Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben prima premium stokladım kızlar... Bebeğimin popppposu pişik olursa bittik o yüzden Migrosta bir ara bir alana bir bedava vardı. O zaman iki paket 1 numara aldım dolayısıyla iki paket de hediyesi oldu. Aynı şekilde iki paket de 2 numara aldım, o da hediyesiyle totalde 4 paket oldu. Sonra e-bebekte bir indirim denk geldi, o zaman 4 paket de 3 numara aldım.
Olmazsa ileride ihtiyacı olan birine veririm diye düşünüyorum napalım.

Son düzenleme:
28+5 hafta 28 haftalıktır . 29 için 29+0 olması lazım
Ben mesela rapor alacağım yarın 32+0 onu bekliyorum tam dolunca sayılıyor
İlk dogumum 36+0 da oldu benim aslında 37 nin içinde görünüyor ama kayıtlara prematüre geçti

Prima kalıp olarak biraz büyük kullanırsın bence. Pişik konusuna gelince prima aksine pisigi iyilestiriyor sık değiş doğru temizlik ile olmaz inşallah

Çok teşekkür ederim Benim de fark bir haftayla başladı; 2, 3 diye devam ediyor. Bizim tarafta kafalar genelde küçük olmaz diye ona bağlıyorum inşallah genetiktir. Sağlıkla kucağımıza alırız bebişleri inşallah

Ben anlamadım şimdi benimde bazen böyle oluyor sol özellikle şişiyor filan ama ben hiç ağrı, acı, kasılma filan hissetmiyorum. Benimki de kasıldığından dolayı mı oluyor bebeğin pozisyonundan filan mı bilemedim açıkçası. Bu aralar arttı çünkü böyle olması

3 numara almanız iyi olmuş o çok kullanılıyor diyor herkes

Yalancı sancılarda genelde ağrı olmaz. Çok şiddetliyse baskı ve ağrı hissedebilirsin. Şişince dokun oraya, taş gibi sertse kasılmadır. Braxton hicks kasılmaları yaşıyorsan bile çok normal emin ol Benim saatte 6 kez oldu diye acile gittim. Normalde günde 25-30 kere olsa bile takmıyorum artık ki seninki büyük ihtimal daha az oluyordur.

Ya ben stoklamayayım pişik yapar diye bir paket sleepy bio organik aldım sadece tek paket o belli olunca devamını getiririm diye düşünüyorum. 48 li var ama bir günde biter mi iki bebeğe acaba? Bir paket te başka marka mı alsam diye düşündürdünüz beni

Sen kim ne alıyorsa X2 düşün kuzum Prima premium aldım ben 70li 2 tane muhtemelen 2 hafta yeter 2 numara 3 tane aldım. 3 numara da 1 tane aldım. Daha stok yapmam. Araya 2 ve 3 numara molfixte ekledim başka markalara bakmadım hiç açıkçası.

X2 düşünmekten şöyle oldum ahahahs

Ah canım yaa. İnşallah bugün çok daha iyisindir artan, kötüleşen bir tablo değilse endişelenme. Ama inan kendi doktorunun yorumlarını da çok merak ediyorum. Sancıların Düzensiz olduğu ve herhangi bir rahim sorununa neden olmadığı için önemsemiyor herhalde, benim doktorun da mantığı öyle. Progestanı ağızdan almak da ayrı yan etkiler yapabiliyor, dikkat et bakalım

Bez konusunda ben de 1-2-3 bedenden birer paket prima premium aldım. Ayrıca 1 beden goon aldım, çok öneren olmuş migrosta uygun fiyatlıydı. Her kafadan bir ses çıkıyor, pişik ve memnuniyet durumuma göre hareket ederim diye düşünüyorum

Selam kızlar size bir sorum olacaktı bu yenidogan bez 1 numara yani kaç tane aldınız?
Yani aşağı yukarı kaç paket lazım oluyordu ki? tamamen unutmuşum ben
Bazılarınız bez stoğu yapmisti ondan sordum.
Bende e Bebek sleepy kampanyasından aldım 2 paket yani 100 tane toplamda.
Kimisi al diyor kimisi stok yapma diyor çevremde bakalım hiç bilmediğim konular

Arabanın sürüşü konforu sizce nasıl bende prego solo ve aria modellleri arasında kaldım

Goon soft olan primaya çok benziyor ama mavi paket tam naylon gibi pişige çok müsait sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…