2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canim günün varsa keske biraz daha bekleseydin. Belirti zaten cogu kiside kayboldu burda illaki okuyosun yazilanlari sende neden panik yapiyosun Hayirli güzel haberlerle dön insallah
En azindan içim rahatlasin yoksa bu endise Allah korusun bebeğime zarar verecek diyede korkuyorum inşallah hayırlı haberlerle dönerim gerci kalbi duyulur mu daha onuda bilemiyorjm pek ama
İşte geçmişten kaynaklı bu panik olayi ama en azindan içim rahatlar dedim
Sat a göre 6+6
Ultrasona göre 6+5
Duyulur mu ki

Kendine ve bebegine zarar vermekten baska eline bisi gecmez canim sen ne kadar sakinsen bebis okadar güzel ilerlicek. Haftaya verdiyse doktorun termini duyulmaya bilir ama en azindan görür icin rahatlar git bakaliim (Eger Alttan bakilirsa Duyulur canim)

Kendine ve bebegine zarar vermekten baska eline bisi gecmez canim sen ne kadar sakinsen bebis okadar güzel ilerlicek. Haftaya verdiyse doktorun termini duyulmaya bilir ama en azindan görür icin rahatlar git bakaliim
Sat göre 6+5
Ultrasona göre 6+4 ,gözüküyordu
Duyulmaz mi kalp atışı
En azindan ekrandan falan gösterir belki kalbinin attığını

Canım bende 6+6 yım doktor kalp atısı ıcın cagırdı hemde karından bakarız dedı bence bu zamanlar duyulmasa cagırmaz ama bazen duyulmaya bılıyomus o zamanda alttan bakıyolarmıs guzel haberlerle gel ınsallah

İnşallah sende güzel haberlerle gel cnm ikimizde ayniyiz demek ki İnşallah koşa kosa döneriz geri gruba

Alttan bakilirsa duyulur canim
Ya benim dr fix hep 2 hafta sonra gel.diyor her seyde yani 5.gün embriyosuydu benim onuda transferden 2 hafta sonra kan verdim ben mesela herkes genelde 10.gun verirken ben onuda 14. Gün verdim 2 haftaya takilmislar hep 2 hafta sonra diyorlar:)

Cidden anlamıyorlar hamıle psıkoljısınden bıraksalar her gun gormek ıstıcez
Canım bıde benımkı nerdeyse her hafta cagırıyo kanı verdım o hafta kese gormeye cagırdı bı hafta sonra ara kontrole cagırdı bı hafta sonrada kalp atısı ıcın cagırdı benımkımı fazla cagırıyo senınkı mı cok ara acıyo acaba

Allah Allah bu genelde yurd disi doktorlari söyler 2haftayi süreklide türkiyedede varmiymis öyle doktorlar Sasirdim bak simdii

He bak keseye 1 hafta sonra çağırmıştı ") ama kani erken verseydim onuda kesin 14 gun sonrasi gel derdi ") iste keseden sonra yine dediki.2 hafta sonra gel kalp atışı için oda pazrtesi ama y.disinda salı dönecekmiş cuma gelecekti yarin gidecektim normalde one çekmiştim randevuyu ama dün aradilar sali gelecekmis dr ooo duramam kesinlikli yani bende Dr buldum bi tane ona gidicem. Yani bugün 10.günüm keseden sonra

Allah Allah bu genelde yurd disi doktorlari söyler 2haftayi süreklide türkiyedede varmiymis öyle doktorlar Sasirdim bak simdii
Yurt dışına çıkıyor benim Dr herhalde ondan kaynakli ")
1 klinikte orada var çünkü ayni dr.lar gidiyor

Ben de gece gece sancılandım.Hayır olsun inşallah
Dün de Oskoparın sanırım kendi içindeki ilaç da biraz yakıyor. Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…