip edeceğiz dediler. Aynı şekilde minyon olabilir falan dediler. Çevremde bu durumu yaşayan kimse de yok herkesin bebeği haftasından ileri gidiyordu. Allak bullak oldum

Demekki damarlarla ilgili bir şey olmasada gerilik olabiliyor şaşırdım Damarlarda sıkıntı yoksa belki birden kilo alırlar. İnşallah birden bire devam ederler bebişleriniz
dlndnz97
İnşallah ama sanmıyorum şu an haftasından geri ama sebebi belli değil gibi bir tablo ile karşı karşıyayız bana kan akımında direnç olursa veya suyu azalırsa hemen alırız dediler
Umarım sağlıkla kucağımıza alırız. Sadece minik olurlar doğunca arayı kapatırlar

Ya bu fikir ayrılıkları beni sinir ediyor. Bana da doktor iyi beslen dinlen sola yat vs hiçbir şey demedi. Bazıları hemen böyle öneriler veriyor. Benim doktorum mu ilgisiz. Bu önerilerin bi etkisi yok diye mi söylemiyor bilemiyorum

Oylemi canim hangi beden aldin sen ,sezeryan agrisi da agir diyor herkes korkuttum yaa annemde gelmiyormus

Genelde damarlarla ilgili bir sorun olunca ne kadar yersen ye farketmiyormuş. Ben kendimde çok zayıf olduğum için ekstra bir besin alınmama durumu olmasın diye dikkat et demişti yemeye. Normal biri olarak gayet güzel yemek yeniliyorsa ekstra dikkat et gibi bir şey demiyorlar sanırım

Aslinda kadin dogumcumun bana beslenme ve sol yatis onerme sebebi plesanta damarlarinda yetersizlik olabilecegini dusunmesiydi. (Kendi ultrasonunda degil, perinatologlarin bu plesanta doppleri denen kan akimini olcen teknolojiye sahip oldugunu soyledi)
perinatolog plesanta ve kan akisini degerlendirip bunlarda sorun yok bebek minyondur dedi. Ben de bu yatışa devam edip etmemem gerektigini sordum. Calisiyorsan calisamaz raporunu al eve geç ama calismiyorsan gunluk hayatini aksatacak bi sey yok, yatacak bi sey yok dedi. Eger damarlarda sorun olsaydi muhtemelen tam istirahat önermiş olacakti.

Canım kasılmaları sen hissettin mi hissettiysen basıl benim de bugün bir tarafta toplanıyor karnım sertleşiyor özellikle ayağa kalktığımda geçen hafta arada oluyor demiştim doktora çok normal artık rahim kendini hazırlıyor demişti ama bugün niyet çok sık oldu anlayamadım

Aynisini sabah esime.dedim 3 5 ay kalsa raziyim dedim cook sevdim dedi ayni dusunculer bende de var canim uapacagiz ama.inaniyorum

Canim enfeksiyon neyden kapiyoruz anlamiyorum.inanki ben 38 yasindayim.enfeksiyom.nedir bilmezdim.

Erkek bebek bekleyenler hastanede ilk giydireceğiniz kıyafet neler fotoğraf atar mısınız ilk kıyafete hala karar veremedim. İlk ya
Ben de bunu aldım canım. Hastaneye giderken götürmek için 3 tane de ebebek aziz bebe den yenidoğan aldım ama 50 cm yazıyor. Bebek 33+2 de 47 cm di. Galiba o yenidoğanlar hiç giymeden elimde kalacak

Eklentiler

• IMG_2021.jpeg
    145,9 KB · Görüntüleme: 79
Canim dedi ondesin dedi 1 hafta dedi kg olarak aynilarini bana dedi ama ben sezeryan kusum 38+0 dogacak senin 40.a kadar yolun varya 4 lere gelirse ondan demistir korkma bence tedbir amacli herseyi diyorlar suyun fazlami?

Yaaa cook uzuldum simdi 2 iniz iyiyseniz coook sevindim haklisin uzuntu.yorgunluk belirti verdi mi canim oncesinde yavrum benim

Valla canım benim söyle dün gece baya oldu benim sağ tarafta ciddi bi kasılma oldu açılmadı bi türlü bi süre yarım saat bekledim sola döndüm sırt üstü yattım falan yarım saate toparladım çok şükür ama gün içinde dediğin gibi özellikle ayakta da çok hissettim ama ağrılı değil toplanma ama gevşememe gibi artarsa ara dedi doktorum . Şimdi uzandım kendimi tarticam bugün

Tatlım yine de doktoruna da danış malt içeceği bilirsin belki sütte çok güzel artış yapıyor bir dene istersen

Allah yardincini olsun iyi haberlerle gel insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…