Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
balimkitty ben korseyi hemen kullanmayı düşünüyorum. Ablam ve arkadaşı aynı zamanda doğum yaptılar. Ablam hemen kullandı korseyi arkadaşı önemsemedi ve kullanmadı. Sonrasında ablamı görünce pişman oldu keşke bende kullansaydım diye. Yanında egzersizde önemli ama çocukluğumdan biliyorum büyükler yeni doğum yapmış kadının beline çarşafı sıkı sıkı dolarlardı göbeği kalmasın diye ne kadar doğru orası tartışılır.

Canım idrar yolu enfeksiyonu veya vajinal enfeksıyon olunca da öyle olur . Biraz takip et tekrarlarsa gidersin ama doğum ile alakalı değildir bence
Çok teşekkür ediyorum dün geceden beri içim içimi yiyor gece 5 dk da bir batma hissi oldu aniden ve şiddetli ama kasık veya karnımda değil direk vajinada bir sey mi oldu diye korktum iyice panik olmuştum. İdrar yolu enfeksiyonu zaten vardı tek kullanımlık fitil şaşe kullanmıstım demek yine tekrarladı yarına randevu aldım gideceğim inşallah dediğin gibi sadece enfeksiyondur

Ben de hemen kullanmaya başlayanları duyduğum için sormuştum da ssver 'in dediği de mantıklı geldi. Cumartesi kontrolüm var, bir sorayım doktoruma. Teşekkür ederim canım cevabın için

Benimde ilk gebeliğim cok bilgisiz cahilim o yüzden gebelik konusunda ondan korkuyla sizlere yazıyorum her defasında iyi ki varsınız gerçekten yoksa bu 9 ay gecmezdi bana. Benim ki uzun süredir baş geliş duruyor ama pozisyon değişiyorsalar bilmiyorum dün gece cok sıktı 5 dakikada bir iğne batması hissi vardı çığlık attırcak tarzda bugün daha az yarına randevu aldım hemen inşallah normal birseydir enfeksiyon filandır yada cocuk baskı yapıyordur erken doğurmak istemiyorum kolilerin içine gelecek cocuk yoksa ben taşınamadan

İçini ferah tut enfeksıyon tarzı birsey olunca öyle oluyor ben hamile değilken de çok olurdu dediğin şey ilişki sırasında yanma olunca anlardım enfeksıyon var fitil kullanırdım hep

Allah korusun canım yaa zamaninda dogurursun ins
hani benim okadar sık olmuyordu gün içinde en fazla 7 8 defa felandi
Karnın ne durumda sertleşme toplanma felan oluyor mu?
Tabiki pozisyon degisirebiliyorlar
belkide kendini çok yordun taşınma işi felan fırsat buldukça dinlenmeye çalış randevu almakla iyi yapmışsın bol su iç ayaklarını yukarı kaldır uzan bakalim inş önemli birsey değildir ama sanmıyorum normaldir bence

Anakucagı konusunda çok karasız kaldım. Babybjorn muadili merf, mamma ve oyho tavsiye edilmiş. Saglamlik ve kumaş konusunda sizin fikriniz nedir

Ben çamaşır makinesini beyaz sirke karbonat limon tuzu ve dis macunu sıkarak önce kazan temizleme yaptırdım 90 derece de boş halde çünkü eşimin ve oğlumun iş kiyafetleri çok kirli oluyor sık sık yapmam gerekiyor yani bunu bebek kıyafetleri ni yikamdan da aynı şeyi yaptım digerleri abartı ütü falan normal kullandım

Arabanın sürüşü konforu sizce nasıl bende prego solo ve aria modellleri arasında kaldım
Ya iyi görünüyor tabi kullanmadığım için tecrübe edinemedim. İnşallah memnun kalırız. Küçük pratik olması en önceliğimdi. Daha büyük olanlar belki taşlı falan yollarda daha iyidir bilemyicem ama günlük kullanım için bence gayet yeterli konforda

Kızlar bugün 33+3 çıktım randevudan çok şükür çok minik sancılarım dışında sancı kasılma çıkmadı. Serviks uzunluğum yine kısalmış 28 mm, 22ye düşerse halka gibi bir şey takılacakmış. Progestan fitillerin yanına bir de her gün iğne olucam 1 hafta boyunca o uzatabilir dedi. Artık kontrollerimiz haftalık olacakmış. 35. Haftayı rahat görürüz gibi dedi ama ayakta bile durmamı istemiyor. Bebek yarım makat pozisyonda olduğu için merkez ağırlığı çok aşağıdaymış bu da çok ağrı yapar dedi. Bebiş 2587 gram olmuş Gelişimi durabilir dedim diye korktun çok yedin dimi dedi baya dalga geçti +- %10 yanılma payı olabiliyor kiloda ama yine de çok iyi dedi. 35. Haftaya kadar böyle beslenmeye devam et sonra biraz daha kısıtlamaya alıcam beslenmeni dedi. Boyu gününe gelmiş ama ssver kafa evet 4 hafta önde senin benim gibi koca kafalı olacak genetik başka hiç bir sıkıntısı yok dedi Benden bilgiler bu kadar. Dua eden güzel dileklerini ileten tüm arkadaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum

Kızlar anakucağı ben de mamma alacaktım da, amcası ve yengesi hediye göndermiş geçen hafta.

Ürün bu. Daha önce kullanan var mı ? Yorumları iyi baya ama bilemedim, yine de mamma alsam mı?

Biz iki kişiyiz öyle kirli iş kıyafeti olmuyor, sadece 2 kez ayakkabı yıkamıştım makinede onuda akıtıp koymuştum.
Şimdi makine temizleyicisi aldım şu markette satılanlardan onunla bir temizleyip kalan lastik iç kısımlarını da silerim artık

Maşallah güzel haberler almışsın doğuma kadar hep böyle geçsin canım inşallah

Vajinaya aniden giren iğne batması neden olur kimse cevap vermedi dün geceden beri oluyor acile gitmem gerekiyor mı acaba ? Evde de yanlızım
Bir doktor yayında soru cevaplıyordu. Bu soruyu da sordular. Genital enfeksiyon veya bebek tekmeleri olabilir dedi. Çok önemli değil ama sonraki muayenede sor bir istersen. Hiç korkulacak bir şey değil İnan görmemişim geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…