Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Bizimkinin 1 hafta babalık izni özel hastane sağlık personeli 3 gün verilmesi az bence
Ya normalde kamu 10 gün, özel sektörü önceden ben de 3 diye biliyordum 5 olmuş epey de zamandır 5 günmüş. Bizim ik eskide kaldı herhalde bence de çok az, hatta 5 de çok az keşke çok daha fazla olsa

Ben çok meyve tüketmistim biraz kontrolsüz yemiştim taa ki doktordan azar işitene kadar. Sanırım o bebeğe baya kilo yapti. Normal yapmayı denemek isterdim canım ama artık şu saatten sonra muhtemelen vajinal dogum olmayacak. Dediğin gibi hayırlısı artık

Kızlar ilk cocukta kac kiloya kadar normal doğum şansı var acaba bilginiz var mı?
Canım aslında bunun bi sınırı yok ama şimdiki doktorlar hemen riske atmayalım diyorlar. Doktordan doktora değişir 3800 3900lerle normal yapıyorlar bazıları. Bazıları ise bebek büyük sezaryen yapalım diyor. 4ün üzeri normal doğuran da var yani

Ya normalde kamu 10 gün, özel sektörü önceden ben de 3 diye biliyordum 5 olmuş epey de zamandır 5 günmüş. Bizim ik eskide kaldı herhalde bence de çok az, hatta 5 de çok az keşke çok daha fazla olsa
bazı özel sektörler böyle kafasına göre belirliyo sanırım anlamış deilm herşey yazılı kurala göre ama gel gelelim maddi manevi hakları vermiyolar. 2016 da doğum yaptım gene 1 hafta vermişlerdi. En idealı 1 hafta olmalı

Ahh kızlar ya ben de normal doğurmak istiyorum ama 36 olucam hala dönmedi bebiş. Ne olacak bilemiyorum.
Benimkinin de başı normalde asagidaydi iki hafta once su an 37deyim ve yan durusa gecmis transverse dedi doktor. Canım sıkıldı baya hatta hala dönebilir tabiki dedi haftaya tekrar cagirdi ama donmediyse sezaryen planlayacagiz. Insallah sizinki de benimki de doner bol bol secde pozisyonu alın dedi tatliyi da kesin dedi

Anladim canimm. Normali ben de denemek isterdim acikcasi ama bebis çok hızlı büyüyor benim, bazı durumlar nasip galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…