Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    220
Selam canım çok sevindim iyi olmana ben bu vesileyle bisey sormak istiyorum. Zaten sezaryan düşünen biri çatı muaynesi yaptırmak zorunda mıdır acaba?
Valla canım bilemedim . Bizim ilk tercihimiz normal doğum olduğu için bakılacak ama sezeryanla bakılmayabilir. Bilen arkadaşlar bizi aydınlatabilir mi ??

Hayırlı uğurlu olsun, hoş geldin Yaz bebek Bir an önce sağlıkla kavuşun inşallah

800 bin dolara hastane yaptırırsınız

Teşekkür ederim 32+0 . Aslında onu ben de düşündüm çok mu teferruatlı olur diye bilemedim olabilir aslında

Ben de de arada dalgalanmalar oluyor Allah korusun bebek için çok korkuyorum bir şey olur diye, bı de bu diyet bebeği zayıflatmaz demi
Yok yok Allah'ın izniyle hiç bsey olmaz bebislere merak etme.Daha önce de söylemiştim yediğimiz şeylerin bebgin kilosuna ciddi anlamda bir etkisi yokmuş.Cok sağlıksız beslenmedigimiz sürece sorun yok bence.Her şeyin fazlasının zararı olduğu için şekerim de karbonhidratin da tabiki fazlası zarar, bildiğim kadarıyla erken doğuma sebep olabiliyormuş o yüzden kendimizi de üzmeden dikkat edersek yediğimizde ictigimize bir sorun olmaz inşallah.Kafaya çok taktikca stres oluyor insan belki bu bebeği etkiler o yüzden çok düşünmemek lazım üzerine.İlk zamanlar ben de dusunuyordum hiç bsey yiyemiyordum diye ama bebek hep bı hafta öndeydi hala da öyle sağlığı da yerinde olsun inşallah haftaya görürsem daha da rahatlayacagim.Zwten bide artık bu haftalarda bunları düşünmek yerine onlara kavusacagimiz günün hayalini kuralım neler yapacağımızın hayalini kuralım daha güzel ve keyifli bence.Ben öyle yapmaya çalışıyorum elimden geldiğince hormonlar izin verdikçe Dua edin bence bide bol bol bebeğinizi severek ona dokunarak ne bilim iyi hissettiriyor

Arkadaşlar eğer 29-30. Haftadaysanız aha içinizde bundan var:)

Moralleri yüksek tutuyoruzEki Görüntüle 3464683 7 hafta sonra eve gelcek bebişimiz
Yaaaa yerimmmm off ağlamam geldi çok duygulandım Allah'ım bir an önce evinize de gelsin inşallah, maşallah Ben de 31 oldum bugün baya da büyük görünüyorlarmis ya ne kadar ilginç

Teşekkür ederim 32+0 . Aslında onu ben de düşündüm çok mu teferruatlı olur diye bilemedim olabilir aslında
Yazan anne grupları vardı hangisi hatırlamıyorum da Çok kalabalığız ya biri doğum yaptığında 30 kişi sormasın kilosunu haftasını diye

Bence petege kadar karartma stor perde üzerine de tül güzel olur.Benim evin de geneli bu tonlarda o yüzden açık renkler tercih ettim sadece tül de hafif ince ince parlak geçişler var henüz görmedim yapılmış halini ama bu hafta biter inşallah

Evet cok hareket eder dedi bir meyveyi kestim vallahi benim 15 gun oldu haftaya randevum canim senin nezaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…